Wrotas

Wrotas

video
dodano: 2018-04-02 00:52 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 5)

Kolejny świąteczny prezent na hip-hopowej scenie! Tym razem, klip opublikował Kaz Bałagane. Numer "Nowa Przypałowa Płyta" wyprodukowany jest przez Wrotasa, natomiast video nagrano w Krakowie. 

video
dodano: 2016-09-01 18:29 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Proceente - Christo ft. Łysonżi, Abel (prod. Wrotas) - VIDEO

"Christo" to pierwszy teledysk promujący płytę Proceente "Asamblaż"Gościnnie w kawałku udzielają się Łysonżi oraz Abel. Raperzy opowiadają o swoich młodzieńczych marzeniach i powracają do stanu świadomości z czasów, kiedy byli nastolatkami. Muzykę w kawałku wyprodukował Wrotas. Za miks oraz master odpowiada Staszek Koźlik (Erem Studio). Autorem teledysku "Christo" jest Damian Michalak z ekipy Dobrekino Studio. Zdjęcia do video zostały zrealizowane na warszawskim Czerniakowie. Album Proceente "Asamblaż" ukaże się 29 września nakładem wytwórni Aloha Entertainment we współpracy dystrybucyjnej ze Step Records i Preorder.pl.

video dnia
dodano: 2016-05-17 09:29 przez: Piotr Sosienko (komentarze: 0)

Wczoraj o godzinie 14, przy okazji swoich 35. urodzin, Proceente wypuszcza w świat singiel "Kumulacja/Byk", przedsmak tego co będzie można usłyszeć na nowej płycie "Asamblaż". Nagrany na bitach Wrotasa album Proceente "Asamblaż" ukaże się na jesieni tego roku.

Kawałek "Kumulacja" odnosi się do stanu świadomości Polaków oraz mniej lub bardziej zabawnych sytuacji, które przez ostatnie dwa lata wydarzyły się nad Wisłą. Utwór "Byk" to z kolei przepełniony egzystencjalnymi rozterkami hip-hopowy poemat, nawiązujący do skomplikowanej natury zodiakalnego Byka. Zapadającą w pamięć i uderzającą prosto w serce muzykę wyprodukował Wrotas, mixem i masteringiem całości zajął się Staszek Koźlik w Erem Studio, a nawiązujący do treści utworów video mash up wysmażył Bleiz.

Tagi:
kategorie:
dodano: 2016-01-02 08:45 przez: Maciej Sulima (komentarze: 0)

Osiedlowe Linie Lotnicze to ekipa działająca pod szyldem Alkopoligamii, w której skład wchodzą Zetenwupe, Kuba Knap, Wrotas i Lazy One.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2015-12-31 18:22 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

"Jeśli jeszcze nie wiecie, kto odpowiada za bity takich utworów jak “Nie ma szans” Kuby Knapa, “Bejbo” Zetenwupe, “Lotów” Leha czy ostatnio “Możliwości” Mesa to Was naprowadzimy - Wrotas LifeView! Ten młody producent, który szybko wbił się do pierwszej ligi polskiej sceny i zaznaczył swoje miejsce w czołówce niesamowitym talentem, pracowitością oraz charakterystycznym stylem wyda swój debiutancki album nakładem Alkopoligamia.com! To się nazywa dobra informacja na nowy rok!" - ogłasza ekipa Alko'.

Dodatkowo dostajemy wspólny utwór Wrotasa, Mateusza Holaka z Małych Miast, R.A.U. i Tego Typa Mesa...

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2015-12-16 14:45 przez: Karolina Dobkowska (komentarze: 0)

Osiedlowe Linie Lotnicze to projekt za którym stoją znani słuchaczom polskiego rapu - Kuba Knap, Kaietanovitch i Mada (Zetenwupe), Wrotas oraz DJ Lazy One. Premiera pierwszego albumu w tym składzie zbliża się do nas wielkimi krokami, a już dziś poznaliśmy kolejny numer z tego projektu zatytułowany "MILF".

"Zdarzyło się wam w młodości patrzeć głodnym wzrokiem na nauczycielkę w szkolę albo mamę kolegi? Fantazjowaliście o nich w tajemnicy, wyobrażając sobie dantejskie sceny z ich udziałem? Osiedlowe Linie Lotnicze podjęły ten temat bez cenzury. Sprawdźcie jak Kaietanovich i Kuba Knap weszli na miażdżący bit Wrotasa! " - tak w skrócie został opisany najnowszy numer, który jest już dostępny do odsłuchu.

video
dodano: 2015-11-28 20:03 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

"W tym tygodniu wystartował preorder Osiedlowych Linii Lotniczych, a premiera płyty "Lot pierwszy" już 18 grudnia. Dziś mamy urodziny więc przydałaby się niespodzianka. Pora na pierwszy singiel OLL! Wyobraźcie sobie więc, że jesteście sklepie ze sztosami, w których regały są ustawione pod sam sufit. "Bum-Bęc" leży na najwyższej półce!" - pisze Alkopoligamia. Oto pierwszy klip ze wspólnego projektu Zetenwupe, Kuby Knapa, Wrotasa i LazyOne!

dodano: 2012-02-21 21:00 przez: Jędrzej Cebulski (komentarze: 8)


HZD "Historie Z Dna" (2012)

Dlaczego: Kolejny młody - po Jaśku MBH - stylowy gracz z ekipy DIIL postarał się o dobry, uliczny singiel okraszony równie dobrym klipem. Za kozacki bit odpowiada Wrotas, natomiast za video standardowo DIIL Film Studio (reżyseria Miłosz Hunzvi). Premiera albumu HZD "Historie Z Dna" już w marcu.