Hade aka Kaietanovich

Hade aka Kaietanovich

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2016-02-10 23:21 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Głośno było ostatnio o zamieszaniu na linii Kaietanovich - Alkopoligamia a wiele osób zastanawiało się jak ma się to do dalszej przyszłości Zetenwupe. Teraz oba te tematy rozjaśnił Hade w nowym wywiadzie.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2016-01-15 18:30 przez: Anonim (komentarze: 13)

Wczorajsze video-oświadczenie Alkopoligamii "tulące" artystów spotkało się z dzisiejszym komentarzem dwójki raperów, których drogi z labelem ostatnio się rozeszły.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2016-01-07 23:37 przez: Anonim (komentarze: 14)

"Decydujemy się zawiesić współpracę z Hade aka Kaietanovichem, który musi ochłonąć, a na pewno ochłonąć od niego musimy my" - mogliśmy przeczytać w noworocznym oświadczeniu Alkopoligamii. Teraz odniósł się do tego sam raper w specjalnym video.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2015-12-16 14:45 przez: Karolina Dobkowska (komentarze: 0)

Osiedlowe Linie Lotnicze to projekt za którym stoją znani słuchaczom polskiego rapu - Kuba Knap, Kaietanovitch i Mada (Zetenwupe), Wrotas oraz DJ Lazy One. Premiera pierwszego albumu w tym składzie zbliża się do nas wielkimi krokami, a już dziś poznaliśmy kolejny numer z tego projektu zatytułowany "MILF".

"Zdarzyło się wam w młodości patrzeć głodnym wzrokiem na nauczycielkę w szkolę albo mamę kolegi? Fantazjowaliście o nich w tajemnicy, wyobrażając sobie dantejskie sceny z ich udziałem? Osiedlowe Linie Lotnicze podjęły ten temat bez cenzury. Sprawdźcie jak Kaietanovich i Kuba Knap weszli na miażdżący bit Wrotasa! " - tak w skrócie został opisany najnowszy numer, który jest już dostępny do odsłuchu.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2014-12-15 18:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

"Nowy "Klaser", czyli jedyna w Polsce wydawana raz do roku na winylu, hiphopowa składanka już w sprzedaży, a my odsłaniamy kolejny utwór z tego wyjątkowego wydawnictwa. Wcześniej mogliście usłyszeć klimatyczny "Niech boli" oraz wygrzany lot R.A.U.'a czyli "Cozakot"

Teraz pora na kolejną produkcję Szoguna i banger, do którego zaprosił LJ'a Karwela, Tego Typa Mesa, ZETENWUPE, Grubego Józka i Kubę Knapa. Pięciu gniewnych raperów i bit, który sprawia, że nawet najbardziej drewniane ucho zaczyna przewodzić ciepło. Do tego refren, który mógłby być częścią "alkopolihymnu". Jeśli jeszcze nie zamówiliście wosku z "Klaserem vol. 2", to łapcie odsłuch na zachętę i zapraszamy do sklepu zanim roztopi się od nadmiaru sztosów!"
video
dodano: 2014-11-24 19:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 0)

Wczoraj ruszył preorder albumu "Klaser vol.2", czyli producenckiego projektu Szoguna oraz R.A.U., a już dziś odsłaniamy pierwszy singiel z płyty. "Niech boli" to klimatyczna, mocna, zdecydowanie jesienno-zimowa produkcja Szoguna, na której Kaietanovich opowiedział o zmaganiach z demonami, które drzemią w każdym z nas, kusząc by pójść na łatwiznę, znaleźć szybką ulgę. Atmosferę utworu potęguje wokal Basi Flow, brzmiący jakby wypływał z myśli Kajetana.

Utwór publikowany jest wraz z klipem, pokazującym jak kuszące są niektóre "drogi na skróty", jak trudno czasem uwolnić się od złych myśli - ale też zaznaczając, że konsekwencją poddania się demon jest narastająca, wewnętrzna pustka. Reżyserem oraz autorem zdjęć do teledysku jest Ludwik Lis, scenariusz napisał sam Kaietanovich przy wsparciu Bartosza Mindewicza. W głównej roli obok Kajetana wystąpiła Justyna Koziołek. Klip w rozwinięciu.