Flow

Flow

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2014-12-31 15:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

"Jak co roku mamy dla Was niespodziankę na zakończenie. Jutro, 12 godzin przed końcem roku zapraszamy na nasz kanał Youtube. Upiekł się niesamowity utwór w pięknym składzie." - pisała wczoraj Alkopoligamia. I z lekkim opóźnieniem dostajemy numer.

video
dodano: 2014-11-24 19:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 0)

Wczoraj ruszył preorder albumu "Klaser vol.2", czyli producenckiego projektu Szoguna oraz R.A.U., a już dziś odsłaniamy pierwszy singiel z płyty. "Niech boli" to klimatyczna, mocna, zdecydowanie jesienno-zimowa produkcja Szoguna, na której Kaietanovich opowiedział o zmaganiach z demonami, które drzemią w każdym z nas, kusząc by pójść na łatwiznę, znaleźć szybką ulgę. Atmosferę utworu potęguje wokal Basi Flow, brzmiący jakby wypływał z myśli Kajetana.

Utwór publikowany jest wraz z klipem, pokazującym jak kuszące są niektóre "drogi na skróty", jak trudno czasem uwolnić się od złych myśli - ale też zaznaczając, że konsekwencją poddania się demon jest narastająca, wewnętrzna pustka. Reżyserem oraz autorem zdjęć do teledysku jest Ludwik Lis, scenariusz napisał sam Kaietanovich przy wsparciu Bartosza Mindewicza. W głównej roli obok Kajetana wystąpiła Justyna Koziołek. Klip w rozwinięciu.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2014-11-14 21:00 przez: Michał Zdrojewski (komentarze: 1)

Kto tęskni za Lil Wayne'em w stylu pierwszych dwóch części "Cartera", mixtape'ów "Da Drought" czy grupy Hot Boys? Dla tych, dla których taki Weezy był najlepszy, mamy bardzo dobrą wiadomość. Nowy utwór "Off Day" swoim brzmieniem oraz zwrotkami rapera z Nowego Orleanu od razu przywołuje na myśl jego wczesne dokonania. Wspiera go w tym członek Young Money o ksywie Flow, bitem zajął się X Fyle, a całość mimo, że brzmi mocno mixtape'owo to została ogłoszona najnowszym singlem do wyczekiwanego "Cartera V". Przypominamy, że wiecznie przekładany album zostanie podzielony na dwie części, a pierwsza z nich trafi na półki sklepowe 9 grudnia. Czas pokaże czy data ta będzie ostateczną."Off Day" możecie sprawdzić w rozwinięciu.

Tagi:
dodano: 2011-10-10 14:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)
Ladies first! Tym razem A Pamiętasz Jak? odda hołd rapującym kobietom. W najbliższy piątek warszawskim Obiektem zawładnie więc płeć piękna...

Dużą dawkę feromonów zapewnią DJ Technik, DJ Kebs oraz Praktyczna Pani. Oprócz tego usłyszycie trochę kobiecego rapu w wersji live.