Kaz Bałagane ''Nowa Przypałowa Płyta" - teledysk

video
dodano: 2018-04-02 00:52 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 5)

Kolejny świąteczny prezent na hip-hopowej scenie! Tym razem, klip opublikował Kaz Bałagane. Numer "Nowa Przypałowa Płyta" wyprodukowany jest przez Wrotasa, natomiast video nagrano w Krakowie. 

"wracam"  - skomentował swój klip Bałagane, publikując go na Facebooku.

Kaz Bałagane ''Nowa Przypałowa Płyta" @Wrotas (Official Video)

reklama
Filozof
Czy fanbase tego typa to ludzie w wieku 11-23 ? Bo nie kumam jak kogos ogarniętego moga interesowac 'madrosci' bananowego sebka z bananowego osiedla. Ani on tekstow dobrych nie ma ani bitow ani nic.
Filozof
Przesluchalem ten track i wszystko się potwierdza, chujnia do kwadratu, gość jest przechujowy, teksty to jakiś niesmieszny kabaret, gardzę ludźmi co jaraja się takim równej, tfuuuu. platynov na propsie jedynie bo śmieszny typ
polski rap gówno
przypał to jest wtedy jak ktoś się dowie że słuchasz takiego pedalskiego gówna. cwel bałagane czy hemingej - jeden chuj
szast_prast
ale wack
Sierra Papa Tango
Popkiller jak mogliście tak zejść na psy. Promujecie gówno ma poziomie verby. Wyszła wasza prawdziwa twarz, ukrytego diskopolowca jarającego się autotune i tandetą. Przyczyniacie się do zalewania sceny gównem i chłamem najgorszej kategorii. Ematej jesteś fejkiem i ci tego kurwa nie zapomnimy. Post Doniowa i Monopolowa era diskopolowców. Jebać popkiller, promocję gówna i wacków którzy stękają i jęczą na autotune bo mie potrafią zarymować normalnie ósemki i muszą podbijać wokal. Ukradliście hiphop jak to rymował OSTR.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>