19SWC

19SWC

wydarzenie
dodano: 2015-12-11 18:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Z okazji 8 urodzin Fandango Records, 18 grudnia na scenie katowickiego MegaClubu pojawią się najważniejsi obecnie reprezentanci labelu oraz wykonawcy, którzy inicjowali jego działalność. Nie będzie to standardowy koncert - na tę okazję stworzono specjalny livebandowy projekt pod nazwą "FANDANGO ORKIESTRA", który zagwarantuje, że ten muzyczny przelot przez 8 lat i 33 albumy będzie wyjątkowy i niepowtarzalny. Tego wieczoru ekipa zagra numery, których nie usłyszycie już nigdzie na żywo, w składzie, który prawdopodobnie już nigdy nie spotka się na jednej scenie!

video
dodano: 2012-10-14 12:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

Pluton&Roadkill - Zmiany (ft. Stabol - 19SWC) (Oficjalny klip video)

Rapcore stanowi pewną niszę na rynku muzycznym. Jest to swoiste połączenie rapu i mocnych żywych instrumentów. Katowicki raper Pluton (który w 2011 wydał płytkę "Na Każdym Froncie"), z zespołem Roadkill zaczął swoje próby pod koniec 2011 r. W projekcie brali udział: raper, trzech członków punkowego zespołu Skunx, gitarzysta grający hardcore i gitarzysta grający metal - czyli dość nietypowa mieszanka. 

dodano: 2011-12-12 20:00 przez: Jędrzej Cebulski (komentarze: 8)


Prezentujemy pierwszy teledysk promujący nadchodzącą płytę składu 19SWC (Bemer, Booryz, Miuosh, Stabol). Obrazek powstał do utworu "Się nie wychylaj", w którym gościnnie pojawił się HST. Bit zrobił Fleczer, a skrecze są autorstwa DJ-a Gondka. Miłego oglądania!