Pluton

Pluton

video
dodano: 2013-12-28 12:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

"Lata temu klasyk napisał, a wyśpiewała Barbara Krafftówna, że „w czasie deszczu dzieci się nudzą”. Pluton, Elien i Bartek Szmatloch, drei amigos z Katowic, twórczo zaprzeczają tej myśli, ponieważ w czasie deszczu nie tylko się nie nudzą, ale przy okazji zakładają partię i oprawiają to solidnym gitarowym graniem. Sprawdzaj człeniu „Zakładamy partię”! Mix oraz master to dzieło Parabellum Studio, obraz zrealizowała ekipa Distort Media." - tekst powyższej treści przedstawiła nam ekipa Brudnego Południa, załączając poniższe video, check it.

video
dodano: 2013-01-10 14:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Pluton & PHFNG - Zniknął alkohol (produkcja: Bartek Szmatloch) OneShotVideo

Co powstanie gdy wymiesza się żywe instrumenty ze szczyptą humoru? Właśnie to, numer zapowiadający album Pluton "Radioaktywnie".

Tagi:
video
dodano: 2012-10-14 12:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

Pluton&Roadkill - Zmiany (ft. Stabol - 19SWC) (Oficjalny klip video)

Rapcore stanowi pewną niszę na rynku muzycznym. Jest to swoiste połączenie rapu i mocnych żywych instrumentów. Katowicki raper Pluton (który w 2011 wydał płytkę "Na Każdym Froncie"), z zespołem Roadkill zaczął swoje próby pod koniec 2011 r. W projekcie brali udział: raper, trzech członków punkowego zespołu Skunx, gitarzysta grający hardcore i gitarzysta grający metal - czyli dość nietypowa mieszanka.