Elien

Elien

video
dodano: 2013-12-28 12:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

"Lata temu klasyk napisał, a wyśpiewała Barbara Krafftówna, że „w czasie deszczu dzieci się nudzą”. Pluton, Elien i Bartek Szmatloch, drei amigos z Katowic, twórczo zaprzeczają tej myśli, ponieważ w czasie deszczu nie tylko się nie nudzą, ale przy okazji zakładają partię i oprawiają to solidnym gitarowym graniem. Sprawdzaj człeniu „Zakładamy partię”! Mix oraz master to dzieło Parabellum Studio, obraz zrealizowała ekipa Distort Media." - tekst powyższej treści przedstawiła nam ekipa Brudnego Południa, załączając poniższe video, check it.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Teledyski
dodano: 2013-12-06 19:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 1)

Elien - Klapki Kubota (prod. Cok, decki DJ Roka) Official Video

Elien, połowa katowickiego PHFNG, to niespokojny duch. Niedawno wrzucił do sieci mixtape „Promocja! 2 w cenie 3” i na tym nie koniec. Wciąż nie pozwala zapomnieć, że istnieje rap poza hejtem, hejtem hejtu oraz hejtem hejtu hejtu. Poza liczeniem banknotów i, wręcz przeciwnie, pochodzącym z otchłani undergroundu wołaniem o ideały. Fuck it! Na 6 grudnia dostajecie „Klapki Kubota”, numer na bicie Coka (wyróżnionego przez Aptaun), oskreczowany przez DJ`a Rokę i niewymagający obszernych wyjaśnień. Jest on również zapowiedzią kolejnych sztosów spod szyldu Mosz batki dziś? Entertainment. Kuboty na prezent! Low budget video, bang!

Tagi:
dodano: 2013-10-13 18:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 1)

Elien - Prawo 2013 (ft. DJ Funky)

Elien ze składu PHFNG przygotowuje się do premiery solowego mixtape'u "2 W Cenie 3". Pierwszym zwiastunem tego materiału jest one-shot do numer "Prawo 2013", który traktuje o bardzo poważnej kwestii, którą warto sobie wziąć do serca, szczególnie kiedy pordróżuje się komunikacją miejską. Cuty dołożył DJ Funky. TUTAJ natomiast możecie odsłuchać cały materiał.

Tagi:
dodano: 2012-12-25 17:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 3)

PHFNG feat. Juuniorski - Próbowałem (Official Video)

Mamy niewątpliwą przyjemność jako pierwsi zaprezentować wam nowe video znanej wszystkim fanom dobrego samopoczucia ekipy PHFNG. Weterani z Giszowca tym razem wzięli do pomocy niejakiego Juuniorskiego, ale dla mnie i tak workout Elien i superbohaterstwo Eneki wygrywa ze wszystkim. No i forma jest dobra. Póki co nie wiadomo co zapowiada ten klip, ale coś zapowiada na pewno, a ja na to czekam.

dodano: 2011-05-12 16:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 12)


Jeśli jesteście sympatykami rapu z uśmiechem na pysku, bez spiętych pośladów i rozkminy czy polski smutny fan jest w stanie przyjąć rap z bezczelnym poczuciem humoru, zarówno PHFNG jak i Dwa Sławy to składy, które nie powinny być dla was obce. Ci pierwsi zrobili już jeden zamach na dopływ powietrza do waszych płuc wraz z BobAir'em, drudzy nie tak dawno udowodnili wysoką formę "Muzykę Kozacką". Takie śląsko-łódzkie porozumienie siedzi sobie na kozackim bicie Roux Spany znanego doskonale chociażby z produkcji dla Mardi Gras. Skrecze dołożył DJ Roka, a premiera? Właśnie jesteście jej świadkami.