PHFNG ft. Dwa Sławy "Teściowa" - premiera na Popkillerze!Jeśli jesteście sympatykami rapu z uśmiechem na pysku, bez spiętych pośladów i rozkminy czy polski smutny fan jest w stanie przyjąć rap z bezczelnym poczuciem humoru, zarówno PHFNG jak i Dwa Sławy to składy, które nie powinny być dla was obce. Ci pierwsi zrobili już jeden zamach na dopływ powietrza do waszych płuc wraz z BobAir'em, drudzy nie tak dawno udowodnili wysoką formę "Muzykę Kozacką". Takie śląsko-łódzkie porozumienie siedzi sobie na kozackim bicie Roux Spany znanego doskonale chociażby z produkcji dla Mardi Gras. Skrecze dołożył DJ Roka, a premiera? Właśnie jesteście jej świadkami.

Panowie wybrali sobie konwencję, która sama w sobie zmusiła ich do żartowania. Tłumaczenie się zięcia z morderstwa swojej teściowej, a więc zapewnienia, że była to najfajniejsza kobitka na Świecie. Beka zapewniona. Roux spisał się znakomicie, a czterech raperów radzi sobie z jego soczystym, pełnym, płynącym z głośnika bitem udowadniając nie tyle potencjał co doświadczenie i umiejętności, których nie można na tym etapie ignorować. Swoje 5 groszy (warte zresztą znacznie więcej) dołożył też DJ Roka. Co ja mam wam powiedzieć? Fajnie robić u nas premierę numeru, który się szczerze jaram. "Nie zabiłbym nawet muchy... Chyba, że Anię, pejczem!" Enjoy!

PS: Kolejne informacje o nowych poczynaniach Eliena i Eneki znajdziecie na facebooku chłopaków, ich oficjalnym blogu oraz na Popkillerze rzecz jasna.


 

ja
"Jeśli jesteście sympatykami rapu z uśmiechem na pysku, bez spiętych pośladów i rozkminy czy polski smutny fan jest w stanie przyjąć rap z bezczelnym poczuciem humoru, zarówno PHFNG jak i Dwa Sławy to składy, które nie powinny być dla was obce." Tak się wyrażę: ktokolwiek rozumie to zdanie?
ja
ja
Chiron
Ja rozumiem, że zdania wielokrotnie złożone nie są dla dzieciaków z podstawówki... ale to chyba dość prosto zrozumieć :) Rozluźnij poślady więc i odejdź w pokoju. A wałek... jest nieźle, choć na ostatniej płycie było dużo lepiej :)
ABC
czekam na jakiś link o ogarniętej jakości, mam nadzieję, że od samych chłopaków w pełnej bezstratnej wersji ;) 5
Fake
Zdania wielokrotnie złożone wymagają interpunkcji Panie Chieronie. Podobnie jak Ja uważam, że lepiej by było gdyby to zdanie było napisane po polsku.
imbryk
Faktem jest, że zdanie o którym mowa jest niepoprawne pod względem składni. Nie jest też do końca logiczne. Ale przecież nie będziemy tego czepiać :) Kawałek MISTRZ! Propsy dla chłopaków i dla Popkillera PS Spiętym pośladom mówimy stanowcze: NIE ! :) Pozdrawiam
Anonim
O uj wy sie czepiacie zdania zapowiadającego teledysk? what? Poloniści się znaleźli...
Anonim
PO uj wy sie czepiacie zdania zapowiadającego teledysk? what? Poloniści się znaleźli...
Anonim
Jako smutny fan, wolę Rap ze spiętymi pośladami:D
Anonim
ale słaby wrzucik w tle tej foty...
SeanPrice
Rado i Astek nie zawodzą, zjedli gospodarzy, aż miło.
Lol
Ksero Łony z przebiciami na Mesa przecież...

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>