DJ Roka

DJ Roka

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Teledyski
dodano: 2013-12-06 19:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 1)

Elien - Klapki Kubota (prod. Cok, decki DJ Roka) Official Video

Elien, połowa katowickiego PHFNG, to niespokojny duch. Niedawno wrzucił do sieci mixtape „Promocja! 2 w cenie 3” i na tym nie koniec. Wciąż nie pozwala zapomnieć, że istnieje rap poza hejtem, hejtem hejtu oraz hejtem hejtu hejtu. Poza liczeniem banknotów i, wręcz przeciwnie, pochodzącym z otchłani undergroundu wołaniem o ideały. Fuck it! Na 6 grudnia dostajecie „Klapki Kubota”, numer na bicie Coka (wyróżnionego przez Aptaun), oskreczowany przez DJ`a Rokę i niewymagający obszernych wyjaśnień. Jest on również zapowiedzią kolejnych sztosów spod szyldu Mosz batki dziś? Entertainment. Kuboty na prezent! Low budget video, bang!

Tagi:
dodano: 2013-02-22 17:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 3)

Nasz tegoroczny Młody Wilk wraz z dwójką swoich przyjaciół przygotował luźny numer zatytułowany "Dwie Strony". Za mikrofonem wspierają go Cezef oraz niewidoczny od dłuższego czasu Eskobar. Wszyscy trzej rapują na bicie Szpalowskiego, natomiast gramofonami zajął się DJ Roka. Numer możecie sprawdzić w rozwinięciu.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Teledyski
dodano: 2013-02-03 14:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 1)

Kamel & DanT feat. DJ Roka - Houuu (prod. Yohann)

Choć dzisiejszy luty ma już w sobie przebłyski marca, to wciąż zimno. Rozgrzać was postanowili rozgrzani serią shotów Kamel i DanT z gościnnym udziałem DJ'a Roki. Kawałek "Houuu" wyprodukował Yohazz z projektu 6ścian. Kamel A.K.A. Stary Wilk - Killer jak zwykle ze swoją stylówką chce robić wszystko inaczej niż reszta. Co myślicie?

Tagi:
dodano: 2011-05-12 16:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 12)


Jeśli jesteście sympatykami rapu z uśmiechem na pysku, bez spiętych pośladów i rozkminy czy polski smutny fan jest w stanie przyjąć rap z bezczelnym poczuciem humoru, zarówno PHFNG jak i Dwa Sławy to składy, które nie powinny być dla was obce. Ci pierwsi zrobili już jeden zamach na dopływ powietrza do waszych płuc wraz z BobAir'em, drudzy nie tak dawno udowodnili wysoką formę "Muzykę Kozacką". Takie śląsko-łódzkie porozumienie siedzi sobie na kozackim bicie Roux Spany znanego doskonale chociażby z produkcji dla Mardi Gras. Skrecze dołożył DJ Roka, a premiera? Właśnie jesteście jej świadkami.