Cok

Cok

dodano: 2016-01-18 16:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 2)

Rekord i Cok opublikowali nowy utwór po latach zatytułowany "High Definition". Inny nasz Młody Wilk - Wiciu, również przypomniał się, tym razem za sprawą numeru w ramach składu NPS nagranego wraz z Badochą. Poniżej do sprawdzenia również m.in. nowy singiel z nadchodzącej płyty producenckiej Cokebeatza z gościnnym udziałem Igrekzeta.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Teledyski
dodano: 2013-12-06 19:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 1)

Elien - Klapki Kubota (prod. Cok, decki DJ Roka) Official Video

Elien, połowa katowickiego PHFNG, to niespokojny duch. Niedawno wrzucił do sieci mixtape „Promocja! 2 w cenie 3” i na tym nie koniec. Wciąż nie pozwala zapomnieć, że istnieje rap poza hejtem, hejtem hejtu oraz hejtem hejtu hejtu. Poza liczeniem banknotów i, wręcz przeciwnie, pochodzącym z otchłani undergroundu wołaniem o ideały. Fuck it! Na 6 grudnia dostajecie „Klapki Kubota”, numer na bicie Coka (wyróżnionego przez Aptaun), oskreczowany przez DJ`a Rokę i niewymagający obszernych wyjaśnień. Jest on również zapowiedzią kolejnych sztosów spod szyldu Mosz batki dziś? Entertainment. Kuboty na prezent! Low budget video, bang!

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Teledyski
dodano: 2011-12-02 16:00 przez: Piotr Zdziarstek (komentarze: 17)


Czysty Umysł to śląsko-zagłębiowski zespół składający się z trzech młodych raperów:  Grubego (Katowice), Pycia (Gliwice) oraz Dana (Będzin). Wspominkowe "Pamiętam to jak dziś" na bicie Coka to ich pierwszy numer zobrazowany klipem. Obraz został zrealizowany przez ekipę 9LiterFilmy. Zapraszamy do oglądania.