nps

nps

dodano: 2016-01-18 16:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 2)

Rekord i Cok opublikowali nowy utwór po latach zatytułowany "High Definition". Inny nasz Młody Wilk - Wiciu, również przypomniał się, tym razem za sprawą numeru w ramach składu NPS nagranego wraz z Badochą. Poniżej do sprawdzenia również m.in. nowy singiel z nadchodzącej płyty producenckiej Cokebeatza z gościnnym udziałem Igrekzeta.

dodano: 2015-09-02 21:30 przez: Karolina Dobkowska (komentarze: 1)

NPS wjeżdża z nowym singlem! Utwór zapowiada nadchodzący album zatytułowany Na pełnym słońcu, który ukaże się już niebawem!

Tagi:
kategorie: Galerie, Hip-Hop/Rap, Relacje
dodano: 2015-02-24 14:50 przez: Anonim (komentarze: 2)

"Jeżeli pamiętacie imprezowo-urodzinowy armageddon, który miał miejsce w ubiegłych latach to 21 lutego obowiązkowo stawić musicie się po raz kolejny - tym razem w klubie niePowiem, gdzie swoje 27 urodziny obchodził będzie Mateusz Natali aka Ematei - hip-hopowy aktywista, dziennikarz i redaktor naczelny portalu Popkiller.pl!" - pisaliśmy parę dni temu.

Dziś mamy dla Was obszerną fotorelację z sobotniej imprezy, w trakcie której za gramofonami stanęli dobrze znani fachowcy od rozkręcania warszawskich melanży - Tuniziano, Hubson, DTL i B a za mikrofon gościnnie chwycili King Tomb, Vixen, Ńemy, Wiciu z ekipą NPS oraz Skajsdelimit!

wydarzenie
dodano: 2015-02-20 13:30 przez: Anonim (komentarze: 1)

Jeżeli pamiętacie imprezowo-urodzinowy armageddon, który miał miejsce w ubiegłych latach to 21 lutego obowiązkowo stawić musicie się po raz kolejny - tym razem w klubie niePowiem, gdzie swoje 27 urodziny obchodził będzie Mateusz Natali aka Ematei - hip-hopowy aktywista, dziennikarz i redaktor naczelny portalu Popkiller.pl!

Podobnie jak na urodzinowych imprezach rok i dwa lata temu w 1500m2 spodziewać możecie sie grubej zabawy do rana i porcji najlepszej muzyki, a także okolicznościowych występów gości specjalnych. Po ubiegłorocznym maratonie i wręcz festiwalowym line-upie zawierającym blisko 20 koncertów tym razem nacisk przeniesiemy jednak bardziej na DJ-ów i imprezę. Za gramofonami staną dobrze znani fachowcy od rozkręcania warszawskich melanży - Tuniziano, Hubson, DTL i B a za mikrofon gościnnie chwycą King Tomb, Vixen, Ńemy, Wiciu z ekipą NPS oraz Skajsdelimit!

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2014-05-03 12:00 przez: Jędrzej Cebulski (komentarze: 0)

NPS - Na pełnym słońcu

Sprawdźcie nowy letniak prosto ze słonecznego Ursynowa, czyli numer "Na pełnym słońcu" składu NPS. Na mikrofonach Ładzik, Grudo i Wiciu, bit autorstwa Chlebsona.

Tagi:
video
dodano: 2014-02-07 11:00 przez: Jędrzej Cebulski (komentarze: 5)

NPS - ENPEES

Parę dni temu był numer z Esperalem, teraz - z macierzystą ekipą. Sprawdźcie nowe video z udziałem naszego świeżo upieczonego Młodego Wilka - Wicia. NPS, w skład którego wchodzą ponadto Ładzik i Grudo pracuje nad wspólnym EP a teraz wypuściło przyjemny klip do równie przyjemnie bangerowego "Enpees". Na bicie Chlebson (jego produkcje mogliście usłyszeć np. na ostatniej płyce Dixon37).

Tagi:
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2013-09-27 12:00 przez: Jędrzej Cebulski (komentarze: 2)

NPS - BETON (prod. Chlebson)

Przed kilkoma dniami pojawił się w Sieci pierwszy singiel promujący nadchodzące EP warszawskiej grupy NPS. W numerze "Beton" nawijają kolejno Ładzik, Wiciu i Grudo, bit to dzieło Chlebsona.

Tagi:
video
dodano: 2013-02-15 13:00 przez: Jędrzej Cebulski (komentarze: 28)

NPS - Taki jestem feat. Esperal, Spajder SJN, Sztywny PMP, Bartocha, Stefan MP, Dj Jutas

"Taki jestem" to luźny numer chłopaków z Ursynowa. Na bicie Chlebsona nawinęli NPS (Wiciu, Ładzik, Grudo), Esperal (Badocha, Biniu, Bąbel), Spajder SJN, Sztywny PMP, Bartocha i Stefan MP. Skrecze to dzieło DJ Jutasa, za klip odpowiada Paweł Grabarek.