DJ Tuniziano

DJ Tuniziano

video
dodano: 2022-01-11 14:25 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 10)

Konflikt Tedego i DJ-a Tuniziano kilka lat temu rozpalił środowisko. 4 lata temu mieliśmy wokół tego tematu mocną wymianę zdań, teraz DJ wraca do wątku poprzez publikację niecodziennego dissu.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-12-27 22:13 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

We wrześniu głośno było o wywiadzie jakiego udzielił DJ Tuniziano, zdradzając kulisy odejścia z Wielkiego Joł. Tede został zapytany o w najnowszym wywiadzie o to, czy nie popełnił błędu wyrzucając DJ-a z ekipy...

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-11-19 20:49 przez: Kontakt (komentarze: 9)

We wrześniu głośno było o wywiadzie jakiego udzielił DJ Tuniziano, zdradzając kulisy odejścia z Wielkiego Joł. Tede był wówczas na egzotycznych wakacjach, a teraz odniósł się do całej sytuacji w najnowszym videowywiadzie.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-09-20 13:06 przez: Kontakt (komentarze: 2)

Mimo że temperatura za oknem spada to w ostatnich tygodniach w polskim rapie nadal było gorąco. DJ Tuniziano przyleciał do Stolicy, by opowiedzieć w audycji Numer Raza i DJ-a Abdoola o swoim burzliwym rozstaniu z Wielkim Joł. Tede w tym czasie był na wakacjach, jednak wrócił już z nich - czy ustosunkuje się do mocnych zarzutów swojego byłego DJ'a?

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-09-09 16:13 przez: Kontakt (komentarze: 4)

W tym tygodniu DJ Tuniziano przyleciał do Polski, by w audycji Numer Raza i DJ-a Abdoola w radiowej Czwórce obszernie opowiedzieć o całej sytuacji z wyrzuceniem go z ekipy Wielkiego Joł. Tede znajduje się akurat na egzotycznych wakacjach, jednak jednemu z fanów udało się uzyskać od niego komentarz do tego, co Tuni mówił w audycji.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-09-06 19:22 przez: Kontakt (komentarze: 6)

Wieloletnia współpraca Tedego i Tuniziano zakończyła się na wiosnę, gdy DJ zniknął z ekipy i przestał jeździć z TDF'em na koncerty. Wokół całej sytuacji narosło sporo opowieści a żadna ze stron jasno i wyraźnie nie wypowiedziała się jeszcze o tym, jak doszło do rozstania. Od roku Tuniziano mieszka też w Londynie, gdzie działa muzycznie z DJ-em Cube'em. Teraz przyjechał do Polski, by w audycji Numer Raza i DJ-a Abdoola w radiowej Czwórce po raz pierwszy wypowiedzieć się na ten temat i wyjaśnić jak doszło do wyrzucenia go z labelu.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2016-11-20 13:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Po kilkumiesięcznej ciszy DJ Tuniziano wrócił do social-mediów. Zaczął publikować na swoim instagramie zdjęcia ukazujące przeprowadzkę do Londynu, poinformował także o powołaniu do życia DJ-skiego duetu YeahBooDoo wraz z - mieszkającym również od około roku w Anglii - DJ-em Cube'em. W tym składzie serwują również najnowszy mixtape, zatytułowany "Hov & Marriage" i poświęcony pierwszemu małżeństwu branży muzycznej, Jayowi i Beyonce. Sprawdzicie go poniżej.

video dnia
dodano: 2015-05-12 17:28 przez: Mateusz Natali (komentarze: 12)

W nowym singlu promującym nadchodzący mixtape "#Banger_Alert" Tuniziano i Tede serwują nam hymn... posiadaczy brody. Sprawdźcie sami!

kategorie:
dodano: 2015-04-30 22:52 przez: Maciej Sulima (komentarze: 0)

W maju premiera nowego wydawnictwa od Wielkie Joł.

Zanim na rynku ukaże się kolejna pełnoprawna płyta Tedego "Vanillahajs" będziemy mieli okazję zapoznać się z nowym mixtapem DJ-a Tuniziano, który wziął na warsztat numery z "kurta_rolsona". W sieci ukazało się właśnie nagranie "Hot Intro Challenge" zwiastujące materiał.

dodano: 2015-04-28 21:09 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

"U nas macie pewność, że każdego tygodnia spotkacie najlepszych rapowych DJ'ów (wśród nich zarówno uznane ksywki jak i młode talenty), natomiast w głośnikach zamiast odgrzewanych kotletów usłyszycie świeże i soczyste bangery. Gramy newschool, trap, rozbujaną Kalifornię czy chicagowski drill, w skrócie wszystko co najlepsze w dzisiejszym hip-hopie, więc przygotujcie się na konkretną imprezę. Jakie spanie, tego nie ma w planie!" - cytowaliśmy ostatnio, zapraszając Was na imprezę w ramach środowego cyklu Bal So Hard.

Już jutro kolejny event w ramach cyklu, a tym razem majówkową zabawę rozpoczną DJ Tuniziano oraz DJ Hubson!

wydarzenie
dodano: 2015-04-13 17:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

W sobotę w otwartym niedawno warszawskim klubie BAL gościł Tony Touch, który uświetnił afterparty po PROSTO FESTXVALu, natomiast już w najbliższą środę kolejna hip-hopowa impreza w tym miejscu!

"U nas macie pewność, że każdego tygodnia spotkacie najlepszych rapowych DJ'ów (wśród nich zarówno uznane ksywki jak i młode talenty), natomiast w głośnikach zamiast odgrzewanych kotletów usłyszycie świeże i soczyste bangery. Gramy newschool, trap, rozbujaną Kalifornię czy chicagowski drill, w skrócie wszystko co najlepsze w dzisiejszym hip-hopie, więc przygotujcie się na konkretną imprezę. Jakie spanie, tego nie ma w planie!" - czytamy odnośnie cyklu. Kto dokładnie rozkręci imprezę 15 kwietnia?

kategorie: Galerie, Hip-Hop/Rap, Relacje
dodano: 2015-02-24 14:50 przez: Anonim (komentarze: 2)

"Jeżeli pamiętacie imprezowo-urodzinowy armageddon, który miał miejsce w ubiegłych latach to 21 lutego obowiązkowo stawić musicie się po raz kolejny - tym razem w klubie niePowiem, gdzie swoje 27 urodziny obchodził będzie Mateusz Natali aka Ematei - hip-hopowy aktywista, dziennikarz i redaktor naczelny portalu Popkiller.pl!" - pisaliśmy parę dni temu.

Dziś mamy dla Was obszerną fotorelację z sobotniej imprezy, w trakcie której za gramofonami stanęli dobrze znani fachowcy od rozkręcania warszawskich melanży - Tuniziano, Hubson, DTL i B a za mikrofon gościnnie chwycili King Tomb, Vixen, Ńemy, Wiciu z ekipą NPS oraz Skajsdelimit!

wydarzenie
dodano: 2015-02-20 13:30 przez: Anonim (komentarze: 1)

Jeżeli pamiętacie imprezowo-urodzinowy armageddon, który miał miejsce w ubiegłych latach to 21 lutego obowiązkowo stawić musicie się po raz kolejny - tym razem w klubie niePowiem, gdzie swoje 27 urodziny obchodził będzie Mateusz Natali aka Ematei - hip-hopowy aktywista, dziennikarz i redaktor naczelny portalu Popkiller.pl!

Podobnie jak na urodzinowych imprezach rok i dwa lata temu w 1500m2 spodziewać możecie sie grubej zabawy do rana i porcji najlepszej muzyki, a także okolicznościowych występów gości specjalnych. Po ubiegłorocznym maratonie i wręcz festiwalowym line-upie zawierającym blisko 20 koncertów tym razem nacisk przeniesiemy jednak bardziej na DJ-ów i imprezę. Za gramofonami staną dobrze znani fachowcy od rozkręcania warszawskich melanży - Tuniziano, Hubson, DTL i B a za mikrofon gościnnie chwycą King Tomb, Vixen, Ńemy, Wiciu z ekipą NPS oraz Skajsdelimit!

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap
dodano: 2014-12-13 15:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 3)

"Jot-Wu-Pe Clan" to najnowsze dzieło wirtuoza hiphopowych mixtape’ów - DJ-a Tuniziano. W oczekiwaniu na studyjny album JWP/BC, jaki ma się ukazać w 2015 roku, reprezentant Wielkiego Joł przygotował unikalny miks beatów i zwrotek legendarnego Wu-Tang Clanu z twórczością nie mniej popularnej nad Wisłą ekipy Jaśnie Wielmożnych Panów. Efektem tej pracy jest ponad 20 starannie przygotowanych - tak pod względem muzycznym, jak i tematycznym - blendów oraz reworków znanych rapowych bangerów. Całość zmiksowana została z typowymi dla Tuniziana polotem, dynamiką i soczystą dawką skreczy. Aby tradycji "króla mixtape'ów" stało się zadość, na "Jot-Wu-Pe Clan" usłyszycie także jeden całkowicie nowy i premierowy utwór - "Dawaj milion" na beacie Sir Micha - gdzie obok Erosa, Kosiego, Łysola i Siwersa wystąpił także Warszafski Deszcz, czyli Tede i Numer Raz! Oprócz tego spodziewajcie się również zwrotek: Method Mana, ODB, Raekwona, Inspectah Decka czy Ghostface Killah.

Oficjalna premiera odbędzie się już dzisiaj w warszawskim klubie 1500m2, a odsłuchać całość możecie już teraz na kanale soundcloud Tuniego.

Tagi:
video dnia
dodano: 2014-12-12 16:33 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

DJ Tuniziano & JWP/BC feat. Warszafski Deszcz - Dawaj Milion (prod. Sir Michu)

Dlaczego: Korzenny banger, nawiązujący do największego szlagieru Wu-Tang Clan to główny singiel promujący nowy mixtape DJ-a Tuniziano, krzyżujący JWP/BC z dorobkiem WTC. Tutaj natomiast siły skrzyżowane zostały z Warszafskim Deszczem. Efektem? Wybuchowy. Premiera mixtape'u już jutro w 1500m2.

Strony