Tede o wyrzuceniu DJ-a Tuniziano: "Straciłem najlepszego DJ'a z jakim grałem"

We wrześniu głośno było o wywiadzie jakiego udzielił DJ Tuniziano, zdradzając kulisy odejścia z Wielkiego Joł. Tede był wówczas na egzotycznych wakacjach, a teraz odniósł się do całej sytuacji w najnowszym videowywiadzie.

Tede zaprzeczył, że było więcej powodów wyrzucenia DJ-a z ekipy: "Żadne inne akcje nie miały na to wpływu. Ja straciłem najlepszego DJ-a z jakim grałem, ale w życiu trzeba mieć honor kurwa. Pieniądze to nie wszystko. Więc fajnie się z nim zarabiało hajs, ale jak widziałem jak ten gościu kopie, pluje i od kurew ubliża swoją dziewczynę. Ja to widziałem z odległości dwóch metrów przez uchyloną szybę, słyszałem słowa. Nie mogę powiedzieć: "sorry, nie widziałem tego, umywam ręce". Ja bym ojcu swojemu nie spojrzał w oczy i dwudziestu innym osobom, które to widziały we Wrocławiu. Nie akceptuję przemocy wobec kobiet. (...) wyjebałem go z ekipy tylko przez tę akcję, żadne inne historie nie miały na to wpływu. Wiele jego zachowań tolerowałem, przez to że był zajebistym DJ'em. Koniec, kropka. A jeżeli ktoś uważa, że źle zrobiłem, wyrzucając z ekipy gościa, który podniósł rękę na kobietę, to jest dla mnie frajerem" - mówi TDF w rozmowie z Glamrapem.

Tagi: 

Wigu
Choż pedef nie cierpie tu mu muszę przyznać rację!!
polski rap gówno
ale pierdoli
Anonim
właśnie, pierdoli farmazony aż się czytać odechciewa,wszyscy wiedzą jak było, gdyby tuniziano ją opluł i skopał to ktoś by na pewno zareagował. Zresztą wieprz sam właśnie zrobił z siebie ciote, niby taki honorowy a jakoś zamiast zareagować na miejscu to udawał że nic nie widzi i poźniej po cichu go wyjebał z wytwórni.
Anonim
No ty to wiesz najlepiej napewno
Anonim
gimnazjum wróciło ze szkoły? Może nie ale wierzę tuniziano a nie wieprzowi, który już wielokrotnie udowodnił że jest frajerem i jego słowa wiele warte nie są.
Zastanawiam sie
A czy Tede odniósł się w jakikolwiek sposób do tego, że jakoby miał nie reagować gdy Quebo uderzył Zgrywusa?
Anonim
Zgadnij, nie odniósł bo to ciota.
Zastanawiam sie
To straszne
ODB RIP
Przecież to kurwisko znowu kłamie. Sam nagrywał kawałek : bij dziwke w pysk ją bij... obrażal kobiety wielokrotnie i z prawdziwym mezczyzną nie ma nic wspólnego. Po beefie z Peją nie istnieje, POWTARZAM nie istnieje [*] U starszych pokoleń został przekreślony na zawsze, teraz sie odbił bo słuchają go dzieciaki, które podczas beefu miały po 9 lat!

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>