Bal So Hard

Bal So Hard

dodano: 2015-04-28 21:09 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

"U nas macie pewność, że każdego tygodnia spotkacie najlepszych rapowych DJ'ów (wśród nich zarówno uznane ksywki jak i młode talenty), natomiast w głośnikach zamiast odgrzewanych kotletów usłyszycie świeże i soczyste bangery. Gramy newschool, trap, rozbujaną Kalifornię czy chicagowski drill, w skrócie wszystko co najlepsze w dzisiejszym hip-hopie, więc przygotujcie się na konkretną imprezę. Jakie spanie, tego nie ma w planie!" - cytowaliśmy ostatnio, zapraszając Was na imprezę w ramach środowego cyklu Bal So Hard.

Już jutro kolejny event w ramach cyklu, a tym razem majówkową zabawę rozpoczną DJ Tuniziano oraz DJ Hubson!

wydarzenie
dodano: 2015-04-20 17:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

"U nas macie pewność, że każdego tygodnia spotkacie najlepszych rapowych DJ'ów (wśród nich zarówno uznane ksywki jak i młode talenty), natomiast w głośnikach zamiast odgrzewanych kotletów usłyszycie świeże i soczyste bangery. Gramy newschool, trap, rozbujaną Kalifornię czy chicagowski drill, w skrócie wszystko co najlepsze w dzisiejszym hip-hopie, więc przygotujcie się na konkretną imprezę. Jakie spanie, tego nie ma w planie!" - cytowaliśmy w ubiegłym tygodniu, zapraszając Was na imprezę w ramach środowego cyklu Bal So Hard.

Po sukcesie ubiegłej środy, gdy za deckami stanęli DJ Tuniziano i DJ Pasza a parkiet zapełnił się i trzymał frekwencję gdzieś do godziny czwartej pozostaje nam więc zaprosić i w tym tygodniu. Kto zagra tym razem?

wydarzenie
dodano: 2015-04-13 17:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

W sobotę w otwartym niedawno warszawskim klubie BAL gościł Tony Touch, który uświetnił afterparty po PROSTO FESTXVALu, natomiast już w najbliższą środę kolejna hip-hopowa impreza w tym miejscu!

"U nas macie pewność, że każdego tygodnia spotkacie najlepszych rapowych DJ'ów (wśród nich zarówno uznane ksywki jak i młode talenty), natomiast w głośnikach zamiast odgrzewanych kotletów usłyszycie świeże i soczyste bangery. Gramy newschool, trap, rozbujaną Kalifornię czy chicagowski drill, w skrócie wszystko co najlepsze w dzisiejszym hip-hopie, więc przygotujcie się na konkretną imprezę. Jakie spanie, tego nie ma w planie!" - czytamy odnośnie cyklu. Kto dokładnie rozkręci imprezę 15 kwietnia?