Skajsdelimit

Skajsdelimit

dodano: 2017-03-06 22:29 przez: Kontakt (komentarze: 12)

Czwartkowe przejęcie audycji Hip Hop Kampus przez rapera przedstawiającego się jako Fabio wywołało szeroki odzew i wiele komentarzy w sieci. Zainscenizowana wespół z radiową załogą akcja zbiega się w czasie z premierą dwu-płytowego mixtape’u „Kicz-core”. Tajemniczy Fabio nie zwalnia więc tempa, wbija się do warszawskiego metra i otwarcie mówi, co myśli o swojej pracy. Sprawdź oficjalny klip!

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2015-12-31 15:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 2)

Zaginiony/Skajsdelimit - autorzy świetnie przyjętej, niezwykle klimatycznej płyty "Legendy płynące z tych okolic" z 2012 roku postanowili znów połączyć siły i przy pomocy swojego naczelnego, czerpiącego garściami z soulu producenta Kłapuha wracają ze spontanicznym sylwestrowym strzałem.

Członek projektu STREETWORKERZ i autor legalnego albumu w wytwórni Koka Beats Zagi oraz utytułowany freestylowiec, animator kultury hip-hop i znany dobrze w warszawskim podziemiu Skajs zaprosili gościnnie kultowego Jano OMP, znanego m.in. ze współpracy z producentem O$ką czy słynnych składanek DJ'a VOLTa. Odsłuch w rozwinięciu.

dodano: 2015-06-22 17:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 8)

To już przedostatnia popkillerowa symulacja, zanim przejdziemy do prawdziwej 4 edycji... Kto znaleźć mógłby się w składzie na 2008 rok?

Wcześniejsze roczniki: - 2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2006, 2007.

kategorie: Hip-Hop/Rap, Imprezy, News
dodano: 2015-05-28 19:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 0)

Już w najbliższą sobotę w Milanówku wystartuje wydarzenie pt. "Hip-hopowe szaleństwo w Milanówku", w ramach którego odbędzie się turniej breakdance'owy, wystąpią legendy polskiego breakingu, beatboxowe show wykona Zgas, a do tego DJ'e Anusz i Mewa zaprezentują swoje turntablistyczne umiejętności.

Jakby tego było mało, będzie można wziąć udział w mini-warsztatach turntablistycznych i nauczyć się podstaw scratchingu. Całość poprowadzi warszawski raper i freestyle'owiec Skajsdelimit.

Tagi:
kategorie: Galerie, Hip-Hop/Rap, Relacje
dodano: 2015-02-24 14:50 przez: Anonim (komentarze: 2)

"Jeżeli pamiętacie imprezowo-urodzinowy armageddon, który miał miejsce w ubiegłych latach to 21 lutego obowiązkowo stawić musicie się po raz kolejny - tym razem w klubie niePowiem, gdzie swoje 27 urodziny obchodził będzie Mateusz Natali aka Ematei - hip-hopowy aktywista, dziennikarz i redaktor naczelny portalu Popkiller.pl!" - pisaliśmy parę dni temu.

Dziś mamy dla Was obszerną fotorelację z sobotniej imprezy, w trakcie której za gramofonami stanęli dobrze znani fachowcy od rozkręcania warszawskich melanży - Tuniziano, Hubson, DTL i B a za mikrofon gościnnie chwycili King Tomb, Vixen, Ńemy, Wiciu z ekipą NPS oraz Skajsdelimit!

wydarzenie
dodano: 2015-02-20 13:30 przez: Anonim (komentarze: 1)

Jeżeli pamiętacie imprezowo-urodzinowy armageddon, który miał miejsce w ubiegłych latach to 21 lutego obowiązkowo stawić musicie się po raz kolejny - tym razem w klubie niePowiem, gdzie swoje 27 urodziny obchodził będzie Mateusz Natali aka Ematei - hip-hopowy aktywista, dziennikarz i redaktor naczelny portalu Popkiller.pl!

Podobnie jak na urodzinowych imprezach rok i dwa lata temu w 1500m2 spodziewać możecie sie grubej zabawy do rana i porcji najlepszej muzyki, a także okolicznościowych występów gości specjalnych. Po ubiegłorocznym maratonie i wręcz festiwalowym line-upie zawierającym blisko 20 koncertów tym razem nacisk przeniesiemy jednak bardziej na DJ-ów i imprezę. Za gramofonami staną dobrze znani fachowcy od rozkręcania warszawskich melanży - Tuniziano, Hubson, DTL i B a za mikrofon gościnnie chwycą King Tomb, Vixen, Ńemy, Wiciu z ekipą NPS oraz Skajsdelimit!

video
dodano: 2014-11-10 17:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 12)

Głośna w ostatnim miesiącu inicjatywa "Hot16Challenge" stała się dla Skajsdelimita inspiracją do podniesienia poprzeczki o szczebel wyżej - zamiast nawinięcia na raz 16-wersowej zwrotki zaproponował on nawinięcie za jednym razem całego mixtape'u, co też sam zarejestrował i puścił do Sieci. "One Time Mixtape" w formie video zobaczycie poniżej.

wydarzenie
dodano: 2014-05-29 17:30 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Ośrodek Kultury "Okej" w Brwinowie oraz Skajsdelimit zapraszają na drugie spotkanie z cyklu BFREENÓW, które odbędzie się w sobotę 31 maja. Rozpoczęcie już o 13.00, a w rozkładzie jazdy: wykład Marcina Flinta, freestyle'owo-tekściarski warsztat cypher ze Skajsem, a wieczorem BEEFreenów czyli pierwszy brwinowski freestyle battle z nagrodami o wartości tysiąca złotych! Do tego koncerty Procenta, DJ Anusza oraz supporty. Wejście za free!

video dnia
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2014-02-01 14:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Duże Pe x Zbylu - Wizja Emerytalna [+ Igorilla,Kfiat,Nomad,Parker,Proceente,Pudel,Skajs & DJ Flip]

Dlaczego: "Każdy robi jeszcze rap, mimo że razem mamy ponad 200 lat" - kolejny singiel z mixtape'u Dużego Pe i Zbyla to nagrana na bicie do "Wizji Lokalnej Warszawa"... "Wizja Emerytalna", czyli humorystyczna odpowiedź na przeglądy nowych twarzy, a w niej oldschoolowcy, weterani i doświadczone twarze stołecznej sceny. Kozacki patent, bardzo klimatyczny efekt.

kategorie: Freestyle, Hip-Hop/Rap, WBW
dodano: 2013-11-21 15:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Powiedzieć, że kolejny finalista tegorocznej WBW to zawodnik doświadczony... to nic nie powiedzieć. Skajsdelimit ma na koncie start (pod innymi pseudonimami) jeszcze w pierwszych edycjach Wielkiej Bitwy Warszawskiej przed prawie dekadą a w ubiegłym roku powrócił tam po czterech latach przerwy. W tym roku za to po raz pierwszy udało mu się zakończyć start awansem do wielkiego finału. Jak wygląda to wszystko z jego perspektywy?

Tagi:
wydarzenie
dodano: 2013-10-08 17:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

WBW 2013 powoli się rozkręca i choć największe emocje jeszcze przed nami, to już działo się sporo. W pierwszych eliminacjach zwyciężył Bonez, pokonując w finale Edzia, a w 1/2 odpadli ubiegłoroczny mistrz - Czeski oraz Skajsdelimit. Drugie eliminacje już w nadchodzący weekend, po czym poznamy połowę finalistów. Obejrzeć można także już część walk z pierwszego etapu zmagań w 11 edycji najbardziej prestiżowego turnieju w polskim stylu wolnym.

dodano: 2013-06-21 20:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 1)

Prezentujemy singiel autorstwa Skajdelimita i Kłapuha p.t. "Trzecie Dzisiaj". Rapera Skajsa i producenta Kłapuha możecie kojarzyć m.in. z wydanej w 2012 r. płyty „Legendy płynące z tych okolic”, nagranej wspólnie z reprezentantem Koka Beats, raperem Zaginionym. "Materiał został dobrze przyjęty przez słuchaczy, Mateusz Natali z portalu Popkiller nazwał go „jednym z najlepszych materiałów ubiegłego roku”, a Rap Portal – jako jedyną pozycję undergroundową - umieścił go wśród 15 najlepszych albumów AD 2012." - wyliczają autorzy. Duet powraca z podobnym klimatem, poetyckim opisem świata, choć nieco bardziej dojrzałym, gorzkim… Konsekwentnie unikając swagowania na siłę Skajsdelimit i Kłapuh piszą kolejną legendę. 

video
dodano: 2013-05-20 14:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

RAP ONE SHOT S05E15: Skajsdelimit - Rodzina (prod. Tuelv)

"Rodzina" to sentymentalna podróż w przeszłość. Numer pełen metafor przenosi nas do lat dzieciństwa. Refleksyjny, treściwy track, zobrazowany do tego jednym z ciekawszych i bardziej pomysłowych klipów, które widzieliśmy w ramach wszystkich sezonów Rap One Shot. Produkcją zajął się Tuelv, gitarę basową dograł O'hene Savant a saksofon Melania Śmigielska.

dodano: 2011-05-19 21:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)
"FUN PODKO to cyklicznie (średnio co pół roku) organizowany przez CKiIO (Centrum Kultury i Inicjatyw Obywatelskich) festiwal sztuki ulicznej i skateboardingu. W poprzedniej edycji w zawodach wzięło udział 22 zawodników, a after party zagrali drumnbassowi DJ-e z kolektywu Greenhouse Effect oraz funkowo-rapowi DJ?e Spike i Ojciec Karol.

Zawody deskorolkowe (na które składały się deskorolkowe jam session oraz Best trick) poprowadzili i sędziowali Piotr Dabov z Łodzi oraz Tomek Stojewski. Na tegoroczne FUN PODKO zaplanowane są: otwarcie wyremontowanego skateparku, jam graffiti, hiphopowe sety DJ-skie, otwarte zawody deskorolkowe i koncerty rapowe.