Bfreenów

Bfreenów

wydarzenie
dodano: 2014-06-27 17:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 0)

Bfreenów to cykl wolnych spotkań z rapem, w ramach których odbywają się rapowe warsztaty, spotkania z raperami i aktywistami kultury hip-hop oraz koncerty i bitwy freestylowe.

"Sobotni wieczór 28 czerwca upłynie upalnie i raposko. Na scenie zobaczymy nową polską rapową gwiazdę, Lepszego Żbika Alkopoligamii, Młodego Wilka Popkillera, koncertowego kempowicza, czasami zbyt dziabniętego i prowadzącego warszawski łajzlajf - Kubę Knapa! Za gramofonami zobaczymy zdolnego ursynowskiego DJ'a, zwiazanego z rodziną Aloha Entertainment, regularnie grywającego w warszawskich klubach, jednego z redaktorów portalu Mixtape.com.pl, współprowadzącego audycję Hip-Hop Kampus w Radiu Kampus 97,1 FM - Anusza" - tyle od organizatorów a my serdecznie zapraszamy do wsparcia inicjatywy i wzięcia udziału w koncercie Kuby Knapa, mającego na koncie świeżo opublikowany legalny album "Lecę, chwila, spadam", który zadebiutował na 3 miejscu OLiSu. Wstęp za free!

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Patronaty
dodano: 2014-06-06 00:04 przez: Mateusz Natali (komentarze: 6)

Bfreenów to cykl wolnych spotkań z rapem, w ramach których odbywają się rapowe warsztaty, spotkania z raperami i aktywistami kultury hip-hop oraz koncerty i bitwy freestylowe. "Okoliczni wielbiciele muzyki rap spotkają się z prawdziwymi osobistościami świata hip-hopu: aktywistą i rapowym działaczem, pierwszym mistrzem legendarnej bitwy freestylowej WBW – Rufinem MC, najbardziej kompetentnym dziennikarzem zajmującym się polskim hip-hopem – Marcinem Flintem, najlepszym w historii freestylowcem, cenionym raperem, reprezentantem labelu Aloha Entertainment – Muflonem, no i współtwórcą portalu Popkiller.pl i odkrywającej świeże rapowe talenty akcji „Młode Wilki” - Mateuszem Natali" - piszą organizatorzy.

A ja mam przyjemność zaprosić tym razem na ten ostatni punkt, który już w najbliższą sobotę...

Tagi:
wydarzenie
dodano: 2014-05-29 17:30 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Ośrodek Kultury "Okej" w Brwinowie oraz Skajsdelimit zapraszają na drugie spotkanie z cyklu BFREENÓW, które odbędzie się w sobotę 31 maja. Rozpoczęcie już o 13.00, a w rozkładzie jazdy: wykład Marcina Flinta, freestyle'owo-tekściarski warsztat cypher ze Skajsem, a wieczorem BEEFreenów czyli pierwszy brwinowski freestyle battle z nagrodami o wartości tysiąca złotych! Do tego koncerty Procenta, DJ Anusza oraz supporty. Wejście za free!

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Patronaty
dodano: 2014-04-25 18:45 przez: Maciej Sulima (komentarze: 1)

Bfreenów to cykl wolnych spotkań z rapem, w ramach których odbywają się rapowe warsztaty, spotkania z raperami i aktywistami kultury hip-hop oraz koncerty i bitwy freestylowe. "Okoliczni wielbiciele muzyki rap spotkają się z prawdziwymi osobistościami świata hip-hopu: aktywistą i rapowym działaczem, pierwszym mistrzem legendarnej bitwy freestylowej WBW – Rufinem MC, najbardziej kompetentnym dziennikarzem zajmującym się polskim hip-hopem – Marcinem Flintem, najlepszym w historii freestylowcem, cenionym raperem, reprezentantem labelu Aloha Entertainment – Muflonem, no i współtwórcą portalu Popkiller.pl i odkrywającej świeże rapowe talenty akcji „Młode Wilki” - Mateuszem Natali" - piszą organizatorzy. W rozwinięciu znajdziecie szereg szczegółów dotyczących poszczególnych spotkań i ich programu, a także harmonogram pierwszej odsłony Bfreenów.

Tagi: