Jano OMP

Jano OMP

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2015-12-31 15:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 2)

Zaginiony/Skajsdelimit - autorzy świetnie przyjętej, niezwykle klimatycznej płyty "Legendy płynące z tych okolic" z 2012 roku postanowili znów połączyć siły i przy pomocy swojego naczelnego, czerpiącego garściami z soulu producenta Kłapuha wracają ze spontanicznym sylwestrowym strzałem.

Członek projektu STREETWORKERZ i autor legalnego albumu w wytwórni Koka Beats Zagi oraz utytułowany freestylowiec, animator kultury hip-hop i znany dobrze w warszawskim podziemiu Skajs zaprosili gościnnie kultowego Jano OMP, znanego m.in. ze współpracy z producentem O$ką czy słynnych składanek DJ'a VOLTa. Odsłuch w rozwinięciu.

video
dodano: 2014-12-05 16:01 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Jano - 36 Praft feat. Bachor (prod. Tymek)

W dniu dzisiejszym ma miejsce premiera nowej płyty stołecznej legendy - Jano znanego z formacji OMP. Premiera świętowana jest oczywiście na Wilanowie, a my dodatkowo otrzymujemy kolejny teledysk.

Tagi:
dodano: 2013-11-11 17:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Siódmy odcinek Krótkiego Strzału to zarówno świeże rzeczy, jak i dalszy ciąg wartych do wspomnienia zaległości, które w miarę możliwości nadrabiamy. Tym razem czeka na Was sporo świeżej krwi (Kuban, Krychol, Supran, Grosik, Jey Joy, Wudoka), ale i wracający oldschoolowcy jak Jano z OMP czy krakowskie 3Y (Yez Yez Yo). Różnorodnie, ciekawie i ponownie wyjątkowo obszernie.