Krychol

Krychol

dodano: 2015-01-14 12:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 6)

Sprawdźcie nowy materiał od Krychola - rapera z Mławy, który tym razem w ramach nowego projektu podjął współpracę z Ryśkiem. Za bity na płycie "Sensual" odpowiedzialni są m.in. Juicy, Fleczer, Funk Monster, gościnnie: Sylwia Dynek, Fazero, Rosiu.

Tagi:
dodano: 2013-11-11 17:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Siódmy odcinek Krótkiego Strzału to zarówno świeże rzeczy, jak i dalszy ciąg wartych do wspomnienia zaległości, które w miarę możliwości nadrabiamy. Tym razem czeka na Was sporo świeżej krwi (Kuban, Krychol, Supran, Grosik, Jey Joy, Wudoka), ale i wracający oldschoolowcy jak Jano z OMP czy krakowskie 3Y (Yez Yez Yo). Różnorodnie, ciekawie i ponownie wyjątkowo obszernie.

dodano: 2012-12-29 12:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 3)

Zapraszamy was do sprawdzenia nowego albumu Krychola p.t. "Zamysł". Muzykę do albumu stworzyli m.in. Vixen, Fuso, Matek Produkcje, Greg/Miliony Decybeli, Gościnnie na płycie udzielili się Rosiu, Rysiek, Bam, Juby, DeWu, Dj Rx, Dj Klasyk, Sylwia Tryjanowska oraz Kameleon (Kompanija Reggae Sound). 

Tagi:
dodano: 2012-09-29 13:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 7)

Krychol - Tacy Sami (Feat. Dj Klasyk, prod. Młody G.R.O.)

"Tacy sami" to jeden z singli pochodzących z płyty Krychola pt. "Zamysł", która ma się ukazać na początku grudnia. Skrecze do kawałka przygotował Dj Klasyk, natomiast bitem zajął się Młody G.R.O.

Tagi: