Supran

Supran

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, Premiery
dodano: 2015-12-24 14:36 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Z okazji świąt Bożego Narodzenia wraz z Szokazem i Supranem w ramach prezentu od złego mikołaja dla wszystkich degeneratów i tych będących pod kreską przekazujemy MIXTAPE TANIE DRANIE - NA MINUSIE. Zalej przy tym mordę i wypij nasze zdrowie! - tak zapowiada świeży mixtape od suwalskiej ekipy Żyt Toster. Materiał został udostępniony na Wigilię w całości do sieci.

video
dodano: 2015-01-13 17:30 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

SB feat. Supran, Dj Shum - Ryzykanci VIDEO

Przedstawiamy drugi obrazek promujący album producencki SB „Czas, bity, miłość”. „Ryzykanci” to mocny storytelling z gościnnym udziałem DJa Shuma oraz naszego Młodego Wilka Suprana, opowiadający trzy różne historie, w większości oparte na prawdziwych wydarzeniach. Premiera albumu 7 lutego. Płyta ukaże się w limitowanym nakładzie 200 sztuk, zamówić ją można za pośrednictwem adresu mailowego: sbebeats@gmail.com

Tagi:
dodano: 2014-09-24 15:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

W kolejnej odsłonie cyklu zebraliśmy nowe numery od Solara, Suprana, Mi-Li, Kocura i Neile, single zapowiadające nadchodzące projekty od Vixena, Morala, Kamila P.R.J, Obera i Zielichowskiego, a także track Kamela i Danta w ramach punkowego Projektu Lexoo. Przypomniał o sobie też Pyskacz, finalista konkursu na Młodego Wilka Publiczności.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Video
dodano: 2014-09-11 22:48 przez: Mateusz Natali (komentarze: 21)

Kolejna fala mniej lub bardziej zaskakujących "#Hot16Challenge". Od O.S.T.R.'a, przez Krzysztofa Kozaka, po Monę. Check it!

kategorie:
dodano: 2014-08-22 16:53 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Trap nie disco. mówi NIE słabym bibom i kiepskim MC's. Jak liczba 3 niesie za sobą pewną mistykę, tak trzecia odsłona "Trap nie disco." w Suwałkach dostarczy Wam uczucia prawdziwego spełnienia i siły na melanż do godzin rannych. Z tej okazji zaproszonych zostało dwóch kozackich mc’s. Pierwszy to przyjezdny, można by rzec turysta, aczkolwiek jest to migracja spowodowana tym, że dobry rap należy pokazywać szerszej publiczności.

dodano: 2014-06-06 14:00 przez: Łukasz Rawski (komentarze: 1)

Oczekując drugiej solowej płyty, zatytułowanej "NNJL" Gedz daje słuchaczom małą przystawkę. "Satori", czyli zbiór 8 utworów będących przedsmakiem tego, co znajdziemy na pełnoprawnym long playu. Już teraz możecie odsłuchać materiał, gdzie gościnnie usłyszycie JodSena, Suprana, Leha, Żyta Tostera oraz wielu innych.

W rozwinięciu newsa pełna tracklista, oraz link do oficjalnej strony rapera, gdzie będziecie mogli odsłuchać oraz zamówić owy mixtape.

dodano: 2014-02-26 22:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 15)

No i jest - płyta Popkiller Młode Wilki 2013 wreszcie dostępna! 12 premierowych, ekskluzywnych solowych utworów, po jednym od każdego z uczestników trzeciej edycji naszej akcji. Znajdziecie tu pozycje brzmiące mocno klasycznie oraz newschoolowe bangery, tracki poważniejsze oraz luźniejsze, nagrane z przymrużeniem oka. Od melanży po bystre społeczne obserwacje - tak jak różnorodny jest skład Wilków, tak i brzmienie całego albumu.

video dnia
dodano: 2013-12-17 17:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 27)

Popkiller Młode Wilki 2013 - Jeden Strzał (prod. SoDrumatic)

Dlaczego: Przez dwie dotychczasowe edycje naszej akcji przewinęły się takie postaci jak Bisz, KęKę, Buka, Medium, Bonson, Białas, Gedz czy Gospel a w tym roku mamy przyjemność zaprezentować trzecią już "wilczą watahę". Ponownie jest to kolaż przedstawiający przekrój klimatyczny polskiej sceny rapowej i zderzenie różnych światów, osobowości i różnego spojrzenia na muzykę.

"Jeden Strzał" to wspólny utwór całej tegorocznej 12-tki, wyprodukowany w tym roku przez SoDrumatica. Skąd zmiana? Uznaliśmy po prostu, że dobrze wprowadzić urozmaicenie i uhonorować w ten sposób najlepszego naszym zdaniem producenta rapowego roku 2012. Całość podobnie jak rok temu zarejestrowano w czołowym polskim studiu Otrabarwa a za teledysk odpowiada tym razem ekipa 9MM Filmz.

"Jeden Strzał" to zarazem pierwszy singiel promujący specjalny album Popkiller Młode Wilki 2013, na którym znajdziecie niedostępne nigdzie indziej utwory całej 12-tki tegorocznych Młodych Wilków. Krążek zamówić możecie w preorderze tutaj: http://sklep.popkiller.pl/popkiller-mlode-wilki-2013.html a premiera planowana jest na styczeń 2014. Poza wersją fizyczną album będzie można też legalnie pobrać lub odsłuchać online.

24 stycznia w warszawskim klubie Proxima odbędzie się natomiast Koncert Premierowy akcji Popkiller Młode Wilki 2013, połączony z warszawskim koncertem premierowym płyty ubiegłorocznego Młodego Wilka - KęKę "Takie Rzeczy". Więcej informacji niebawem.

video
dodano: 2013-12-04 17:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 8)

Czysta Forma to element pojawiający się w tym roku pierwszy raz przy okazji Młodych Wilków Popkillera, zainspirowany amerykańskim XXL Freshman Freestyle. Freestyle w tym kontekście to jednak nie rymowanie z głowy, lecz pełna dowolność tego, co chce się pokazać i zaprezentować w ciągu przeznaczonego czasu (około minuty, ale bez odliczania z zegarkiem). Surowa "wilcza" sceneria, brak bitu, brak studyjnych efektów, brak rozpraszających dodatków i czołówek, brak narzuconego tematu lub klimatu. Minuta czystego rapu a capella w takiej formie, jaką wybierze dana osoba - równie dobrze mogłaby przez minutę tylko kiwać głową lub tańczyć, my nic nie narzucamy. To świetna okazja do sprawdzenia samych skillsów, jak i do przekonania się, co dany MC chce pokazać, nie będąc zdeterminowanym jakimikolwiek czynnikami. Po prostu - Czysta Forma! Dziś delikatnie rotujemy kolejność a przed Wami najmłodszy z wilczego grona - Supran.

dodano: 2013-11-24 17:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 16)

Supran ('94) - suwalska bestia, której, jak na swój wiek, zdumiewająco łatwo przychodzi pożeranie bitów. Można powiedzieć, dziecinnie łatwo. Elastyczne, energiczne flow, kontrola tempa pozwalająca mu swobodnie wpasować się w każdy podkład, a przy tym, podobnie jak u naszego poprzedniego 'syberyjskiego' Wilka - Żyta Tostera, u boku którego zresztą niegdyś grywał koncerty, mocny nacisk na technikę i zgrabne sklejanie rymów, to widoczne atuty niespełna 20-letniego suwalczanina. Supran to kontynuator klasycznego brzmienia, dbający o korzenie i zajarany brudnym boombapowym brzmieniem oraz życiowymi treściami.

dodano: 2013-11-11 17:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Siódmy odcinek Krótkiego Strzału to zarówno świeże rzeczy, jak i dalszy ciąg wartych do wspomnienia zaległości, które w miarę możliwości nadrabiamy. Tym razem czeka na Was sporo świeżej krwi (Kuban, Krychol, Supran, Grosik, Jey Joy, Wudoka), ale i wracający oldschoolowcy jak Jano z OMP czy krakowskie 3Y (Yez Yez Yo). Różnorodnie, ciekawie i ponownie wyjątkowo obszernie.

dodano: 2013-07-02 21:57 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

"Wehikuł Czasu" to pierwszy singiel z płyty duetu Supran/Morte o tym samym tytule. Materiał autorstwa młodego rapera z Suwałk i producenta z Rybnika ukaże się na przełomie października i listopada.

video
dodano: 2013-06-02 14:30 przez: Vibe2NES (komentarze: 1)

Efen - Teraz i Tu (feat. Supran, cuty DJ Kodobeast) "Nowe Zmienne" 2013

Przedstawiamy pierwszy klip promujący album producencki Efena "Nowe Zmienne". Obraz został nakręcony do numeru "Teraz I Tu" z gościnnym udziałem Suprana oraz DJ-a Kodobeasta. Realizacją teledysku zajęła się grupa filmowa "Asomia Films". Premiera płyty "Nowe Zmienne", za pośrednictwem Vibe2NES, jesienią tego roku. Na albumie znajdą się znakomici goście, wśród nich m.in. LaikIke1, Eripe, Rover, Enson, czy Stochu.