efen

efen

video
dodano: 2014-12-26 11:41 przez: Maciej Sulima (komentarze: 0)

Pamiętacie zeszłoroczny album producencki "Nowe Zmienne"? Autorem tej płyty był młody i bardzo zdolny beatmaker z Hajnówki - Efen. Po dłuższej przerwie, na YT puścił odsłuch swojej najnowszej produkcji - instrumentalu zatytułowanego "Reykjavik". Autorem video mash-upu oraz grafiki jest zey (www.fb.com/zeyonex). Obecnie Efen pracuje nad kilkoma produkcjami, także spodziewajcie się częstych muzycznych odwiedzin Efena na waszych głośnikach w zbliżającym się 2015 roku. Klip w rozwinięciu.

Tagi:
dodano: 2014-07-03 20:30 przez: Maciej Sulima (komentarze: 0)

"Szewska Pasja" to trzeci singiel z płyty Pueblosa, której premiera zapowiedziana jest na 6 lipca 2014 roku. W "Szewskiej Pasji" usłyszymy także Wichera oraz DJ'a Mihalika. Za produkcję w utworze odpowiada Efen. Odsłuch w rozwinięciu.

dodano: 2014-02-27 15:30 przez: Piotr Zdziarstek (komentarze: 3)

Przed wami dwa kolejne epizody serii Flip That Shit. Tradycyjnie już, w każdym odcinku usłyszycie po trzech producentów, którzy wzięli na warsztat jeden sampel i wyrzeźbili z niego trzy różne bity. Tym razem swoje umiejętności zaprezentowali: Kazet, Suwerr, Julu Kuoter, Efen oraz Bonifacy.

dodano: 2013-11-15 18:30 przez: Vibe2NES (komentarze: 1)

Wydawnictwo Vibe2NES z dumą prezentuje album producencki pt. "Nowe Zmienne". Autorem wszystkich produkcji muzycznych jest zdolny beatmaker z Hajnówki - Efen. Wśród zaproszonych przez niego gości znajdziemy czołówkę podziemnych raperów (m.in. Enson, LaikIke1, Eripe, czy Junes) oraz DJ-ów, tj. Te, Simple, Gugatch i Kodobeast.

recenzja
dodano: 2013-11-13 18:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 5)

Producenckich płyt na polskiej scenie jest dość dużo, przyzna to każdy. Co jakiś czas słyszy się o jakimś albumie, który wypływa, czy to z podziemia, czy z mainstreamu. Jeden jest bardziej wyróżniająca się od drugiego, a trzeci wpisuje się w schemat "dobrze, że jest i pokazuje kogoś nowego, ale na pełne wykorzystanie potencjału przyjdzie jeszcze czas". Pochodzący z Hajnówki Efen i jego "Nowe Zmienne" bronią się dzielnie przed wrzuceniem w ostatni z przytoczonych wyżej schematów, głównie za sprawą gości, którzy niewątpliwie podnieśli poziom muzyczny krążka i stanowią w dużej mierze młodą gwardię rapgry. A jak wygląda to wszystko w kontekście całości?

dodano: 2013-11-12 20:00 przez: Vibe2NES (komentarze: 2)

Tylko trzy dni dzielą nas do piątkowej premiery albumu producenckiego "Nowe Zmienne". W ramach oczekiwania na całość, autor całego zamieszania - Efen - postanowił udostępnić odsłuch jednego z kawałków pochodzących z "Nowy Zmiennych". Sprawdzajcie zatem wspólny numer Emena i Quebonafide pt. "Sukces".

dodano: 2013-11-04 20:00 przez: Vibe2NES (komentarze: 4)

Przedstawiamy promomix długo oczekiwanego albumu producenckiego "Nowe Zmienne" autorstwa Efena. Wśród gości zaproszonych przez gospodarza znalazła się czołówka podziemnej sceny, a całości dopełniają DJ-e. Premiera "Nowych Zmiennych" odbędzie się 15. listopada br. Gościnne zwrotki dorzucili m.in. Junes, Quebonafide, Laikike1, Enson, Rover, Golin czy Planet ANM.

video
dodano: 2013-06-02 14:30 przez: Vibe2NES (komentarze: 1)

Efen - Teraz i Tu (feat. Supran, cuty DJ Kodobeast) "Nowe Zmienne" 2013

Przedstawiamy pierwszy klip promujący album producencki Efena "Nowe Zmienne". Obraz został nakręcony do numeru "Teraz I Tu" z gościnnym udziałem Suprana oraz DJ-a Kodobeasta. Realizacją teledysku zajęła się grupa filmowa "Asomia Films". Premiera płyty "Nowe Zmienne", za pośrednictwem Vibe2NES, jesienią tego roku. Na albumie znajdą się znakomici goście, wśród nich m.in. LaikIke1, Eripe, Rover, Enson, czy Stochu.