DJ Te

DJ Te

kategorie:
dodano: 2018-01-04 17:52 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 0)

 

"Więzień skromności" to najnowszy album Czeskiego - rapera ze Strzelec Opolskich, który zasłynął podczas WBW. Na płytę składa się 15 utworów, a beaty tworzone są m.in. przez WuErbe, Kozioła czy Lema.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Video
dodano: 2015-05-21 10:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Sprawdźcie pierwszy solowy, turtablistyczny numer od DJ-a Te! Muzykę do "Najwyższego czasu" wyprodukował Bonez, a masteringiem zajął się Tomaj.

Tagi:
video
dodano: 2014-11-19 11:00 przez: Aloha Entertainment (komentarze: 1)

Proceente - Dla chłopaków i dziewczyn feat. Quiz, Green, DJ Te (prod. Quiz) - VIDEO HD

Prezentujemy teledysk Proceente "Dla chłopaków i dziewczyn", kolejny singiel z albumu "Zupynalefkisplify". W kawałku gościnnie pojawiają się Quiz, Green oraz DJ Te. Muzykę wyprodukował Quiz. Video powstało we współpracy z marką Windy Haze.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Patronaty
dodano: 2014-09-03 20:30 przez: Aloha Entertainment (komentarze: 0)

26 września na półki sklepowe trafi trzeci solowy album Proceente pt. "Zupynalefkisplify". Już dziś prezentujemy pełną tracklistę płyty. Na materiał składa się 17 starannie wyselekcjonowanych utworów, w których pojawia się plejada producentów, raperów, DJ'ów i wokalistów.  

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap
dodano: 2014-07-11 13:00 przez: Aloha Entertainment (komentarze: 0)

Proceente x Klemens x Tomaj x DJ Te - Zgrupowanie

Zgrupowania artystów Aloha Entertainment to każdorazowo doskonały pretekst do wymiany tworczej energii. W połowie czerwca Klemens i Tomaj, czyli  autorzy projektu "Multiplayer EP", bumelowali przez weekend w Warszawie u Proceente.

kategorie: Hip-Hop/Rap, Recenzje
dodano: 2013-11-06 16:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 14)

Bardzo dobrze pamiętam premierę "Właściwych Proporcji" - epki Rap Addix, które wówczas składało się wyłącznie z SoulPete'a i Junesa. Rapera z Sokołowa, który podkreślał przywiązanie do stolicy, przez wiele z jego dotkliwych tekstów nie dało się nie zapamiętać. Kiedy sprawdza się podziemne, polskie produkcje, ma się do czynienia z wieloma przypadkami postaci, które brzmią tak samo. Albo tak samo jak ktoś. On nawijał "wolę własny brak flow niż kradziony patent". Czasem nieporadnie siedział na bitach, często się o nie potykał, ale mówił dużo i nie gryzł się w język. Nie cenzurował siebie, potrafił wylać najgorszy syf i był w tym prawdziwy. Taki twardy koleś, który dostał od życia wpierdol, ale "stoi na ziemii mocno". Kiedy pisze się o prawdziwych uczuciach, opisuje się je lepiej. W tym Junes się specjalizował. Przy takiej porcji pierwszorzędnych bitów SoulPete'a, który od tamtego czasu zmienił już zresztą poziom, to wystarczało. Było charakterystyczne, odważne i trafiało. Zakumplowałem się z tą epką szczerze, pamiętam jak słuchałem jej w pracy za granicą i pamiętam, że mimo mrocznej strony, była w jakiś dziwny sposób budująca. Do dzisiaj większość tekstów znam na pamięć.

Dziś przedpremierowo, na prośbę autora, mam opisać wam "Nie-EP" czyli długogrający krążek Junesa. Nie z SoulPetem, ale z wybranymi przez siebie producentami, którzy podkreślili już swoją pozycję w undergroundzie (zwycięzca z konkursu Pariasu - Kuoter, Puzzel, Zbylu czy Nitro), ale też mają jeszcze sporo do udowodnienia. Niegłupia taktyka, jeśli chce się zmobilizować zestaw zdolnych chłopaków i sprowokować ich do pójścia krok albo kilka naprzód. Motywem przewodnim materiału i konceptem jest tytułowe "nie". Z pewnością najczęściej pojawiające się słowo na albumie. Co z tego wynikło?

recenzja
kategorie: Hip-Hop/Rap, Recenzje
dodano: 2013-11-06 16:00 przez: Anonim (komentarze: 9)

Marcin Flint

Słuchanie Junesa to jak podglądanie starannie prowadzonej karty choroby trochę już znanego z internetowych ekscesów pacjenta. Wciąga tym bardziej im mniej ma się swojego własnego życia, ale żeby do tego wracać?  Szacunek za szczerość, sympatia za bezpośredniość, nie żałuję spotkania, ale "Nie-EP" prędzej trafi do Drzyzgi niż do podsumowań roku.

Zabijcie mnie, bo choć z pewnością słuchałem tego co Junes robił dla 16 Wersów, to nie pamiętam zupełnie nic. Nie została ani mi jedna refleksja, jeden punkt zaczepienia . Później już zostać nie miała prawa, bowiem moja tolerancja na  jakikolwiek undergroundowy polski hip-hop minęła. Żołądek ma się jeden. Za to konsekwencji za grosz. Uległem w końcu magii Rap Addix A.D. 2013 prezentującego się jako outsiderski all-star team. Starzy faceci robiący hip-hop, by pokazać jak nim gardzą – pokrętne i intrygujące. No i jeszcze Soulpete w takiej formie, że na jego bitach słuchałbym nawet Winiego. Wgryźć się w "Nie-EP"? Czemu nie.

dodano: 2013-11-04 20:00 przez: Vibe2NES (komentarze: 4)

Przedstawiamy promomix długo oczekiwanego albumu producenckiego "Nowe Zmienne" autorstwa Efena. Wśród gości zaproszonych przez gospodarza znalazła się czołówka podziemnej sceny, a całości dopełniają DJ-e. Premiera "Nowych Zmiennych" odbędzie się 15. listopada br. Gościnne zwrotki dorzucili m.in. Junes, Quebonafide, Laikike1, Enson, Rover, Golin czy Planet ANM.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2013-08-13 13:00 przez: Vibe2NES (komentarze: 0)

Junes - To-Nie-Tak (prod. Kes-a, cuty DJ Pstyk) ("Nie-EP", 2013)

Przedstawiamy trzeci singiel Junesa pt. "To-Nie-Tak", promującego zbliżający się krążek "Nie-EP". Autorem bitu jest Kes-a, na gramofonach DJ Pstyk. Mixem i masteringiem zajął się Puzzel. Dla fanów przygotowano limitowany, ręcznie numerowany maxi-singiel „To-Nie-Tak” z bonusami oraz remixami (z dodatkowymi zwrotkami Kidda i Kota Kulera).

kategorie:
dodano: 2013-07-27 11:33 przez: Vibe2NES (komentarze: 2)

CZW RAP NIGHT VI:  Łona/Webber x Paluch x Bisz x Zeus x Mielzky x Chudini & DJ Te x Soker/Tyno x Megson @ CZŁUCHÓW, 10.08.2013

W tym roku już po raz szósty odbędzie się w Człuchowie (woj. pomorskie) hip-hopowy festiwal - CZW RAP NIGHT VI - 10 sierpnia (sobota) 2013 r.! Po pięciu poprzednich edycjach z pewnością można stwierdzić, że CZW RAP NIGHT zakorzenił się w kulturę miejską i jest to obecnie największe wydarzenie hip-hopowe w okolicy, cieszące się znakomitą frekwencją i atmosferą, której musisz osobiście uświadczyć!

dodano: 2013-06-19 15:00 przez: Jędrzej Cebulski (komentarze: 0)

Jeśli czytaliście naszą przedpremierową recenzję, dobrze wiecie, że album "Lifestyle" Chudiniego i DJ'a Te to jedna z lepszych rzeczy, które spotkały polski rap w tym roku. High Time właśnie udostępnił darmowy odsłuch płyty, na której gościnnie udzielili się m.in. Mielzky i HuczuHucz. Pod tym linkiem możecie również zamówić "Lifestyle" w wersji fizycznej.

dodano: 2013-06-04 20:00 przez: Jędrzej Cebulski (komentarze: 2)

Dumnie prezentujemy promomix nadchodzącego albumu Chudini/Dj Te - Lifestyle. Album został w pełni wyprodukowany przez Chudiniego, okraszony skreczami Dj'a Te, a gościnnie pojawiają się tacy raperzy jak Mielzky, Erking czy HuczuHucz. Premiera datowana jest na 14.06.2013, a już dzisiaj można zamawiać pre-order albumu.

dodano: 2013-05-29 12:00 przez: Jędrzej Cebulski (komentarze: 4)

Chudini / Dj Te - Pytasz Feat. Mielzky (prod. Chudini )

Sprawdźcie pierwszy klip promujący album Chudiniego i DJ'a Te "Lifestyle" (tutaj nasza przedpremierowa recenzja). Teledysk, zrealizowany przez Sliwers Pic. / DG Films, powstał do numeru "Pytasz" z gościnnym udziałem Mielzky'ego. Na stronie wydawcy - High Time Label - możecie również zamówić preorder płyty, do czego gorąco zachęcamy.

recenzja
kategorie: Hip-Hop/Rap, Recenzje
dodano: 2013-05-12 17:00 przez: Jędrzej Cebulski (komentarze: 8)

Ksywa Chudini nie była dla mnie anonimowa - projekty takie jak "Słuchawki, Mikrofon, Długopis, Kartka" czy "83200" jakiś czas temu przewinęły się przez moje głośniki. Tyle o ile gościa zapamiętałem - ot, spoko; na dwa przesłuchania i starczy. A tymczasem w 2013 roku uderzył z takim materiałem, że recenzję tę zacznę jak następuje: od kilku miesięcy nic w polskim wydaniu nie trafiło do mnie jak "LifeStyle".

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2013-03-31 19:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 1)

Chudini / Dj Te - Świat jest Twój (prod. Chudini)

"Przedstawiamy pierwszy singiel promujący album duetu Chudini / Dj Te pt. "LifeStyle". Premiera "LifeStyle" zaplanowana jest na maj 2013r."

Tagi: