Klemens

Klemens

video
dodano: 2016-03-10 14:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Klemens, przy współpracy z UrbanRecTV oraz Aloha Entertainment, prezentuje drugi singiel promujący najnowsze wydawnictwo "delirium klemens", którego premiera odbędzie się 24 marca. Za warstwę muzyczną materiału odpowiada producent Fryta Beatz. Płytę możecie zamówić w preorderze na http://www.deliriumklemens.pl oraz http://www.alohasklep.pl. Video mash-up do "Terapeutki" jest autorstwa Improbros.

video
dodano: 2016-02-22 15:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 4)

Klemens przy współpracy z UrbanRecTV oraz Aloha Entertainment prezentuje pierwszy teledysk promujący najnowsze wydawnictwo "delirium klemens", którego premiera odbędzie się 24.03.2016. Za warstwę muzyczną materiału odpowiada Fryta Beatz. Płytę można zamawiać od dziś w preorderze na http://www.deliriumklemens.pl oraz http://www.alohasklep.pl.

Tagi:
dodano: 2015-03-29 13:00 przez: Aloha Entertainment (komentarze: 0)

Lata mijają, dzieci się rodzą, nalefki się robią, hip-hop gra w głośnikach, a wydawnictwo Aloha Entertainment świętuje swój kolejny jubileusz. Hawajski syndykat wraz z zaprzyjaźnionymi ananasami wszelkiej maści swoje 8. urodziny świętuje w piątek 17 kwietnia w warszawskim klubie 55. Imprezę uświetnią wyjątkowe występy; zagrają Numer Raz, Blady Kris, Na Pół Etatu, Klemens oraz specjalnie zaproszeni goście. Imprezę poprowadzi Proceente, afterparty rozkręcą DJ DTL oraz DJ Beredson. Na tych, którzy pojawią się w klubie, czeka moc hip-hopowych atrakcji, wydawnictwo Aloha Ent. do każdego zakupionego biletu dodaje gratis wybraną płytę CD*. Bilety na imprezę będą numerowane, warto zachować bilet, by móc wygrać jedną z nagród rzeczowych ufundowanych przez sponsorów imprezy.

Mam dla Was również wyjątkowe zaproszenie na ten zacny melanż nagrane przez Proceente, Bladego Krisa, Quiza, Numera Raza! Jesteście ciekawi jak wyglądają etapy produkcji cytrynówki? Sprawdźcie sami:

dodano: 2015-01-27 16:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 3)

Sporo dzieje się w kolejnym odcinku Krótkiego Strzału - mamy dla Was nowy/stary numer od długo niesłyszanego naszego Młodego Wilka Szuwara, luźne strzały od Sariusa i Pafarazziego, najnowszy teledysk od Flojda i Wiro, singiel od ekipy Aspiratio (Śliwa, Bandura, Fisher), w którym słyszymy wersy w stronę SB Maffiji, g-funkowy strzał od Frontalu czy singiel od Klemensa o intrygującym tytule "Jak Tau". I to nie wszystko...

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap
dodano: 2014-07-11 13:00 przez: Aloha Entertainment (komentarze: 0)

Proceente x Klemens x Tomaj x DJ Te - Zgrupowanie

Zgrupowania artystów Aloha Entertainment to każdorazowo doskonały pretekst do wymiany tworczej energii. W połowie czerwca Klemens i Tomaj, czyli  autorzy projektu "Multiplayer EP", bumelowali przez weekend w Warszawie u Proceente.

kategorie:
dodano: 2014-06-22 20:35 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Udostępniony został pełny odsłuch nowej produkcji Klemensa i Tomaja "Multiplayer". „Multiplayer" to EP-ka stworzona w formie „muzycznej gry wieloosobowej" przez dwóch przyjaciół - rapera Klemensa oraz producenta Tomaja. Projekt składa się z 7 kawałków - 7 „gier", do których „rozegrania" zaproszeni zostali goście - „Gracze":

Diox (Hifi Banda), Lilu, Flint, VNM, Proceente, Pafarazzi, Muflon, Green, Mam na imię Aleksander.

Tagi:
dodano: 2014-06-19 15:00 przez: Aloha Entertainment (komentarze: 0)

Udostępniony został pełny odsłuch nowej produkcji Klemensa i Tomaja "Multiplayer". „Multiplayer" to EP-ka stworzona w formie „muzycznej gry wieloosobowej" przez dwóch przyjaciół - rapera Klemensa oraz producenta Tomaja. Projekt składa się z 7 kawałków - 7 „gier", do których „rozegrania" zaproszeni zostali goście - „Gracze": Diox (Hifi Banda), Lilu, Flint, VNM, Proceente, Pafarazzi, Muflon, Green, Mam na imię Aleksander.

dodano: 2014-05-22 15:00 przez: Aloha Entertainment (komentarze: 1)

Klemens/Tomaj - Monopoly ft. Lilu, Dj.Te

Informujemy, że premiera materiału Klemens/Tomaj "Multiplayer EP" opóźni się o kilka dni. Zamówienia preorderowe będziemy wysyłać do Was w piątek. Poślizg spowodowany jest problemami technicznymi w tłoczni, na które niestety Aloha Entertainment* / AlohaSklep.pl ani nasi artyści nie mają wpływu. Dobra wiadomość jest taka, że do każdego zamówienia preorderowego dodajemy gadżet niespodziankę, by zrekompensować Wam dłuższe czekanie na krążek. Przepraszamy za kłopot!

Dziś natomiast wrzucamy do odsłuchu kolejny kawałek z "Multiplayer EP", czyli utwór "Monopoly", w którym gościnnie udzielają się Lilu i Dj Te. Miłego słuchania!

Tagi:
video
dodano: 2014-05-09 19:00 przez: Aloha Entertainment (komentarze: 0)

Klemens/Tomaj ft VNM, Pafarazzi, Dj.Paulo (BOK) - Szachy

Prezentujemy teledysk "Szachy", pierwszy singiel promujący EP-kę Klemens/Tomaj "Multiplayer". Gościnnie w utworze pojawiają się VNM, Pafarazzi oraz DJ Paulo (B.O.K). Tomaj, oprócz wyprodukowania warstwy muzycznej, odpowiada za mix i mastering całości materiału. Realizacja video: Łukasz „Soowsen” Sowiński, Czarek Muller

Oficjalna premiera EP-ki Klemens/Tomaj "Multiplayer EP" odbędzie się 21 maja. Od płytę można zamawiać w preorderze na AlohaSklep.pl, Pchamy Ten Syf oraz Preorder.pl.

dodano: 2014-03-22 13:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 3)

"Nielegal" to kolejny solowy album Klemensa. Płyta do tej pory promowana była dwoma singlami wyprodukowanymi przez Oera (B.O.K), "Nielegal" oraz "Milionerzy Bez Pieniędzy" z gościnnym udziałem Bisza (B.O.K), Dj Kebsa oraz b-boys z ekipy Sztewite Gang. Zakończenie preorderu oraz premiera całego materiału zostały zaplanowane na 10 kwietnia 2014. Płyta ukaże się w wersji fizycznej dzięki współpracy PchamyTenSyf.pl oraz Aloha Entertainment. Równolegle ze startem preorderu ukazał się singiel audio "Obojętność", wyprodukowany przez Klemensa. Oprócz Bisza, na krążku będzie można usłyszeć także zwrotki Hadesa, Piszcza, Skowa oraz Ostaka, na gramofonach udzielił się Dj Kebs. Za muzyczną stronę materiału odpowiadają głównie Oer (B.O.K) oraz Klemens. Odsłuch singla znajdziecie w rozwinięciu.

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2014-03-01 12:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 0)

Klemens - "Nielegal" ft. Piszczu, prod. Oer B.O.K (singiel wideo)

Prezentujemy teledysk "Nielegal", tytułowy singiel z nadchodzącej płyty Klemensa. Utwór wyprodukował Oer (B.O.K), a za realizację video odpowiada ekipa jakfilm.pl. Płyta Klemens "Nielegal" ukaże się w marcu we współpracy PchamyTenSyf.pl oraz Aloha Entertainment. Już na początku marca wystartuje preorder CD. Na krążku będzie można usłyszeć goscinne zwrotki Bisza, Hadesa, Piszcza, Skowa oraz Ostaka, na gramofonach udzielił się Dj Kebs. Za muzyczną stronę materiału odpowiadają głównie Oer (B.O.K) oraz Klemens. Wokale nagrano w 21 Music Studio w Bydgoszczy.

Tagi:
video
dodano: 2013-10-04 14:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 0)

Klemens "Milionerzy Bez Pieniędzy" ft. Bisz (B.O.K), Dj Kebs, Sztewite Gang, produkcja Oer (B.O.K)

Klemens, raper pochodzący z Grudziądza. Na lokalnej scenie od 2002 roku. W jego dorobku znaleźć można dziesiątki supportów, koncertów, kilka teledysków oraz osiem nieoficjalnych wydawnictw, solowych a także z grudziądzką ekipą SIEDEM. Można było go usłyszeć między innymi na Mixtape Prosto Dj Kebsa. W listopadzie 2013 roku ukaże się jego kolejna solowa produkcja "NIELEGAL". Materiał został zarejestrowany w 21 Music Studio w Bydgoszczy. "Milionerzy Bez Pieniędzy" to pierwszy video singiel promujący ten krążek z gościnnym udziałem Bisza (B.O.K), Dj Kebsa oraz tancerzy z grupy Sztewite Gang (Macia i Beeskiego). Produkcją singla zajął się Oer (B.O.K). Za realizację video odpowiada ekipa jakfilm.pl.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Patronaty
dodano: 2012-04-10 15:00 przez: Krzysztof Nowak (komentarze: 3)
W ostatnim utworze nadchodzącego Prosto Mixtape Kebs pojawi się Klemens - raper, który wraz z DJ'em Fantomem stworzył jakiś czas temu album "Prolog", będący wstępem do trylogii tego duetu.

Grudziądzki materiał składa się z dziesięciu utworów. 8 z nich wyszło spod ręki DJ'a Fantoma, dwa pozostałe stworzyli Beren i Mroziu.

Poniżej przedstawiamy m.in. pełną tracklistę tego wydawnictwa i oficjalny odsłuch w serwisie YouTube.