Tomaj

Tomaj

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap
dodano: 2014-07-11 13:00 przez: Aloha Entertainment (komentarze: 0)

Proceente x Klemens x Tomaj x DJ Te - Zgrupowanie

Zgrupowania artystów Aloha Entertainment to każdorazowo doskonały pretekst do wymiany tworczej energii. W połowie czerwca Klemens i Tomaj, czyli  autorzy projektu "Multiplayer EP", bumelowali przez weekend w Warszawie u Proceente.

kategorie:
dodano: 2014-06-22 20:35 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Udostępniony został pełny odsłuch nowej produkcji Klemensa i Tomaja "Multiplayer". „Multiplayer" to EP-ka stworzona w formie „muzycznej gry wieloosobowej" przez dwóch przyjaciół - rapera Klemensa oraz producenta Tomaja. Projekt składa się z 7 kawałków - 7 „gier", do których „rozegrania" zaproszeni zostali goście - „Gracze":

Diox (Hifi Banda), Lilu, Flint, VNM, Proceente, Pafarazzi, Muflon, Green, Mam na imię Aleksander.

Tagi:
dodano: 2014-06-19 15:00 przez: Aloha Entertainment (komentarze: 0)

Udostępniony został pełny odsłuch nowej produkcji Klemensa i Tomaja "Multiplayer". „Multiplayer" to EP-ka stworzona w formie „muzycznej gry wieloosobowej" przez dwóch przyjaciół - rapera Klemensa oraz producenta Tomaja. Projekt składa się z 7 kawałków - 7 „gier", do których „rozegrania" zaproszeni zostali goście - „Gracze": Diox (Hifi Banda), Lilu, Flint, VNM, Proceente, Pafarazzi, Muflon, Green, Mam na imię Aleksander.

dodano: 2014-05-22 15:00 przez: Aloha Entertainment (komentarze: 1)

Klemens/Tomaj - Monopoly ft. Lilu, Dj.Te

Informujemy, że premiera materiału Klemens/Tomaj "Multiplayer EP" opóźni się o kilka dni. Zamówienia preorderowe będziemy wysyłać do Was w piątek. Poślizg spowodowany jest problemami technicznymi w tłoczni, na które niestety Aloha Entertainment* / AlohaSklep.pl ani nasi artyści nie mają wpływu. Dobra wiadomość jest taka, że do każdego zamówienia preorderowego dodajemy gadżet niespodziankę, by zrekompensować Wam dłuższe czekanie na krążek. Przepraszamy za kłopot!

Dziś natomiast wrzucamy do odsłuchu kolejny kawałek z "Multiplayer EP", czyli utwór "Monopoly", w którym gościnnie udzielają się Lilu i Dj Te. Miłego słuchania!

Tagi:
video
dodano: 2014-05-09 19:00 przez: Aloha Entertainment (komentarze: 0)

Klemens/Tomaj ft VNM, Pafarazzi, Dj.Paulo (BOK) - Szachy

Prezentujemy teledysk "Szachy", pierwszy singiel promujący EP-kę Klemens/Tomaj "Multiplayer". Gościnnie w utworze pojawiają się VNM, Pafarazzi oraz DJ Paulo (B.O.K). Tomaj, oprócz wyprodukowania warstwy muzycznej, odpowiada za mix i mastering całości materiału. Realizacja video: Łukasz „Soowsen” Sowiński, Czarek Muller

Oficjalna premiera EP-ki Klemens/Tomaj "Multiplayer EP" odbędzie się 21 maja. Od płytę można zamawiać w preorderze na AlohaSklep.pl, Pchamy Ten Syf oraz Preorder.pl.

dodano: 2012-08-24 14:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 4)


"True Beatz" to instrumentalna epka Tomaj'a - jednego z producentów udzielających się muzycznie między innymi na kompilacji Aloha Entertainment "Aloha 40%". Krótki album zawiera 7 podkładów muzycznych (niespełna 21 minut muzyki) opartych na samplach wykopanych ze starych downtempowych/soulowych/funkowych brzmień. Na 3 numerach pojawili się także DJ'e - DJ Gondek (Złote Twarze) oraz DJ Paulo (BOK), którzy uzupełnili muzykę skreczami/cutami złożonymi z old school'owych breaków, wokali wokalistek z lat 80/90 oraz dźwiękami ze starych gier komputerowych. Projekt będzie dostępny za darmo do pobrania w formatach mp3 oraz wave 26 sierpnia.