Pafarazzi

Pafarazzi

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2015-12-29 12:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

"Syndrom sztokholmski" jest trzecim teledyskiem promującym album "Koła zębate" duetu Pafarazzi/SiwySiwek. Album ukazał się jesienią 2015 nakładem Horyzont.rec. Za video odpowiedzialny jest Czarek Muller.

video
dodano: 2015-06-13 15:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

"Gwarancja" to drugi singiel promujący album Pafarazzi/SiwySiwek - "Koła Zębate", którego premiera będzie miała miejsce we wrześniu 2015.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2015-06-02 13:34 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Pafarazzi/SiwySiwek - Jebnij Bassem

“Jebnij Bassem”, to pierwszy teledysk promujący album duetu MC/Producent: Pafarazzi/SiwySiwek "Koła Zębate”, którego premiera będzie miała miejsce we wrześniu 2015. Za video odpowiedzialny jest Czarek Muller. Projekt zostanie wydany przez nowy, niezależny label - Horyzont Records.

dodano: 2015-01-27 16:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 3)

Sporo dzieje się w kolejnym odcinku Krótkiego Strzału - mamy dla Was nowy/stary numer od długo niesłyszanego naszego Młodego Wilka Szuwara, luźne strzały od Sariusa i Pafarazziego, najnowszy teledysk od Flojda i Wiro, singiel od ekipy Aspiratio (Śliwa, Bandura, Fisher), w którym słyszymy wersy w stronę SB Maffiji, g-funkowy strzał od Frontalu czy singiel od Klemensa o intrygującym tytule "Jak Tau". I to nie wszystko...

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Video
dodano: 2014-05-27 14:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 7)

Zapraszamy do sprawdzenia ósmego z kolei odcinka "Rapu bez dubli", który rozpoczyna nowy sezon serii spontanicznych utworów tworzonych całkowicie od podstaw, w jednym miejscu i czasie. W tym odcinku do bitu Oera dograli się Pafarazzi oraz gościnnie KęKę.

kategorie:
dodano: 2014-05-14 13:58 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Live Hip Hop Bydgoszcz Channel to nowe wydarzenie na mapie miejskich koncertów plenerowych w Bydgoszczy. Impreza odbędzie się w ramach zawodów Wake Cup Bydgoszcz 2014, na plaży Wake Parku w Bydgoskim Myślęcinku. Podczas tego wydarzenia na scenie pod specjalnie przygotowanym namiotem zagrają W.E.N.A., ZEUS, mistrzowie świata Dj'ów IDA 2013 - Steve Nash & Dj Funktion oraz czołówka Bydgoskiej sceny HipHop. Koncert organizuje inicjatywa PchamyTenSyf przy wsparciu Urzędu Miasta Bydgoszczy oraz marki Dj's Wear. Wstęp wolny!

video
dodano: 2014-05-09 19:00 przez: Aloha Entertainment (komentarze: 0)

Klemens/Tomaj ft VNM, Pafarazzi, Dj.Paulo (BOK) - Szachy

Prezentujemy teledysk "Szachy", pierwszy singiel promujący EP-kę Klemens/Tomaj "Multiplayer". Gościnnie w utworze pojawiają się VNM, Pafarazzi oraz DJ Paulo (B.O.K). Tomaj, oprócz wyprodukowania warstwy muzycznej, odpowiada za mix i mastering całości materiału. Realizacja video: Łukasz „Soowsen” Sowiński, Czarek Muller

Oficjalna premiera EP-ki Klemens/Tomaj "Multiplayer EP" odbędzie się 21 maja. Od płytę można zamawiać w preorderze na AlohaSklep.pl, Pchamy Ten Syf oraz Preorder.pl.

video
dodano: 2014-03-22 14:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 2)

Elade Street Culture Promotion we współpracy z PchamyTenSyf.pl przedstawia videosingiel "Jak Mistrz" promujący album bydgoskiego MC - Pafarazziego, pod tytułem "Prywatny Beef". W październiku ubiegłego roku do sieci trafił pierwszy klip z tego krążka "Jestem gotów na to" z gościnnym udziałem Oera, Bisza oraz Dj Paulo. Oprócz przedstawicieli B.O.K na płycie można także usłyszeć Justynę Kuśmierczyk. Produkcją zajęli się kolejno SiwySiwek, Oer, Brudny Wosk, Mr. Ed, Złote Twarze i Fantom.

Tagi:
dodano: 2014-02-03 13:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 0)

Elade Street Culture Promotion we współpracy z PchamyTenSyf.pl przedstawia oficjalny odsłuch płyty Pafarazzi'ego „Prywatny Beef”. W październiku ubiegłego roku do sieci trafił klip promujący ten album do utworu „Jestem gotów na to” z gościnnym udziałem Oera, Bisza i Dj Paulo, teraz czas na całość. Oprócz przedstawicieli B.O.K na płycie można także usłyszeć Justynę Kuśmierczyk. Produkcją zajęli się kolejno SiwySiwek, Oer, Brudny Wosk, Mr. Ed, Złote Twarze i Fantom. W rozwinięciu newsa możecie zapoznać się z tracklistą materiału oraz znajdziecie link do odsłuchu.

Tagi:
kategorie:
dodano: 2014-02-02 12:23 przez: Maciej Sulima (komentarze: 0)

Elade Street Culture Promotion we współpracy z PchamyTenSyf.pl przedstawia oficjalny odsłuch płyty Pafarazzi'ego „Prywatny Beef”. W październiku ubiegłego roku do sieci trafił klip promujący ten album do utworu „Jestem gotów na to” z gościnnym udziałem Oera, Bisza i Dj Paulo. Oprócz przedstawicieli B.O.K na płycie można także usłyszeć Justynę Kuśmierczyk. Produkcją zajęli się kolejno SiwySiwek, Oer, Brudny Wosk, Mr. Ed, Złote Twarze i Fantom.

Tagi:
dodano: 2014-01-22 17:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Jedenasty Krótki Strzał przynosi kolejną porcję luźnych numerów - są tu tracki od naszych Wilków, TomBa i Kubana, od formacji zDolne Przedmieście, Kocura, Pafarazziego, Wróbla oraz duet MiłyAtz/Czaper.

dodano: 2014-01-11 15:00 przez: Krzysztof Cyrych (komentarze: 0)

Elade Street Culture Promotion we współpracy z PchamyTenSyf.pl zaprezentowało właśnie wyprodukowany przez Oera drugi singiel, okładkę oraz tracklistę nadchodzącej płyty bydgoskiego rapera Pafarazzi'ego „Prywatny Beef”. Wraz z premierą nowego utworu z krążka wystartował preorder na stronie www.pchamytensyf.pl.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Teledyski
dodano: 2013-03-21 14:30 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 2)

"Rap bez dubli" feat. WMW - Zakonnik [odc. 4]

"Rap bez dubli" kula się dalej! W czwartym odcinku WMW robią kolejny numer w ten sam spontaniczny sposób - najpierw losowanie winyla z którego Oer robi bit, potem losowanie książki, strony i zdania, które ma być punktem wyjścia do stworzenia kawałka. Zobaczcie jak to wygląda.

Tagi:
dodano: 2011-11-06 13:30 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 2)
Nowy reprezentant bydgoskiego netlabelu Everysound Azja to gość, który bardzo szybko robi progres i z każdym kolejnym numerem staje się lepszy. Oby tak pozostało. Czy ta tendencja została podtrzymana możecie sprawdzić na jego nowym materiale zrobionym do spóły z DJ'em Bajerem - "Z Dala Od Zgiełku".

Patronowany przez nas materiał jest dostępny do pobrania zupełnie za darmo. Zapraszamy.