SiwySiwek

SiwySiwek

video
dodano: 2018-04-26 16:13 przez: Marek Adamski (komentarze: 2)

W tym roku Klarenz nie zostawi słuchacza z pustymi uszami - długo zapowiadane LP „Poza” będzie poprzedzane przez serię utworów o nazwie #pozawarmup. Na pierwszym numerze z serii pt. „Ogarnij łeb” Młody Wilk Popkillera niejako wsadzał kij w branżowe mrowisko na klasycznym bicie Bart’cut12, a jak prezentuje się drugi kawałek? Słoneczny klimat, który kojarzy się z Mura Masa, serwuje SiwySiwek, producent wielu kompozycji Bydgoszczanina. W „Nie chcę” Klarenz jest bardziej refleksyjny, ale partie skrzypiec Miłosza Rozmysłowicza i gitara elektryczna Rafała Grzegorowskiego rozświetlają tę muzykę, przez co numer bardziej wpasowuje się w pełnię wiosny za oknem.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2016-02-09 20:00 przez: Maciej Wojszkun (komentarze: 2)

Powiedzieć, że J Dilla był inspiracją dla wielu beatmakerów i producentów byłoby potęźnym niedomówieniem. Zaiste, nie ma chyba na świecie fana hip-hopu, loopów, cutów, beatów itd., dla którego wzorem nie był sound Jaya...Wystarczy spojrzeć tylko na przeogromną liczbę tribute'ów dla J Dilli ze wszystkich stron świata. Także Polacy wielokrotnie oddawali hołd Dilla Dawgowi - by wymienić tu tylko Spinache'a, tercet Roux Spana - 3k - Mario Pras, Metro, Daniela Drumza, DJ'a Kebsa, DJ'a Lema... Dziś do tej listy dołącza nowy, wyśmienity beat tape 'Dillacious" sprezentowany przez creme de la creme kujawsko-pomorskich beatmakerów i projekt We Love Beats.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2015-12-29 12:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

"Syndrom sztokholmski" jest trzecim teledyskiem promującym album "Koła zębate" duetu Pafarazzi/SiwySiwek. Album ukazał się jesienią 2015 nakładem Horyzont.rec. Za video odpowiedzialny jest Czarek Muller.

video
dodano: 2015-06-13 15:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

"Gwarancja" to drugi singiel promujący album Pafarazzi/SiwySiwek - "Koła Zębate", którego premiera będzie miała miejsce we wrześniu 2015.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2015-06-02 13:34 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Pafarazzi/SiwySiwek - Jebnij Bassem

“Jebnij Bassem”, to pierwszy teledysk promujący album duetu MC/Producent: Pafarazzi/SiwySiwek "Koła Zębate”, którego premiera będzie miała miejsce we wrześniu 2015. Za video odpowiedzialny jest Czarek Muller. Projekt zostanie wydany przez nowy, niezależny label - Horyzont Records.