Jarza

Jarza

video
dodano: 2017-02-10 00:19 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 1)

"Nie baderuj się" to drugi singiel promujący album "Sinusoida" duetu Tata Kres x Jarza. W utworze pojawia się wokalistka Anna Hnatowicz. Nadchodzące wydawnictwo jest efektem współpracy na linii BOR - Signwave Records. W ciepłym, nieskomplikowanym klipie pojawiają się m.in. Bisz oraz Pawbeats.

Tagi:
video
dodano: 2012-10-12 15:00 przez: High Time Label (komentarze: 4)

PARTYZANT - Powst

"W świecie, który na każdym kroku każe Ci się wcielać w różne postaci. Czy to w pracy, czy to w szkole, czy nawet w domu. Każdy wie jak powinieneś się zachowywać, co powinieneś czuć i co powinieneś myśleć. Wykorzystując to, co masz w obrębie rozpiętości własnych ramion, swój umysł, ręce i możliwości, którymi obdarzyła nas rzeczywistość - możesz zrobić wszystko. Po swojemu." - takie info załączone jest do najnowszego video bydgoskiego projektu Partyzant, tworzonego przez Azję, Jarzę, DJ-a Bajera i ELPE. Poniżej również najnowszy klip.

dodano: 2011-11-06 13:30 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 2)
Nowy reprezentant bydgoskiego netlabelu Everysound Azja to gość, który bardzo szybko robi progres i z każdym kolejnym numerem staje się lepszy. Oby tak pozostało. Czy ta tendencja została podtrzymana możecie sprawdzić na jego nowym materiale zrobionym do spóły z DJ'em Bajerem - "Z Dala Od Zgiełku".

Patronowany przez nas materiał jest dostępny do pobrania zupełnie za darmo. Zapraszamy.