DJ Bajer

DJ Bajer

video
dodano: 2012-10-12 15:00 przez: High Time Label (komentarze: 4)

PARTYZANT - Powst

"W świecie, który na każdym kroku każe Ci się wcielać w różne postaci. Czy to w pracy, czy to w szkole, czy nawet w domu. Każdy wie jak powinieneś się zachowywać, co powinieneś czuć i co powinieneś myśleć. Wykorzystując to, co masz w obrębie rozpiętości własnych ramion, swój umysł, ręce i możliwości, którymi obdarzyła nas rzeczywistość - możesz zrobić wszystko. Po swojemu." - takie info załączone jest do najnowszego video bydgoskiego projektu Partyzant, tworzonego przez Azję, Jarzę, DJ-a Bajera i ELPE. Poniżej również najnowszy klip.

dodano: 2011-06-04 15:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 7)
Bydgoski label Everysound to nie tylko B.O.K., a pod banderą wychodzą m.in. produkcje rapera z BDG - Azji. Tym razem szykuje się wspólna produkcja z DJ'em Bajerem, który pojawiał się już na poprzedniej produkcji zatytułowanej "Makrokosmos". Za produkcję numeru odpowiada natomiast członek BiszOerKay - Oer, który ogarnął również mastering i brzmienie.

"Łapiesz? Za każdym razem/ Kiedy stoję na scenie i widzę te wszystkie twarze/ Czuję, że jestem gościem w odpowiednim czasie i miejscu" nawija Azja w refrenie swojego nowego singla.