Azja

Azja

video
dodano: 2017-06-20 12:00 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 0)

W dniu premiery albumu "Ostatni." LP Azja zaprezentował kolejny klip promujący to wydawnictwo. Wideo powstało do kawałka "Nie ma jej (?)", w którym gościnnie udziela się Jeden. Utwór wyprodukował Ka-meal. Oprócz niego muzykę na album stworzyli Jarza, BobAir, Mr Ed, Vixen, Brudny Wosk, Robak oraz Kroz. Wśród gości pojawiają się Anna Hnatowicz, Asia, Jeden, Ozi, Artur "Bromas" Broimirski i Tata Kres.

Tagi:
kategorie:
dodano: 2017-06-06 02:01 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Płyta pt. "Ostatni." to koncept album składający się z 11 utworów. Krążek opisuje drogę przejścia przez różne stany świadomości, trudności, przeciwności, sukcesy i porażki. Ostatni Mohikanin to osoba reprezentująca powoli ginący system wartości, stojąc w opozycji do współczesnego „modelu normalności”. Osoba do końca wierząca w swoje przekonania, pomimo z pozoru przesądzonego już losu. Z pozoru, bo każdy z nas jest w stanie decydować o swoim miejscu położenia, według zasady: "Nie zawsze prosta droga jest najkrótsza" ponieważ "Każdy ślad ma swój koniec, a każde nieszczęście czegoś uczy".

Tagi:
video
dodano: 2017-05-25 17:57 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 1)

"27" to drugi singiel promujący album Azji pt. "OSTATNI.". Produkcją utworu zajęli się bydgoscy producenci Kroz oraz Mr Ed. Utwór zamyka krążek, na który złożyło się 11 utworów. Koncept album rapera ukaże się 19 czerwca; wystartował już preorder.

Tagi:
video
dodano: 2017-03-27 19:30 przez: Kacper Szymański (komentarze: 1)

Singiel "OK.AZJA" z gościnnym udziałem Ani Hnatowicz promuję kolejny solowy album Azji zatytułowany "OSTATNI". Płyta ukaże się nakładem PchamyTenSyf, jej premiera została zaplanowana na drugi kwartał 2017 roku. Maxisingiel "OK.AZJA" ukazał się w wersji fizycznej w ściśle limitowanym nakładzie, każdy egzemplarz płyty jest ręcznie numerowany i weźmie udział w losowaniu jednej z trzech przygotowanych nagród.

Tagi:
dodano: 2017-02-20 13:16 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 0)

PchamyTenSyf wyda kolejny solowy album Azji. Po płycie "Wilczy Humor" duetu Bisz / Radex będzie to drugie wydawnictwo, które ukaże się pod szyldem PTS i nie będzie to ostatnia premiera labelu w 2017 roku. Azja to raper od lat związany z bydgoską sceną hip-hopową. Kojarzony przede wszystkim dzięki podziemnym albumom "Makrokosmos" czy "Z dala od zgiełku". Zadebiutował na oficjalnym rynku fonograficznym albumem "Myśli Kilka" nagranym ze składem Partyzant, który ukazał się dzięki współpracy Aptaun Records oraz PchamyTenSyf. Z grupą Partyzant pojawił się także na składance "MaxFlo: Podaj Dalej vol. 2". Premiera nowego albumu Azji zaplanowana została na drugi kwartał bieżącego roku. Wyprzedzona będzie między innymi maxisinglem, który ukaże się także w wersji fizycznej.

Tagi:
video
dodano: 2012-10-12 15:00 przez: High Time Label (komentarze: 4)

PARTYZANT - Powst

"W świecie, który na każdym kroku każe Ci się wcielać w różne postaci. Czy to w pracy, czy to w szkole, czy nawet w domu. Każdy wie jak powinieneś się zachowywać, co powinieneś czuć i co powinieneś myśleć. Wykorzystując to, co masz w obrębie rozpiętości własnych ramion, swój umysł, ręce i możliwości, którymi obdarzyła nas rzeczywistość - możesz zrobić wszystko. Po swojemu." - takie info załączone jest do najnowszego video bydgoskiego projektu Partyzant, tworzonego przez Azję, Jarzę, DJ-a Bajera i ELPE. Poniżej również najnowszy klip.

dodano: 2011-06-04 15:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 7)
Bydgoski label Everysound to nie tylko B.O.K., a pod banderą wychodzą m.in. produkcje rapera z BDG - Azji. Tym razem szykuje się wspólna produkcja z DJ'em Bajerem, który pojawiał się już na poprzedniej produkcji zatytułowanej "Makrokosmos". Za produkcję numeru odpowiada natomiast członek BiszOerKay - Oer, który ogarnął również mastering i brzmienie.

"Łapiesz? Za każdym razem/ Kiedy stoję na scenie i widzę te wszystkie twarze/ Czuję, że jestem gościem w odpowiednim czasie i miejscu" nawija Azja w refrenie swojego nowego singla.