partyzant

partyzant

kategorie:
dodano: 2014-05-14 13:58 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Live Hip Hop Bydgoszcz Channel to nowe wydarzenie na mapie miejskich koncertów plenerowych w Bydgoszczy. Impreza odbędzie się w ramach zawodów Wake Cup Bydgoszcz 2014, na plaży Wake Parku w Bydgoskim Myślęcinku. Podczas tego wydarzenia na scenie pod specjalnie przygotowanym namiotem zagrają W.E.N.A., ZEUS, mistrzowie świata Dj'ów IDA 2013 - Steve Nash & Dj Funktion oraz czołówka Bydgoskiej sceny HipHop. Koncert organizuje inicjatywa PchamyTenSyf przy wsparciu Urzędu Miasta Bydgoszczy oraz marki Dj's Wear. Wstęp wolny!

video
dodano: 2014-03-25 20:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

"Nowy Punk Rock" to już trzeci singiel promujący legalne wydawnictwo bydgoskiego zespołu PARTYZANT pt. "Myśli Kilka". W utworze gościnnie pojawia się Tata Kres, znany lokalnej publiczności między innymi z utworów kapeli PODOKO.

Tagi:
video
dodano: 2014-03-09 12:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 1)

PARTYZANT - "Pod Prąd" - singiel video

"Pod Prąd" to drugi, po numerze "Pomyśl", singiel video promujący materiał "Myśli kilka", debiutancką płytę bydgoskiego składu Partyzant. Materiał ten zostanie oficjalnie wydany w ramach bardzo ciekawej i niecodziennej współpracy Miejskiego Centrum Kultury w Bydgoszczy, wytwórni Aptaun Records, oraz inicjatywy PchamyTenSyf. W kolejnej edycji projektu który nosi nazwę "Pierwsza Płyta", Miejskie Centrum Kultury w Bydgoszczy ponownie występuje jako wydawca oraz mecenas młodych utalentowanych wykonawców z Bydgoszczy, dając im wsparcie oraz szansę szerszego zaistnienia na krajowym rynku muzycznym. Aptaun oraz PchamyTenSyf występują w tej edycji projektu jako partnerzy, wspierający wydanie, dystrybucję oraz promocję płyty.

Tagi:
kategorie:
dodano: 2014-03-07 16:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

"Myśli Kilka" to druga, po bardzo dobrze przyjętym materiale "Nagrania", płyta zespołu Partyzant. Materiał ten zostanie wydany w ramach bardzo ciekawej i niecodziennej współpracy Miejskiego Centrum Kultury w Bydgoszczy, wytwórni Aptaun Records, oraz inicjatywy PchamyTenSyf. W kolejnej edycji projektu który nosi nazwę "Pierwsza Płyta", Miejskie Centrum Kultury w Bydgoszczy ponownie występuje jako wydawca oraz mecenas młodych utalentowanych wykonawców z Bydgoszczy, dając im wsparcie oraz szansę szerszego zaistnienia na krajowym rynku muzycznym.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2014-02-01 12:00 przez: Aptaun Records (komentarze: 1)

PARTYZANT - Pomyśl (Singiel Video)

"Pomyśl" to pierwszy singiel video promujący materiał "Myśli kilka", kolejną płytę bydgoskiego składu PARTYZANT. "Myśli Kilka" to druga, po bardzo dobrze przyjętym materiale "Nagrania", płyta zespołu. Materiał ten zostanie wydany w ramach bardzo ciekawej i niecodziennej współpracy Miejskiego Centrum Kultury w Bydgoszczy, wytwórni Aptaun Records, oraz inicjatywy PchamyTenSyf. W kolejnej edycji projektu który nosi nazwę "Pierwsza Płyta", Miejskie Centrum Kultury w Bydgoszczy ponownie występuje jako wydawca oraz mecenas młodych utalentowanych wykonawców z Bydgoszczy, dając im wsparcie oraz szansę szerszego zaistnienia na krajowym rynku muzycznym. Aptaun oraz PchamyTenSyf występują w tej edycji projektu jako partnerzy, wspierający wydanie, dystrybucję oraz promocję płyty.

Tagi:
video
dodano: 2013-06-12 18:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

PARTYZANT - Autsajder

PartyzantNagrania prezentuje teledysk do utworu pt. "Autsajder". Kawałek pochodzi z pierwszego albumu składu pt. "Nagrania". Jest to pierwszy tego typu projekt w Polsce. Jedenaście utworów w całości zekranizowanych w postaci jedenastu teledysków. Miejsce akcji - Bydgoszcz 2012 r. Całość wydana w eleganckim dwuskrzydłowym digipack'u. Na płycie wykorzystane zostały fragmenty książki Leopolda Tyrmanda pt. "Dziennik 1954", czyta Piotr Olędzki.

Zamów album "PARTYZANT - Nagrania" w cenie 35 złotych [CD + DVD]: zamow.nagrania@gmail.com

Tagi:
dodano: 2013-04-17 16:00 przez: High Time Label (komentarze: 1)

PARTYZANT - Elementarz

Dziewiąty klip pochodzący z płyty pt. "Nagrania". Teledysk to nic innego jak relacje z kilku koncertów grupy. Obraz powstał przy współpracy z serwisem http://bydgoskascena.pl/ . Serdecznie zapraszamy na koncerty!

video
dodano: 2013-02-22 12:00 przez: High Time Label (komentarze: 2)

PARTYZANT - Między Nami

Kolejna odsłona bydgoskiego projektu PARTYZANT - Nagrania. To już siódmy klip, który mamy przyjemność wam zaprezentować. Tym razem przyszła pora na utwór pt. "Między Nami". Album można zamówić na allego. Wydawnictwo składa się z dwóch płyt [CD + DVD], całość wydana jest w eleganckim digipacku (6pp 2cd). Na płycie DVD znajdują się teledyski do wszystkich utworów zawartych na płycie CD.

video
dodano: 2013-02-04 18:11 przez: High Time Label (komentarze: 1)

PARTYZANT - Nagrania [PROMOVIDEO]

PartyzantNagrania oraz High Time Label prezentuje pierwszy album bydgoskiego składu PARTYZANT pt. "Nagrania". Wydawnictwo składa się z dwóch płyt [CD + DVD], całość wydana jest w eleganckim digipacku (6pp 2cd). Na płycie DVD znajdują się teledyski do wszystkich utworów zawartych na płycie CD.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Patronaty
dodano: 2013-01-09 19:00 przez: High Time Label (komentarze: 9)

Z przyjemnością mamy okazję zaprezentować wam okładkę oraz tracklistę nadchodzącego albumu bydgoskiej ekipy PARTYZANT pod tytułem "Nagrania".

video
dodano: 2012-12-27 15:00 przez: High Time Label (komentarze: 6)

PARTYZANT - Oddech

Dlaczego: Mamy przyjemność zaprezentować klip bydgoskiej ekipy PARTYZANT. Album "Nagrania" będzie składał się z 11 utworów, do każdego z nich powstanie wideo. Klip, który dziś przedstawiamy został zrealizowany przy współpracy z Diamante Wear. Jest to szósty teledysk jak i szósty numer z płyty. Chłopaki nie próżnują w działaniach i idą cały czas do przodu. "Nagrania" ukażą się pod koniec lutego lub na początku marca 2013 roku, pod szyldem High Time Label.

video
dodano: 2012-12-01 15:00 przez: High Time Label (komentarze: 3)

PARTYZANT - Rysa [ft. Asia]

PARTYZANT w natarciu. Kolejny utwór bydgoskiej ekipy, którą tworzy Azja, Dj Bajer, Jarza oraz Elpe. Czwarty numer to i czwarty klip. Obrazek jak i sfera muzyczna idealnie komponują się w jedną całość a album pt. "Nagrania" powoli się zapełnia, planowany jest na luty i zostanie wydany pod szyldem High Time Label. Ciąg dalszy nastąpi ...

Tagi:
video
dodano: 2012-11-18 19:00 przez: High Time Label (komentarze: 2)

PARTYZANT - Tak Jak Ty [Dni]

Bydgoska ekipa nie próżnuje. Partyzant puszcza klip do trzeciego numeru z płyty pt. "Nagrania". Premiera płyty jeszcze zapowiedziana nie jest ale jak jesteście ciekawi to zapraszamy do sprawdzania kolejnych numerów - tymczasem, ciąg dalszy nastąpi...

wydarzenie
kategorie:
dodano: 2012-10-21 13:16 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Specjalnie dla Was 26 października w Estradzie zagrają:

BONSON/MATEK

video
dodano: 2012-10-12 15:00 przez: High Time Label (komentarze: 4)

PARTYZANT - Powst

"W świecie, który na każdym kroku każe Ci się wcielać w różne postaci. Czy to w pracy, czy to w szkole, czy nawet w domu. Każdy wie jak powinieneś się zachowywać, co powinieneś czuć i co powinieneś myśleć. Wykorzystując to, co masz w obrębie rozpiętości własnych ramion, swój umysł, ręce i możliwości, którymi obdarzyła nas rzeczywistość - możesz zrobić wszystko. Po swojemu." - takie info załączone jest do najnowszego video bydgoskiego projektu Partyzant, tworzonego przez Azję, Jarzę, DJ-a Bajera i ELPE. Poniżej również najnowszy klip.