nagrania

nagrania

video
dodano: 2013-02-22 12:00 przez: High Time Label (komentarze: 2)

PARTYZANT - Między Nami

Kolejna odsłona bydgoskiego projektu PARTYZANT - Nagrania. To już siódmy klip, który mamy przyjemność wam zaprezentować. Tym razem przyszła pora na utwór pt. "Między Nami". Album można zamówić na allego. Wydawnictwo składa się z dwóch płyt [CD + DVD], całość wydana jest w eleganckim digipacku (6pp 2cd). Na płycie DVD znajdują się teledyski do wszystkich utworów zawartych na płycie CD.

video
dodano: 2013-02-04 18:11 przez: High Time Label (komentarze: 1)

PARTYZANT - Nagrania [PROMOVIDEO]

PartyzantNagrania oraz High Time Label prezentuje pierwszy album bydgoskiego składu PARTYZANT pt. "Nagrania". Wydawnictwo składa się z dwóch płyt [CD + DVD], całość wydana jest w eleganckim digipacku (6pp 2cd). Na płycie DVD znajdują się teledyski do wszystkich utworów zawartych na płycie CD.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Patronaty
dodano: 2013-01-09 19:00 przez: High Time Label (komentarze: 9)

Z przyjemnością mamy okazję zaprezentować wam okładkę oraz tracklistę nadchodzącego albumu bydgoskiej ekipy PARTYZANT pod tytułem "Nagrania".

video
dodano: 2012-12-27 15:00 przez: High Time Label (komentarze: 6)

PARTYZANT - Oddech

Dlaczego: Mamy przyjemność zaprezentować klip bydgoskiej ekipy PARTYZANT. Album "Nagrania" będzie składał się z 11 utworów, do każdego z nich powstanie wideo. Klip, który dziś przedstawiamy został zrealizowany przy współpracy z Diamante Wear. Jest to szósty teledysk jak i szósty numer z płyty. Chłopaki nie próżnują w działaniach i idą cały czas do przodu. "Nagrania" ukażą się pod koniec lutego lub na początku marca 2013 roku, pod szyldem High Time Label.

video
dodano: 2012-11-18 19:00 przez: High Time Label (komentarze: 2)

PARTYZANT - Tak Jak Ty [Dni]

Bydgoska ekipa nie próżnuje. Partyzant puszcza klip do trzeciego numeru z płyty pt. "Nagrania". Premiera płyty jeszcze zapowiedziana nie jest ale jak jesteście ciekawi to zapraszamy do sprawdzania kolejnych numerów - tymczasem, ciąg dalszy nastąpi...

dodano: 2011-10-25 13:30 przez: Jędrzej Cebulski (komentarze: 13)
Muzyka Klasyczna Instrumentale Obie płyty duetu Pezet-Noon zaliczane są do absolutnej klasyki polskiego rapu. Pracujący obecnie nad "Radio Pezet" Kapliński rzucał tam wyjątkowo trafne wersy, zaś Noon był wówczas w szczytowej formie - przykładowo instrumental do "Rap robię" mógłbym słuchać zapętlony cały dzień.

Mi i setkom innym słuchaczy naprzeciw wyszła wytwórnia Nowe Nagrania, której sumptem ukazuje się instrumentalna edycja "Muzyki Klasycznej".