muzyka

muzyka

dodano: 2021-04-08 11:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 6)

Czujemy obecnie spory głód wydarzeń kulturalnych - możliwości chłonięcia muzyki w klubach czy na koncertach. Może to jednak okazja, by docenić inną formę odsłuchu, która przy wielu produkcjach pozwala dopiero docenić je w pełni? Nie wiem jak Wy - ale ja mam szereg albumów, które pokochałem po tym, gdy zagłębiłem się w nie na słuchawkach.

Wiadomo - odsłuch na dobrych głośnikach to moc brzmienia, detale, przestrzenność. Odsłuch w samochodzie pozwala rozkręcić muzykę i odciąć się od zewnętrznych bodźców. Ale mnóstwo płyt dopiero po wrzuceniu na słuchawki ukazuje pełnię swojego wdzięku.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap
dodano: 2014-07-11 13:00 przez: Aloha Entertainment (komentarze: 0)

Proceente x Klemens x Tomaj x DJ Te - Zgrupowanie

Zgrupowania artystów Aloha Entertainment to każdorazowo doskonały pretekst do wymiany tworczej energii. W połowie czerwca Klemens i Tomaj, czyli  autorzy projektu "Multiplayer EP", bumelowali przez weekend w Warszawie u Proceente.

dodano: 2011-10-25 13:30 przez: Jędrzej Cebulski (komentarze: 13)
Muzyka Klasyczna Instrumentale Obie płyty duetu Pezet-Noon zaliczane są do absolutnej klasyki polskiego rapu. Pracujący obecnie nad "Radio Pezet" Kapliński rzucał tam wyjątkowo trafne wersy, zaś Noon był wówczas w szczytowej formie - przykładowo instrumental do "Rap robię" mógłbym słuchać zapętlony cały dzień.

Mi i setkom innym słuchaczy naprzeciw wyszła wytwórnia Nowe Nagrania, której sumptem ukazuje się instrumentalna edycja "Muzyki Klasycznej".