HuczuHucz

HuczuHucz

dodano: 2021-09-12 15:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 6)

Wczoraj w Bydgoszczy odbył się premierowy koncert "NOCNEJ" Pawbeatsa z udziałem wielu gości obecnych na płycie. W pewnym momencie na scenie pojawiła się ikona polskiego podziemia, HuczuHucz, który już od dawna jest nieaktywny na muzycznej scenie.

wydarzenie
dodano: 2016-06-29 12:00 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 0)

Już w najbliższą sobotę, 2 lipca 2016, odbędzie się kolejna edycja człuchowskiego Street Jamu. Wystąpią m.in. Leh, Neile i HuczuHucz. Wśród innych atrakcji znajdziemy graffiti jam, turniej koszykówki i pokazy taneczne.

Tagi:
kategorie: Galerie, Hip-Hop/Rap, Relacje
dodano: 2015-04-19 19:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Trwa nasz tydzień z Prosto Label, dziś pora na fotorelację z pierwszego dnia Prosto FestXValu, w trakcie którego na scenie warszawskiego Torwaru zaprezentowali się m.in. KęKę, VNM, JWP/BC, KaeN, Quebonafide, HuczuHucz, SB Maffija, Małolat czy Parzel. Sprawdźcie sami!

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2015-01-31 14:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Kojarzyć możecie go z freestyle'owych bitew, teraz nadszedł czas na odsłonę studyjno-płytową. "Rewolucja" to pierwszy numer Bośniaka z nadchodzącego albumu "Kropka nad i", nagrany wspólnie z HuczuHuczem.

dodano: 2014-12-18 17:20 przez: Mateusz Natali (komentarze: 21)

Święta, święta... Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was specjalny popkillerowy konkurs. A w nim do wygrania - bagatela - 25 płyt! W większości są to jedne z najświeższych polskich premier, a przekrój klimatyczny jest naprawdę bogaty. Jesteście gotowi odebrać od Mikołaja dużą popkillerową paczkę?

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Video
dodano: 2014-09-13 22:17 przez: Mateusz Natali (komentarze: 5)

Zeus pierwotnie nie planował odpowiadać na #Hot16Challenge - przesądziła nominacja od Sowy. Oprócz tego dostajemy zwrotki od Procenta, Kuby Knapa, HuczuHucza, Biaka, Nerwusa, Bu, Zetenwupe, Joteste, Meda MC, TMK aka Piekielnego, RyfyRi czy Obiego.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap
dodano: 2014-08-20 12:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Na ProstoTV pojawił się nowy numer reprezentanta Trójmiasta - HuczuHucza. Kawałek "Brudne Kicksy" jest pierwszym luźnym numerm po wydaniu debiutu "Gdzie Wasze Ciała Porzucone". Za produkcję numeru odpowiada AJS.

Tagi:
dodano: 2014-07-23 17:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 8)

Po dłuższym okresie oczekiwania autor głośnego "Po Tej Stronie Raju" wyskoczył przed wakacjami na legal ze swoim "Gdzie Wasze Ciała Porzucone". Z HuczuHuczem spotkaliśmy się na porzuconej sopockiej łódce, by porozmawiać o albumie, pracy nad nim, przejściach i dalszych planach, zmienności odbioru wśród słuchaczy jak i o brazylijskim Mundialu.

video dnia
dodano: 2014-06-11 17:17 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

HuczuHucz feat. Gedz - Syf

Dlaczego: "Syf" to gorzki, obrazujący frustrację codziennością utwór podchodzący z legalnego debiutu Hucza, który niedawno trafił do sklepów nakładem Prosto Label. Na mikrofonach HuczuHucz i Gedz, na produkcji BobAir i Pawbeats.

recenzja
kategorie: Hip-Hop/Rap, Recenzje
dodano: 2014-05-21 17:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 19)

Zaciąg młodych artystów w szeregi Prosto Label nie ominął HuczuHucza. Dla wielu słuchaczy był to wybór dziwny, dla innych nieuzasadniony, a dla jeszcze innych postrzegany był jako forma docenienia Leszka, szczególnie po nad wyraz ciepło przyjętym "Po Tej Stronie Raju". Osobiście również podszedłem z pewną dozą sceptycyzmu do tegoż wyboru i czekałem na to, co reprezentant trójmiejskiej sceny będzie miał do zaoferowania słuchaczom. Zastanawiałem się przede wszystkim, czy w najmniejszym chociażby stopniu zmieni się tematyka numerów Hucza, czy może jednak będzie twardo stał przy swoich gorzko-smutnych przemyśleniach. Pełnoprawny legalny debiut pt. "Gdzie Wasze Ciała Porzucone" to płyta bardziej dojrzała, pod względem muzycznym i tekstowym, aniżeli poprzednia, aczkolwiek nie uchroniła się od kilku wpadek.

dodano: 2014-05-20 13:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

HuczuHucz albumem „Gdzie wasze ciała porzucone” debiutuje na oficjalnej scenie za pośrednictwem Prosto Label. Na koncie ma dotychczas jedno podziemne wydawnictwo pt. „Po tej stronie raju” z 2011 roku oraz wiele gościnnych zwrotek i różnych kooperacji, bardzo dobrze przyjętych przez fanów. Przy nagrywaniu albumu „Gdzie wasze ciała porzucone” wsparli go tacy producenci jak: BobAir, Odme, PawBeats czy 2sty (wcześniej produkowali np. dla Sokoła, Mesa, KęKę, Piha). Krążek trafił wczoraj do sklepowej sprzedaży, jutro będziecie mogli na naszych łamach sprawdzić jego recenzję a dziś - mamy dla Was oficjalny odsłuch całości.

dodano: 2014-05-09 16:39 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Na ProstoTV pojawił się promomix nadchodzącego albumu HuczuHucza - "Gdzie Wasze Ciała Porzucone". Fragmenty ośmiu wybranych utworów podkręcają apetyt na to, co już 19 maja trafi do Waszych rąk. Obok gospodarza w promomixie usłyszymy fragmenty zwrotek Gedza, Flojda, Justyny Kuśmierczyk oraz Marcina Kiraga.

dodano: 2014-05-05 17:22 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

Na ProstoTV pojawił się nowy kawałek promujący album HuczuHucza - "Gdzie Wasze Ciała Porzucone". Utwór "Nim zajdzie słońce za osiedle" to drugi singiel promujący zbliżający się wielkimi krokami oficjalny debiut Hucza. W utworze gościnnie pojawia się elbląski raper Flojd oraz W.E.N.A., produkcją zajął się RX.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Patronaty
dodano: 2014-04-25 17:44 przez: Maciej Sulima (komentarze: 2)

HuczuHucz albumem „Gdzie wasze ciała porzucone” debiutuje na oficjalnej scenie za pośrednictwem Prosto Label. Na koncie ma dotychczas jedno podziemne wydawnictwo pt. „Po tej stronie raju” z 2011 roku oraz wiele gościnnych zwrotek i różnych kooperacji, bardzo dobrze przyjętych przez fanów. Przy nagrywaniu albumu „Gdzie wasze ciała porzucone” wsparli go tacy producenci jak: BobAir, Odme, PawBeats czy 2sty (wcześniej produkowali np. dla Sokoła, Mesa, KęKę, Piha). Premiera albumu już 19 maja. W rozwinięciu znajdziecie tracklistę oraz link do limitowanego preorderu.

Tagi:
kategorie:
dodano: 2014-04-21 17:27 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

HuczuHucz albumem „Gdzie wasze ciała porzucone” debiutuje na oficjalnej scenie za pośrednictwem Prosto Label. Na koncie ma dotychczas jedno podziemne wydawnictwo pt. „Po tej stronie raju” z 2011 roku oraz wiele gościnnych zwrotek i różnych kooperacji, bardzo dobrze przyjętych przez fanów. Przy nagrywaniu albumu „Gdzie wasze ciała porzucone” wsparli go tacy producenci jak: BobAir, Odme, PawBeats czy 2sty (wcześniej produkowali np. dla Sokoła, Mesa, KęKę, Piha).

Tracklista:

Strony