Specjalny świąteczny konkurs Popkillera - 25 płyt do wygrania!

Święta, święta... Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was specjalny popkillerowy konkurs. A w nim do wygrania - bagatela - 25 płyt! W większości są to jedne z najświeższych polskich premier, a przekrój klimatyczny jest naprawdę bogaty. Jesteście gotowi odebrać od Mikołaja dużą popkillerową paczkę?

Konkurs odbywa się za pośrednictwem naszego profilu na Instagramie, poniżej zdjęcie oraz zasady:

ZASADY:

1. Obserwuj @popkillerpl
2. Zrepostuj konkursowe foto (widoczne poniżej), oznacz @popkillerpl i otaguj #popkiller
3. Napisz w opisie które 2 płyty z tego zestawu najbardziej chciałbyś otrzymać w prezencie i dlaczego
4. Wygrywają 2 osoby - każda z nich otrzyma dwie wskazane płyty oraz 11 wybranych losowo
4. 25 nie dzieli się na 2? Jedna z osób dostanie w zestawie jedną niewidoczną tu płytę niespodziankę!
5. Zwycięzców wybierze Mikołaj w wigilijny wieczór ;) Wyniki 24.12 na instagramie @popkillerpl!

PŁYTY W PULI:

Włodi "Wszystko Z Dymem"
Kuba Knap "Lecę, chwila spadam"
Rozbójnik Alibaba & Jan Borysewicz "Bal Maturalny"
Paluch / Chris Carson (PCC) "Made In Heaven"
2sty "Stej Flaj"
Chada x RX "Efekt Porozumienia"
Prosto XV
Pawbeats "Utopia"
Looptroop Rockers "Naked Swedes"
Pokahontaz "Reversal"
Ńemy "Ń"
Czarny HIFI "Nokturny & Demony"
Bezczel "Słowo Honoru"
Haju "Elipsa"
HuczuHucz "Gdzie Wasze Ciała Porzucone"
White House Records "Kodex V"
Diox HIFI "7 minut po śmierci"
Mroku "W Drodze Do Domu"
Jarecki & BRK "Punkt Widzenia"
Step Records "Rap Najlepszej Marki"
Cira "Niewidzialny Celebryta"
Pokój Z Widokiem Na Wojnę "Grawitacja"
Młody M "Wiecznie Młody M"
Official Vandal "Innocent"
HDS "Muzyka Bloków"

Powodzenia! ;)

HO HO HO! MAMY DLA WAS SPECJALNY ŚWIĄTECZNY KONKURS POPKILLERA - DO WYGRANIA AŻ 25 PŁYT! :) ZASADY: 1. Obserwuj @popkillerpl 2. Zrepostuj to foto, oznacz @popkillerpl i otaguj #popkiller 3. Napisz w opisie które 2 płyty z tego zestawu najbardziej chciałbyś otrzymać w prezencie i dlaczego 4. Wygrywają 2 osoby - każda z nich otrzyma dwie wskazane płyty oraz 11 wybranych losowo 4. 25 nie dzieli się na 2? Jedna z osób dostanie w zestawie jedną niewidoczną tu płytę niespodziankę! 5. Zwycięzców wybierze Mikołaj w wigilijny wieczór ;) Wyniki 24.12 na instagramie @popkillerpl! PŁYTY W PULI: Włodi "Wszystko Z Dymem" Kuba Knap "Lecę, chwila spadam" Rozbójnik Alibaba & Jan Borysewicz "Bal Maturalny" Paluch / Chris Carson (PCC) "Made In Heaven" 2sty "Stej Flaj" Chada x RX "Efekt Porozumienia" Prosto XV Pawbeats "Utopia" Looptroop Rockers "Naked Swedes" Pokahontaz "Reversal" Ńemy "Ń" Czarny HIFI "Nokturny & Demony" Bezczel "Słowo Honoru" Haju "Elipsa" HuczuHucz "Gdzie Wasze Ciała Porzucone" White House Records "Kodex V" Diox HIFI "7 minut po śmierci" Mroku "W Drodze Do Domu" Jarecki & BRK "Punkt Widzenia" Step Records "Rap Najlepszej Marki" Cira "Niewidzialny Celebryta" Pokój Z Widokiem Na Wojnę "Grawitacja" Młody M "Wiecznie Młody M" Official Vandal "Innocent" HDS "Muzyka Bloków" Powodzenia! ;) #popkiller #włodi #wlodi #kubaknap #rozbójnikalibaba #paluch #2sty #chada #pawbeats #looptrooprockers #pokahontaz #ńemy #czarnyhifi #bezczel #haju #huczuhucz #whitehouserecords #kodexv #diox #dioxhifi #mroku #jareckibrk #cira #pokójzwidokiemnawojnę #wieczniemłodym #officialvandal #hds @prostolabel @steprecords @alkopoligamiacom @maxflorec @wlodipariasewenement @robert_m_priv @paluchofficial @2sty_stejflaj @tomaszchada @pawbeats @looptrooprockers @nemy_przez_en @czarny_hifi @bezczelproforma @huczuhucz @white_house_records @dioxdioxide85 @cirsonowicz @oldboyzip @mlodyem

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika @popkillerpl

olsenseii
już w jednym konkursie z instagrama wziąłem udział, a wyników nie widziałem..
Mateusz Natali

Którym? Wyniki na Instagramie zawsze publikujemy w komentarzu pod konkursowym postem

polskimikmili
słabe płytki :c
theaifam01
Zajebisty pomysł na święta ;) Mam nadzieje że wygram 5!
ggg
no plyty rozdaja bo nikt ich nie chce. kiepsko.
Bonhartt
Sama chujnia, nawet darmo szkoda miejsca na szafce - pozdro .
Homer
nie sama (; Knap, Cira, 2sty, Czarny, Looptroopi dobre plyty.
eeeeeeeeeeeeeeeee
sama hooooynia
smoof
nowego Włodiego i Czarnego HiFi bym przytulił jedynie:)
dziswklubiebedziebang
ematei a jak ktoś nie ma insta to na fb tez moze byc ?:P
Mateusz Natali

Ten konkurs odbywa się niestety tylko przez Insta :)

M.
Gdybym choć jedną płytę wygrał było bo super ;)
Schezza
@Popkiller #Popkiller Utopia i Słowo Honoru :)
weezy1521
co z cebulaki jebane mają konkurs do wygrania darmowe płyty a robaki narzekają że hujowe xdddd
Zzajawkowicz
99,5% PL rap, pff... A te wasze konkursy to o kant dupy rozbić, sam wam kiedyś wysyłałem odpowiedzi, to potem cicho sza. Zero wiadomości przychodzących od was na mailu, również na portalu zero dalszych informacji czy ktoś wygrał płytkę czy też nie...A dodam że odpowiedź poprawną wysłałem.
Mateusz Natali

Na maile odpowiadamy zwycięzcom prosząc o adres do wysyłki (ciężko byłoby odpisać kilkuset osobom 'niestety nie wygrałeś') i zamieszczamy wynik w tym samym lub w kolejnym poście o konkursie (gdy wczesniej to zapowiemy), instagramowo zwycięzców podajemy pod konkursowym postem w komentarzu i prosimy o podesłanie adresu na instagramowy priv. Co do zasad to są bardzo różne, zależnie od konkursu - czasem kto pierwszy odpowie, czasem losowanie, czasem wybieramy najciekawsze odpowiedzi.

Zzajawkowicz
Dobra, wiem kto wygrał, ale i tak nie wiem na czym polega te wasze "wyłanianie zwycięzcy", kto pierwszy ten lepszy czy jak?!
DeXteR
Wszystko spoko ale ja nigdy w takim czyms nie wygrywam zawsze brałem udział i nie wiem jakimi kategoriami wybieracie zwyciezce jesli w ogole wybierzecie a druga sprawa jak w takim zestawie moglo zabraknac najwazniejszej plyty RPS/WHR SLUmilioner ? pzdr.
Marciński
POPKiller robi konkurs gdzie rozdaje nagrody , a tak szczerze to by nie musiał podawać wyników tylko zrobić fake konkurs bo chuja promocji mu z tego da max 1k nowych follow na instagramie a wy i tak macie ból lewej komory i piszecie że chujowe płyty , pozdro.
Mateusz Natali

Wyniki daliśmy na Instagramie, ale wkleję również tutaj :)

"Mikolaj zaatakował! Przeczytał wszystkie uzasadnienia (a osob wzięło udział chyba milion!) i najchetniej dałby prezenty wszystkim... Jednak trzeba było wybrać dwie wiec uhonorowal @michau91 za argumentację zgodną z duchem Świąt oraz @marcinskiem za zaangażowanie i magiczne uzyskanie 1000 lajków pod zdjęciem. Bonusowo przyznał nagrodę niespodziankę dla @caramella24 z uwagi na dzisiejsze osiemnaste urodziny :) wesołych świąt! Adresy wyslijcie nam na instagramowy priv a przy najnowszym foto na naszym profilu info o drugim świątecznym konkursie ktory dzis ruszyl ;)"

Patryk
wsumie to moze i bym wziął udział, ale kto widzial tyle warunków :) wesołych świąt i szcześliwego nowego roku :) i czego sie wam zażyczy :D

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>