official vandal

official vandal

video
dodano: 2015-08-21 17:05 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 1)

Na kanale ProstoTV pojawił się klip promujący zbliżający się wielkimi krokami film o graffiti "Hit The Road". Teledysk przedstawia fragmentu filmu, za muzykę odpowiada Szczur z ekipy JWP/BC, a za rap - Kokot reprezentujący skład Official Vandal.

recenzja
kategorie: Hip-Hop/Rap, Recenzje
dodano: 2014-12-23 17:00 przez: Jędrzej Cebulski (komentarze: 3)

W czasach, gdy klasycznie pojmowane graffiti mylone jest z błyszczącymi się muralami robionymi na zamówienie urzędników i gdy jego związki ze szczycącą się etosem czterech elementów kulturą hip-hopową są coraz mniejsze, znienacka pojawił się projekt Official Vandal. Kokot i Mixo, którzy na malowaniu zjedli zęby, przy producenckiej pomocy Szczura i pod egidą PROSTO nagrali album „Innocent”. Album, który dosadnie i stylowo przypomina, o co właściwie chodzi w całej tej zabawie.

dodano: 2014-12-18 17:20 przez: Mateusz Natali (komentarze: 21)

Święta, święta... Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was specjalny popkillerowy konkurs. A w nim do wygrania - bagatela - 25 płyt! W większości są to jedne z najświeższych polskich premier, a przekrój klimatyczny jest naprawdę bogaty. Jesteście gotowi odebrać od Mikołaja dużą popkillerową paczkę?

dodano: 2014-12-13 17:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 9)

Witajcie w Innej Stronie - cyklu, który pozwoli wam poznać artystów hip-hopowych nie tylko na polu muzycznym, ale także nieco bardziej prywatnym i da wam możliwość, by usłyszeć odpowiedzi na pytania, których nie spotkacie w normalnych wywiadach. Dlaczego? Ponieważ nawet rzeczy tak banalne jak ulubiony film czy wymarzone do odwiedzenia miasto mogą przekładać się bezpośrednio na to, co słyszymy na albumach. Mogą pozwolić też poznać wam ulubionych raperów trochę lepiej. Co w końcu jest dla artysty większą inspiracją, niż życie samo w sobie?

Naszą okrągłą 50-tkę przekraczamy z artystami Prosto Label - w ostatnim odcinku pojawił się 2sty, dziś pora na ekipę Official Vandal.

video
dodano: 2014-12-11 14:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 0)

Na kanale ProstoTV pojawił się nowy klip ekipy Official Vandal do utworu "Zajechane twarze". Jest to kolejny teledysk promujący nowy album OV - "Innocent". Produkcja - Szczur JWP, skreczami zajął się DJ Kebs. Za produkcję klipu odpowiedzialny jest Szymon Boksa. Klip w rozwinięciu.

video
dodano: 2014-10-23 21:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 2)

"Ha Ha Ha" jest drugim oficjalnym klipem promującym debiutancki album Official Vandal - "Innocent". Gościnnie Vandali na mikrofonie wspiera Ero (JWP/BC), skrecze to zasługa niezawodnego DJ Grubaza, produkcja Szczur/JWP. Obraz jest dziełem Oesvidyo. Dla zajawkowiczów graffiti pozycja obowiązkowa, którą znajdziecie w rozwinięciu.

dodano: 2014-10-20 15:29 przez: Maciej Sulima (komentarze: 0)

W dniu dzisiejszym na półki sklepowe trafił debiutancki album grafficiarskiej ekipy Official Vandal. Płyta pokazuje również obraz świata widziany oczami writera, który nie jest obojętny na kaleki i niesprawiedliwy system. „Innocent” to również głos sprzeciwu wobec wszelkich norm, które narzuca władza, a z którymi Vandale się nie zgadzają. Płyta w większości została wyprodukowana przez Szczura, ale swoje bity dołożyli również: Opiat i Siwers (JWP/BC). Skreczami zajęła się czołówka polskich DJ’s: Dj Black Belt Greg, Dj Kebs, Dj Grubaz oraz Dj Falcon1. Gościnnie usłyszymy zwrotki między innymi: Erosa, Rufuza, HZD.  Album „Innocent” dostępny na prosto.pl oraz w dobrych sklepach muzycznych w całym kraju. W rozwinięciu znajdziecie tracklistę oraz link do odsłuchu materiału.

kategorie:
dodano: 2014-10-05 18:10 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Official Vandal to ekipa w skład której wchodzą: Mixo, Kokot oraz producent Szczur. Ich debiutancki album „Innocent” porusza wiele zagadnień ze świata graffiti takich jak: pasja do malowania, determinacja, zacięcie, a także konsekwencje, które się z tym wiążą (ucieczki przed policja, ochroną oraz społeczne napiętnowanie „wandali”). Płyta pokazuje również obraz świata widziany oczami writera, który nie jest obojętny na kaleki i niesprawiedliwy system. „Innocent” to również głos sprzeciwu wobec wszelkich norm, które narzuca władza, a z którymi Vandale się nie zgadzają.

dodano: 2014-10-02 16:23 przez: Maciej Sulima (komentarze: 0)

Na stronie prosto.pl wystartował limitowany preorder albumu Official Vandal - Innocent. Debiutancki album Official Vandal porusza wiele zagadnień ze świata graffiti takich jak: pasja do malowania, determinacja, zacięcie, a także konsekwencje, które się z tym wiążą (ucieczki przed policja, ochroną oraz społeczne napiętnowanie „wandali”). Płyta pokazuje również obraz świata widziany oczami writera, który nie jest obojętny na kaleki i niesprawiedliwy system. „Innocent” to również głos sprzeciwu wobec wszelkich norm, które narzuca władza, a z którymi Vandale się nie zgadzają. Płyta w większości została wyprodukowana przez Szczura, ale swoje bity dołożyli również: Opiat i Siwers (JWP/BC). Skreczami zajęła się czołówka polskich DJ’s: Dj Black Belt Greg, Dj Kebs, Dj Grubaz oraz Dj Falcon1. Gościnnie usłyszymy zwrotki między innymi: Erosa, Rufuza, HZD. Premiera albumu wyznaczona została na 20 października 2014 roku. W rozwinięciu zapoznacie się z tracklistą oraz singlem do kawałka p.t. "Dla mnie to" z featami Merda i Rufuza.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2014-09-22 18:55 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Na kanale ProstoTV pojawił się nowy klip ekipy Official Vandal - One love. Jest to pierwszy oficjalny singiel promujący zbliżającą się wielkimi krokami płytę "Innocent". Produkcją utworu zajął się Szczur, obraz jest autorstwem TJF.

video
dodano: 2014-06-26 12:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 1)

Szeregi Prosto Label zasiliła grupa Official Vandal. Tworzą ją 3 osoby: raperzy Kokot i Mixo oraz producent Szczur. Każdy z nich ma barwny dorobek artystyczny na styku rapu i graffiti, a obecnie wspólnie pracują nad albumem "Innocent" (z ang. niewinny), który ma przedstawić słuchaczom świat widziany oczami writera, artysty-wandala, niejednokrotnie przedstawianego opinii publicznej w negatywnym świetle. Na album składać się będzie kilkanaście kawałków, zawierających przedstawione pół żartem, pół serio historie z życia grafficiarzy, niektóre oparte na faktach. Poniżej prezentujemy teledysk do utworu "Szlajana" będący pierwszym singlem promującym album.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2014-04-16 12:00 przez: Jędrzej Cebulski (komentarze: 0)

Official Vandal - Szlajana prod. NWS

Kilka dni temu w Sieci pojawił się pierwszy teledysk promujący nadchodzący album "Innocent" składu Official Vandal. Na mikrofonach Mixo, którego ostatnio mieliście okazję usłyszeć na niedawnym posse-cut'cie White House, oraz Kokot, wcześniej udzielający się w Razem Ponad Kilo. Autorem bitu jest NWS, za skrecze odpowiada DJ Dzino.