Innocent

Innocent

video
dodano: 2014-12-11 14:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 0)

Na kanale ProstoTV pojawił się nowy klip ekipy Official Vandal do utworu "Zajechane twarze". Jest to kolejny teledysk promujący nowy album OV - "Innocent". Produkcja - Szczur JWP, skreczami zajął się DJ Kebs. Za produkcję klipu odpowiedzialny jest Szymon Boksa. Klip w rozwinięciu.

video
dodano: 2014-10-23 21:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 2)

"Ha Ha Ha" jest drugim oficjalnym klipem promującym debiutancki album Official Vandal - "Innocent". Gościnnie Vandali na mikrofonie wspiera Ero (JWP/BC), skrecze to zasługa niezawodnego DJ Grubaza, produkcja Szczur/JWP. Obraz jest dziełem Oesvidyo. Dla zajawkowiczów graffiti pozycja obowiązkowa, którą znajdziecie w rozwinięciu.

dodano: 2014-10-20 15:29 przez: Maciej Sulima (komentarze: 0)

W dniu dzisiejszym na półki sklepowe trafił debiutancki album grafficiarskiej ekipy Official Vandal. Płyta pokazuje również obraz świata widziany oczami writera, który nie jest obojętny na kaleki i niesprawiedliwy system. „Innocent” to również głos sprzeciwu wobec wszelkich norm, które narzuca władza, a z którymi Vandale się nie zgadzają. Płyta w większości została wyprodukowana przez Szczura, ale swoje bity dołożyli również: Opiat i Siwers (JWP/BC). Skreczami zajęła się czołówka polskich DJ’s: Dj Black Belt Greg, Dj Kebs, Dj Grubaz oraz Dj Falcon1. Gościnnie usłyszymy zwrotki między innymi: Erosa, Rufuza, HZD.  Album „Innocent” dostępny na prosto.pl oraz w dobrych sklepach muzycznych w całym kraju. W rozwinięciu znajdziecie tracklistę oraz link do odsłuchu materiału.