Nerwus

Nerwus

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2017-01-20 13:08 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 0)

"Tristape", projekt składający się z 9 kawałków, wylądował na kanale Te-Trisa na YouTube. Póki co wydawnictwo ma cyfrową formę. Jedyny featuring zapewnił Nerwus.

Tagi:
video
dodano: 2015-07-12 17:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 7)

Zanim otrzymacie wspólny utwór oraz płytę Wilków pora na nowy element w tej edycji - Cyphery. Samą formułę kojarzyć możecie z kultowej akcji BET Cypher, corocznych odsłon XXL Freshmen czy też polskich wersji, wprowadzanych przez High Time lub Brudne Południe. Cyphery to hip-hopowa esencja i ponowne wysunięcie rapera na pierwszy plan. To odmiana od studyjnych nagrań i akcja live, w trakcie której kilku MC na jednym dość prostym i rytmicznym bicie serwuje nam porcję surowego rapu "na raz", mając pełną dowolność tego, jak się zaprezentować. Mogą przygotować wcześniej specjalne wejście, freestyle'ować, spontanicznie współpracować między sobą, ograniczeniem jest jedynie kreatywność a rap wydobyty jest z rozbuchanych aranżacji, chwytliwych refrenów i studyjnych efektów. Czysta nawijka i czyste umiejętności.

dodano: 2015-07-10 17:37 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Ujawniliśmy wczoraj, że do tegorocznej edycji Młodych Wilków dołączyliśmy nagrywane w klubie BAL Cyphery, w których sprawdzicie jak na żywo w surowej klubowej atmosferze radzą sobie uczestnicy naszej akcji. Pisaliśmy również "To także Cypherów dotyczyła nasza zapowiedź, że w tej edycji poza A$AP Ty Beatsem znajdzie się też miejsce dla młodych polskich producentów, bo to im powierzyliśmy produkcję bitów do wszystkich 3 Cypherów."

Dziś pora więc na info, kto zajął się produkcją...

video
dodano: 2015-05-27 23:13 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

"nerVision to utwór otwierający mój solowy album, pierwszy numer na trackliście, który został singlem po to, żeby celowo złamać konwencję, jakiej hołduje większość raperów. Z reguły na pierwszy kawałek promujący płytę powinno się wybrać hitowy, naładowany panczami, bujający, newschoolowo/trapowy numer. Jednak nie chcę opierać się na wtórnych motywach muzyczno-tekstowych czy przewidywalnych chwytach. Zapraszam. #nerVision. Chcę byście od początku styczności z moją muzyką, wiedzieli, że mam pewne priorytety i pomimo nowoczesnych brzmień, treści czy utworów, które NA PEWNO znajdziecie na moim albumie, pamiętali, że muzyka to dalej MUZYKA, a nie ciągła kalkulacja rymów i panczy bez emocji i szczerości." - pisze Nerwus. Sprawdźcie więc jak doceniany młody producent wypada w rapowej wersji.

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Video
dodano: 2014-09-13 22:17 przez: Mateusz Natali (komentarze: 5)

Zeus pierwotnie nie planował odpowiadać na #Hot16Challenge - przesądziła nominacja od Sowy. Oprócz tego dostajemy zwrotki od Procenta, Kuby Knapa, HuczuHucza, Biaka, Nerwusa, Bu, Zetenwupe, Joteste, Meda MC, TMK aka Piekielnego, RyfyRi czy Obiego.

dodano: 2014-07-16 15:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Podwórka pytają kiedy płyta, a młody trójmiejski raper Leh, którego znać możecie choćby z hymnu Hip Hop Kempu czy solowego singla "Dorosłość" odpowiada, że album zatytułowany "Podwórka pytają kiedy płyta" pojawi się w 2014 roku. Teraz pora na kolejny singiel w postaci wyprodukowanego przez Nerwusa "Obie dłonie zajęte".

Tagi:
dodano: 2014-06-27 15:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 0)

Otrzymaliśmy kolejny singiel promujący nadchodzące wydawnictwo Dedoena p.t. "Istotnie 2", którego premiera już niebawem. Tym razem jest to remix "Złotych Okularów", w których gościnne zwrotki położyli Te-Tris, Pogz, Diset, Lou, i co ciekawe, Nerwus. Odsłuch znajdziecie w rozwinięciu.

dodano: 2014-06-11 22:22 przez: Maciej Sulima (komentarze: 0)

Mamy przyjemność zaprezentować nowy numer promujący album Czeskiego pt. "Na pewno warto". Drugim singlem (po teledyskowym "Warto było?") jest kawałek "Jutro", na bicie wyprodukowanym przez Nerwusa. Nagranie zrealizowano w Brak Qltury Studio w Strzelcach Opolskich. Za grafikę, jak i za cała poligrafię albumu odpowiada Zey. Premiera już 1.07.2014 r. za pośrednictwem wydawnictwa Vibe2NES. Na płycie znajdą się produkcje także: Expe, ka-meal, Nowik, Salvare, Kozioł, TRC Produkcja, Vixen Beatz, Golec oraz PCN Production. Wśród gości Vixen, Ymcyk, Kasia Gdańska, a także DJ-e - Te i Nambear. Singiel możecie odsłuchać w rozwinięciu.

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Relacje, Video
dodano: 2014-01-21 21:25 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

13 grudnia z pewnością nie był pechowym "piątkiem 13-ego". Do sklepów trafiła "Czarna Biała Magia" Sokoła i Marysi Starosty a warszawską Stodołę nawiedziła inwazja Aptaunowców związana z czwartymi urodzinami warszawskiej wytwórni. Działo się sporo, na miejscu była oczywiście i nasza kamera a dziś mamy już dla Was videorelację, którą przygotował Mateusz Wasążnik. Poza ukazaniem tego, co działo się na imprezie złapaliśmy też na krótkie wywiady Te-Trisa, Tomiko, Diseta i Nerwusa.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2013-01-03 12:00 przez: Aptaun Records (komentarze: 7)

Miło nam poinformować, iż I Etap akcji Aptaun Support 2 dobiegł końca, a Wy poznaliście wybranych przez nas 6 ASów: Ensona, Dj Kruga, Planeta ANM, Nerwusa, Wergawera i Oxona.
Dziś rozpoczynamy natomiast Etap II – w postaci konkursu, którego zwycięzcy dołączą do w/w szóstki i stworzą razem z nimi kawałek pod tytułem – „Wczoraj, Dziś, Jutro”.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2012-02-23 19:00 przez: Piotr Zdziarstek (komentarze: 5)


Tet już od pewnego czasu zapowiadał, że puści w obieg numery utworzone przy okazji sesji nagraniowej do albumu "Lot 2011", a które się na nim ostatecznie nie znalazły. Jednym z nich jest "Wolfram" wyprodukowany przez Nerwusa i Torta.

Zachęcamy do odsłuchu zarówno entuzjastów ostatniej solówki Te-Trisa jak i osoby, którym owa produkcja nie przypadła do gustu. Szkoda by było przeoczyć tak dobry numer, serio.