Aptaun

Aptaun

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2017-08-24 18:07 przez: Aptaun Records (komentarze: 0)

Wyprodukowany przez Mihtala utwór "Zdjęcie za szkłem" to już 4 singiel promujący najnowszy album Planeta ANM pt. "Flasback", który będzie miał swą premierę 8 września. To najbardziej osobisty i emocjonalny ze wszystkich dotychczas ujawnionych utworów, co zostało doskonale podkreślone klimatycznym video przygotowanym przez ekipę iMPROBROS.

recenzja
dodano: 2017-08-14 17:00 przez: Łukasz Rawski (komentarze: 0)

Planet ANM to na tle całej polskiej rapowej sceny niesamowity oryginał. Może nie wyróżnia go wizerunek, w kwestii liryki nie jest człowiekiem odkrywczym, jak sam jednak nawija „nadrabia wkurwieniem i szczęką z metalu”. Wracając po trzech latach, stara się udowodnić, że domniemana „klątwa Aptaunu” to tylko mit. „Flashback” to rozliczenie z przeszłością i spore zaskoczenie. Jeśli oczekiwaliście kolejnego „Pasa Oriona”, powinniście zweryfikować swoje oczekiwania. Już na początku września usłyszycie wszyscy, Planet ANM wraca!

kategorie:
dodano: 2014-10-30 20:50 przez: Aptaun Records (komentarze: 0)

Już 03.11.2014r w warszawskim California Skateshop

Tagi:
dodano: 2014-04-03 12:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Prezentujemy drugi singiel Żyta Tostera i ENZU "Znikający punkt", który promuje ich nadchodzący album "Letarg/Przebudzenie". Premiera tegoż albumu przypada na 21.04 i nadal możecie go zamówić w przedsprzedaży w AptaunSklepie. Już w przyszłym tygodniu ukaże się pierwszy klip promujący to wydawnictwo.

video
dodano: 2014-04-01 15:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 4)

Aptaun Records przedstawia pierwszy singiel promujący drugi legalny album PeeRZeta i TMKBeatz pt. "Doktor Majk", którego sklepowa premiera już 06.06.2014r. Klip zrealizowała ekipa JuzzMedia do utworu "Jak Clark Kent, jak Bruce Wayne" z gościnnym udziałem reprezentanta Aptaun Support - Dj'a Noriza. Już niebawem ma pojawić się też info na temat przedsprzedaży albumu.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Patronaty
dodano: 2014-01-04 16:10 przez: Aptaun Records (komentarze: 0)

Po sukcesie solowego albumu Bisza "Wilk Chodnikowy", który zaowocował prawie roczną trasą koncertową, na której Bisz występował z towarzyszeniem B.O.K (live band), zespół w pełnym, ośmioosobowym składzie mógł nareszcie powrócić do studia. Prace nad nowym materiałem B.O.K ruszyły pełną parą i już na przełomie stycznia i lutego 2014 roku ukaże się klip do pierwszego singla promującego nowy album grupy. Wstępna data premiery albumu to wiosna 2014, a płyta ukaże się nakładem Aptaun Records.

Tagi:
dodano: 2013-12-18 20:30 przez: Krzysztof Cyrych (komentarze: 0)

"High Definition 2: Victoria i Pokój" ponoć przerosło oczekiwania zainteresowia krążkiem, zatem dziś dostajemy kolejny przedsmak materiału. "Życie jest dobre" kontynuuje linię mini-video do przedpremierowych singli i zapowiada klip, który zostanie zrealizowany po premierze płyty do utworu z jednym z gości. Co tym razem przygotował podopieczny Aptaun? Sprawdźcie w rozwinięciu.

video dnia
dodano: 2013-08-27 20:00 przez: Aptaun Records (komentarze: 16)

W.E.N.A. - Najlepsze Przed Nami x O.S.T.R. (Official Video)

Dlaczego: Czwarty klip promujący "Nową Ziemię" Wudoe to obraz zrealizowany przez ekipę Exformers.com do utworu "Najlepsze Przed Nami" z gościnnym udziałem O.S.T.R.'a.. Przy jakiej okazji i gdzie były kręcone zdjęcia oraz jak wyszło? Sprawdźcie sami...

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Video
dodano: 2013-07-28 15:00 przez: Aptaun Records (komentarze: 1)

Tomiko / Zbylu - Projekt "77" (Making of ...)

Przez ostatnich kilka dni trzymaliśmy Was w niepewności, powoli i z premedytacją ujawniając kolejne szczegóły tajemniczego projektu o kryptonimie - "77". Dziś w końcu, możemy rozwiać wszelkie wątpliwości i uciąć domysły ogłaszając, iż projekt "77" to nic innego jak klasyczna, choć jednocześnie totalnie niekonwencjonalna współpraca na linii mc/producent, w której główne rolę odgrywają...

Tagi:
video dnia
dodano: 2013-07-08 15:01 przez: Maciej Sulima (komentarze: 3)

Te-Tris/Pogz "Nie Pytaj" (prod. Młody G.R.O./Rzeznik, cuts: Dj Noriz) Street Video

Dlaczego: Zapowiedziana na jesień 2013 roku wspólna płyta reprezentantów Siemiatycz i Białegostoku - Te-Trisa i Pogza zbliża się wielkimi krokami, ale zanim ją usłyszycie już dziś możecie sprawdzić mały przedsmak tego, czego się po niej spodziewać. Aptaun Records ma przyjemność przedstawić, zrealizowane przez ekipę Bassmedia, street video do utworu "Nie pytaj". Track wyprodukowany został przez Młodego G.R.O. przy współudziale Dominika "Rzeznika" Łuniewskiego, którego usłyszeć można również w refrenie.

Tagi:
dodano: 2013-03-22 15:00 przez: Aptaun Records (komentarze: 9)

Siwers - Trafiam (prod: Siwers, cuts: Dj Steez ) Street Video

Aptaun Records ma niekłamaną przyjemność zaprezentować pierwsze "street video" zrealizowane do utworu pt. "Trafiam" i promujące zbliżający się wielkimi krokami solowy album Siwersa zaplanowany na pierwszą połowę 2013 roku.

Tagi:
dodano: 2013-03-18 18:00 przez: Łukasz Własiukiewicz (komentarze: 0)

„Famous Party” markowany logiem Aptaun Support to typowo imprezowy mix niespełna 60 minut najlepszej muzyki przeznaczonej do tańca starannie wyselekcjonowanej i oskreczowanej przez reprezentantującego Białystok i doskonale znanego rezydenta wielu imprez – Dj'a Fejma jednego z AS'ów Aptaunu. To mix odmulający każdą imprezę, składający się z dynamicznie pomiksowanych utworów w klimacie Urban Club Music okraszonych  masą remixów, blendów i skreczy.

video
dodano: 2013-03-10 17:30 przez: Aptaun Records (komentarze: 1)

TE-TRIS/W.E.N.A./POGZ/DJ IKE/DJ DBT - RAPMEETHINK TOUR 2012

Prezentujemy materiał video, który stanowi swoistą minirelację z Rapmeethink Tour 2012. Dwóch reprezentantów Aptaun Records; Te-Tris oraz W.E.N.A. a wraz z nimi Pogz, Dj Ike i DJ DBT, łącząc swoje siły, umiejętności i pasję zagrali serię niezwykle dynamicznych i pełnych energii koncertów, które odbiły się głośnym echem nie tylko w hip-hopowym środowisku. To wspaniałe podsumowanie pewnego etapu w karierze tych artystów oraz niezwykły przedsmak zapowiedzianych na 2013 albumów, które ukażą się pod skrzydłami Aptaun Records. Miłego oglądania!

video
dodano: 2013-03-07 14:00 przez: Aptaun Records (komentarze: 5)

Tomiko - Kraina absurdu (ft. Te-Tris, Pyskaty, prod.Zbylu) Official Video

Dlaczego: Drugi, promujący album Tomiko pt. "Portfolio" klip zrealizowany został przez ekipę ToczyVideos do utworu "Kraina Absurdu", w ktorym gościnnie udzielili się inni reprezentanci Aptaun Familii - Te-Tris i Pyskaty. Premiera albumu miała miejsce 22.02.2013r.

dodano: 2013-02-24 21:00 przez: Aptaun Records (komentarze: 2)

Po niespełna 2 miesiącach zabawy w tej edycji AS2, wreszcie dobrnęliśmy do końca. Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział, zarówno tym którzy zostali zwycięzcami, jak i tym którzy musieli obejść się smakiem. W szczególności natomiast dziękujemy tym, którzy biorąc udział i nie będąc wśród wyróżnionych, nie tracą zajawki przyjumjąc nasz SUBIEKTYWNY wybór z pogodą ducha i pokorą! Wasz czas jeszcze nadejdzie ...

Do rzeczy jednak. Kto wygrał konkurs dla producentów? Bardzo staraliśmy się wybrać osobę totalnie nie znaną i uniknąć zarzutów o kolesiostwo i nepotyzm ze strony sfrustrowanych przegranych. Bardzo. "Niestety" jednak najbardziej spodobał się remix producenta, który nie tylko wygrywał w przeszłości wiele konkursów (w tym i naszych), ale i współpracował z naszymi artystami. Cóż poradzić. Mamy do tego prawo ...

Strony