Dj Noriz

Dj Noriz

video
kategorie: News, Video
dodano: 2016-11-13 14:00 przez: Rafał Samborski (komentarze: 0)
homexdjnoriz

"Windmill" to drugi singiel po "C'est la vie" zapowiadający wspólny krążek Homexa i DJ-a Noriza.

Tagi:
video
dodano: 2016-04-07 12:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 1)

Na kanale YouTube Brain Dead Familia pojawiła się kolejna nowość. Jest to teledysk do utworu "Zjem Cię 2" od Baziego, TMK Beatz i DJ'a Noriza. Utwór pochodzi z albumu "CZARNE ŚWIATŁO", który został wydany w grudniu ubiegłego roku nakładem wytwórni Brain Dead Familia.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2016-03-14 18:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Bazi oraz TMKBeatz przedstawiają wideoklip do utworu "Master". Teledysk promuje najnowszy cykl wytwórni Brain Dead Familia - BDF REPRESENT. Akcja ma na celu przybliżyć sylwetki wszystkich członków Brain Dead Familii.

video
dodano: 2016-01-04 14:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

"Czarny Humor" to kolejny wideoklip promujący najnowszy album "CZARNE ŚWIATŁO", w powstanie którego zamieszani są Bazi, TMK Beatz oraz DJ Noriz. W wideoklipie usłyszycie oraz zobaczycie gościnny występ Eripe, Kojota oraz Penxa. "CZARNE ŚWIATŁO" zostało wydane 18 grudnia nakładem Brain Dead Familia. Płytę można przez cały czas zamawiać w sklepie Vulgarus.pl.

kategorie:
dodano: 2016-01-02 08:40 przez: Maciej Sulima (komentarze: 0)

Ten mroczny i nieprzewidywalny projekt od pewnego czasu jest przygotowywany w tajemnicy przez trzy osoby powiązane z krakowską ekipą Hipocentrum. Głównym sprawcą zamieszania jest Bazi, autor mixtape'u "Sprawdź to gówno", znany m.in. z gościnnych występów u PeeRZeta i Kojota oraz z wielu lokalnych imprez. Za warstwę muzyczną odpowiada niezawodny TMK Beatz, którego bity śmiało mogą równać się z czołówką polskich beatmakerów.

dodano: 2015-12-19 14:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Brain Dead Familia prezentuje swoją najnowszą premierę. Album "CZARNE ŚWIATŁO", w którego powstanie zamieszani są Bazi, TMKBeatz oraz DJ Noriz, możecie już teraz odsłuchać w całości na oficjalnym kanale youtube Brain Dead Familia. Na albumie gościnnie usłyszycie m.in.: Eripe, Penxa, Peerzeta czy Delektę.

video
dodano: 2015-12-16 13:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Na kilka dni przed premierą albumu "Czarne Światło" krakowski raper Bazi publikuje one shot video do tytułowego utworu z płyty. Premiera odbędzie się już 18 grudnia. Płytę można zakupić przez cały czas w sklepie VULGARUS.

dodano: 2015-12-12 12:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Brain Dead Familia przedstawia promomix albumu "CZARNE ŚWIATŁO". W powstanie tego mrocznego i nieprzewidywalnego projektu zamieszani są Bazi, TMKBeatz oraz DJ Noriz. Premiera "CZARNEGO ŚWIATŁA" została zaplanowana na dzień 18 grudnia. Na płycie pojawiło się wielu gości, którzy położyli na płytę swoje gościnne zwrotki - wśród nich znajdziecie między innymi Eripe i Penxa z krakowskiej Patokalipsy.

video
dodano: 2015-06-22 22:30 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Kilka tygodni temu na kanale BDF pojawił się klip Baziego, TMKBeatz oraz DJ Noriz'a. Jest to kolejna ekipa, którą pod skrzydła swojej wytwórni wziął Słoń. Jak zapowiada wytwórnia, "połączenie sił tej trójki zaowocuje mocnym, w pełni dopracowanym materiałem, który już niedługo uderzy w Polskę. Na "Czarnym Świetle" ciężkie, braggowe linijki przeplatają się z mrocznymi storytellingami, które dzięki basowemu wokalowi Baziego przenoszą słuchacza w całkowicie inny wymiar. Odwieczna dbałość o technikę, łączenie słów w długie i skomplikowane combosy oraz gościnne występy m.in. członków Hipocentrum i Patokalipsy dopełniają obrazu całości, który jawi się jako jeden z najbardziej oryginalnych nadchodzących projektów roku 2015."

Głównym sprawcą zamieszania jest Bazi, autor mixtape'u "Sprawdź to gówno", znany m.in. z gościnnych występów u PeeRZeta i Kojota oraz z wielu lokalnych imprez. Za warstwę muzyczną odpowiada TMK Beatz. Całości dopełnia człowiek-zajawka, DJ Noriz, który zwiedził całą Polskę wzdłuż i wszerz nabierając doświadczenia u boku wiodących polskich wykonawców. Album zostanie wydany nakładem Brain Dead Familii. Poniżej sprawdzicie teledysk do numeru "Asylum".

kategorie:
dodano: 2014-09-02 15:43 przez: Soulcitywarsaw (komentarze: 0)
13.09 BRX NORIZ HUBSON DTL WARSZAWA niePowiem

BORIXON + Dj NORIZ

niePowiem, szykuje się dobry sezon.
W każdą sobotę będziemy dla was grali rap.

Tagi:
kategorie:
dodano: 2014-08-14 17:06 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

iLLspokinn to wulkan energii, który eksploduje po raz kolejny podczas swojej trasy koncertowej (Kraków, Jasło, Kielce i Warszawa). Charyzmatyczny raper od 12 lat prowadzi serię nowojorskich imprez pt. "Freestyle Mondays", która zyskała swoje odbicie również na scenie europejskiej- w Czechach i Francji. Na swoim koncie ma dwa doskonale przyjęte albumy, setki koncertów m.in w Chinach, Francji. Hiszpanii, Niemczech czy Wielkiej Brytanii.

video
dodano: 2014-04-01 15:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 4)

Aptaun Records przedstawia pierwszy singiel promujący drugi legalny album PeeRZeta i TMKBeatz pt. "Doktor Majk", którego sklepowa premiera już 06.06.2014r. Klip zrealizowała ekipa JuzzMedia do utworu "Jak Clark Kent, jak Bruce Wayne" z gościnnym udziałem reprezentanta Aptaun Support - Dj'a Noriza. Już niebawem ma pojawić się też info na temat przedsprzedaży albumu.

dodano: 2013-04-18 19:30 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 6)

Siwers - Do Tej Gry (cuty Dj Noriz) Official Video

Dlaczego: Tak jak mówimy często, że nowe trendy w Polsce czuje kilku, a udaje, że czuje masa, tak samo sytuacja wygląda z klasycznym boom-bapowym sztosiarstwem. Siwers ostatnimi dokonaniami potwierdza, że czuje to naprawdę. Jego flow w tym kawałku brzmi tak, że nie wydaje mi się, żeby ktokolwiek był w stanie wpasować się w to lepiej. Buja jak rzadko, szary klip hipnotyzuje prostotą, ziomki członka Bez Cenzury w refrenie są fajnym smaczkiem, a DJ Noriz w kategorii gramofonowej dowodzi tego samego co Siwers na majku. Szykuje się mocny album.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2012-01-07 16:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 6)
"Miło nam poinformować, iż I Etap akcji Aptaun Support dobiegł końca i po przeprowadzonej uprzednio selekcji autorytatywnie wybraliśmy 10 ASów: KęKę, Dj NoOne, 2sty, TMKBeatz, Emas, Bartox, Beeres, Dj Fejm, Karwan i Dj Noriz.

Czas na Etap II - w postaci konkursu, którego zwycięzcy dołączą do w/w dziesiątki i stworzą razem z nimi kawałek pod tytułem - "Rytm Serca" (teraz logo AS wydaje się już bardziej uzasadnione?). Wygrani uzyskają wsparcie Aptaun Records w swojej dalszej muzycznej podróży z ewentualną możliwością współpracy z labelem wydawniczym. Przewidujemy również nagrody pocieszenia dla osób wyróżnionych, które nie zakwalifikują się do ścisłego finału." - piszą Aptaunowcy. Ciekawi was więcej szczegółów?