Peerzet

Peerzet

kategorie:
dodano: 2017-12-05 10:54 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Kiedy myślisz, że nic nie pokona wieczornej zamuły i nagle dzwoni telefon, który wyciąga cię z domu na cały weekend – to właśnie Snap.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-11-07 12:00 przez: Sebastian Rydzewski (komentarze: 0)

Boxi i Stępel puszczają singiel promujący płytę "Co chcesz mi powiedzieć?". Gościnnie w utworze "Świat jest dla nas" udzielił się PeeRZeT. Za produkcję odpowiada Stępel i Tyno.

Ruszyła również przedsprzedaż albumu "Co chcesz mi powiedzieć?". Można go zamówić bezpośrednio u artystów na: boxistepel@gmail.com.

video
dodano: 2017-07-17 21:35 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 0)

PeeRZet po dłuższej nieobecności na scenie wypuścił swój solowy kawałek - zobrazowany klipem luźny numer o tytule "W skrócie". Produkcją bitu zajął się Kes-a, za cuty odpowiada DJ Ike, a sam raper kolejny raz częstuje fanów porcją gier słownych i wielokrotnych rymów. PeeRZet napisał o utworze: "Z okazji moich dzisiejszych urodzin dostajecie niezapowiedziany prezent. Jest to też prezent dla mnie bo nie ma nic przyjemniejszego niż dawać coś komuś. Numer miał trafić na moje nowe LP, ale gdzieś po drodze zmieniła mi się koncepcja. Kawałek przeleżał prawie rok w szufladzie. Szkoda, żeby się zmarnował więc dziś możecie go sprawdzić."

Tagi:
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2015-12-08 12:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Gdy tylko Lilu ujawniła tracklistę swojej najnowszej płyty "Outro" wiadomo było, który numer skupi największą uwagę. Mowa o "Jadę dalej" czyli mocarnym collabo z udziałem dawno niesłyszanego Wankeja z formacji Dinal. Teraz album jest już dostępny (kupicie go tutaj), a w Sieci odsłuchać można już także ów numer. Sprawdźcie jak brzmi nieaktywny już Pan Wankz po dłuższej przerwie i to w tak doborowym towarzystwie!

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, Patronaty
dodano: 2015-07-22 18:40 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 3)

W oczekiwaniu na premierę kolejnego solowego albumu, Hukos wypuszcza nowy singiel. W numerze "Chłopcy idą na wojnę" udzielili się KęKę i PeeRZet. Na wokalu możemy usłyszeć Sylwię Dynek i Maskota. Bit to dzieło EljotSounds. Premiera albumu "Wielkie wojny małych ludzi" już 25 września. Przedsprzedaż krążka dostępna jest na www.preorder.pl.

Tagi:
dodano: 2015-06-22 17:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 8)

To już przedostatnia popkillerowa symulacja, zanim przejdziemy do prawdziwej 4 edycji... Kto znaleźć mógłby się w składzie na 2008 rok?

Wcześniejsze roczniki: - 2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2006, 2007.

kategorie:
dodano: 2015-04-30 22:09 przez: Maciej Sulima (komentarze: 0)

Po premierze "Doktora Majka" PeeRZet nie kazał nam zbyt długo czekać na kolejny materiał. Tym razem jednak dostajemy od niego luźny, nielegalny i spontaniczny (bez szumnych zapowiedzi, patronatów i klipów) w swojej formie mixtape. "Oficjalne Wymarcie Krów" to kompilacja 10 kawałków, które zostały nagrane na bitach zapożyczonych od producentów zza oceanu. Materiał obfituje w (auto)ironiczne spostrzeżenia, a tematykę utworów należy odbierać pół żartem, pół serio.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, Premiery
dodano: 2015-04-09 15:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 3)

Po premierze "Doktora Majka" PeeRZet nie kazał nam zbyt długo czekać na kolejny materiał. Tym razem jednak dostajemy od niego luźny, nielegalny i spontaniczny (bez szumnych zapowiedzi, patronatów i klipów) w swojej formie mixtape. "Oficjalne Wymarcie Krów" to kompilacja 10 kawałków, które zostały nagrane na bitach zapożyczonych od producentów zza oceanu. Materiał obfituje w (auto)ironiczne spostrzeżenia, a tematykę utworów należy odbierać pół żartem, pół serio.

Tagi:
video
dodano: 2015-03-03 16:10 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 8)

Na kanale ProstoTV pojawił się nowy teledysk DIOXA HIFI do remixu utworu "Oni tego chcą". W klipie gościnnie usłyszeć można zwrotki Miuosha, Mosada, Małacha, Vienia, PMM, Haja, Tedego oraz PeeRZeta. Produkcją utworu zajął się Sir Michu. Obraz jest dziełem ekipy Dobrekino Studio.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2015-01-11 21:01 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

PeeRZet postanowił wczoraj zrobić sobie mały czat z fanami i odpowiedzieć na ich pytania na swoim profilu FB. Poruszone zostały m.in. wątki SB Maffiji i jej beefu z Deysem, planów nagraniowych czy możliwości współpracy z Tede.

Tagi:
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2014-12-06 12:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 1)

Akcja rapera Milion Terapii wiąże w jednym numerze pt. "Żyj z całych sił" kilku raperów z całego kraju. Utwór ten powstał z myślą o siostrze rapera, która choruje na białaczkę. Gościem specjalnym całego przedsięwzięcia jest sam Maciej Balcar, autor słów do piosenki "Do kołyski" legendarnej grupy Dżem. W utworze został powtórzony refren z utworu "Do kołyski", acz został on wykorzystany w nieco innej wersji. 

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Video
dodano: 2014-10-15 16:01 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Dawno nie publikowaliśmy Wam raportu z nowych poczynań w ramach "Hot16Challenge", więc najwyższa pora - szczególnie, że tempo zmalało, ale i tak otrzymaliśmy zwrotki od kilku ciekawych graczy. Sobota i RDI, Pono, PeeRZeT, Ks. Jakub Bartczak, Rastamaniek, AK47, CNE, Obywatel MC, Wergawer i Paweł Wu (Projekt Ganges), Klasiik, Kedyf czy ostatni naczelny Ś.P. magazynu Ślizg - Grabiszczy.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2014-09-17 19:30 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 1)

PATOKALIPSA - HIPOKALIPSA (FEAT. HIPOCENTRUM, PROD. TMK BEATZ, SKRECZE DJ NORIZ) OFFICIAL VIDEO

Hipo-Pato, czyli masa zabójczych linijek od graczy z dwóch krakowskich formacji - Patokalipsy (m.in. Eripe i Penx) oraz Hipocentrum (Peerzet, Oxon, Kojot, Bazi) we wspólnym klipie. Possecut "Hipokalipsa" promuje "Drogę Krajową 0,7", czyli tegoroczną płytę Pato.

dodano: 2014-08-02 17:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Witajcie w Innej Stronie - cyklu, który pozwoli wam poznać artystów hip-hopowych nie tylko na polu muzycznym, ale także nieco bardziej prywatnym i da wam możliwość, by usłyszeć odpowiedzi na pytania, których nie spotkacie w normalnych wywiadach. Dlaczego? Ponieważ nawet rzeczy tak banalne jak ulubiony film czy wymarzone do odwiedzenia miasto mogą przekładać się bezpośrednio na to, co słyszymy na albumach. Mogą pozwolić też poznać wam ulubionych raperów trochę lepiej. Co w końcu jest dla artysty większą inspiracją, niż życie samo w sobie?

W kolejnym odcinku gościmy reprezentanta Aptaunu, który niedawno wypuścił do sklepów swój drugi legalny materiał zatytułowany "Doktor Majk". Co ma do dodania w naszym cyklu PeeRZet?

recenzja
kategorie: Hip-Hop/Rap, Recenzje
dodano: 2014-07-08 16:00 przez: Marcin Flint (komentarze: 12)

Od lat wiadomo, że PeeRZet ma swoje miarowe flow, mocny, rozpoznawalny głos, mnóstwo punchlines i wersy starannie wykończone podwójnym rymem. Pytanie co chce z tym dalej robić, co na tym fundamencie budować. „Doktor Majk” to zarazem próba – przeczytacie poniżej czy udana - odpowiedzi, jak i powtórka z tego, co zapewniło raperowi uznanie.

Strony