Peerzet

Peerzet

dodano: 2021-09-07 08:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

Niedawno pisaliśmy wam o powrocie Peerzeta na jego social media z nadzieją, że raper niedługo dostarczy nam nowej muzyki. I tak się właśnie stało! Z początkiem lata członek Hipocentrum dostarczył fanom nowy singiel pod nowym pseudonimem, a wczoraj otrzymaliśmy drugi numer po 4-letniej przerwie.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-07-09 17:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 2)

Reprezentant Hipocentrum był bardzo aktywny w polskim podziemiu na początku zeszłej dekady, jednak parę lat temu raper wstrzymał się z nagrywkami i pomijając #hot16challenge2 od prawie 4 lat nie wypuścił nowego numeru. Dziś artysta wrócił na swoje social media, by zapytać fanów, czy czekają na nowe rzeczy od niego.

Tagi:
dodano: 2020-05-24 21:00 przez: Igor Wiśniewski (komentarze: 9)
Te-Tris, Kuban, Pan Wankz

W ostatnich dniach przelecieliśmy przez morze zwrotek w ramach Hot16Challenge2, by posegregować Wam je i przedstawić w tematycznych segmentach. Na koniec zostawiliśmy artystów, którzy wzięli udział w challenge'u mimo ograniczonej lub zakończonej aktywności wydawniczej - tutaj niemożliwe było ograniczyć się do 10, bowiem usłyszeliśmy oldschoolowe legendy, dawno niesłyszanych graczy z czołówki, jak i niewidzianych latami undergroundowych klasyków. Mamy więc swoistą truskawkę na torcie - najciekawsze i najważniejsze powroty w ramach Hot16 zebrane w jednym miejscu! A to cały czas nie wszystko i listę moglibyśmy ciągnąć dalej, od Kulera przez Zaginionego po Jeżozwierza..

dodano: 2020-05-17 23:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Weekend to już spory spadek ilości nowych zwrotek - wśród nich jednak kilka powrotów, które zakręcą łezkę w oku i kilka dawno nie słyszanych ksywek. Wrocławski Pepe Skuad w komplecie, PeeRZet, Plejer, Deobson, Nomad czy Boxi z 834. Sprawdźcie nowy raport!

kategorie:
dodano: 2017-12-05 10:54 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Kiedy myślisz, że nic nie pokona wieczornej zamuły i nagle dzwoni telefon, który wyciąga cię z domu na cały weekend – to właśnie Snap.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-11-07 12:00 przez: Sebastian Rydzewski (komentarze: 0)

Boxi i Stępel puszczają singiel promujący płytę "Co chcesz mi powiedzieć?". Gościnnie w utworze "Świat jest dla nas" udzielił się PeeRZeT. Za produkcję odpowiada Stępel i Tyno.

Ruszyła również przedsprzedaż albumu "Co chcesz mi powiedzieć?". Można go zamówić bezpośrednio u artystów na: boxistepel@gmail.com.

video
dodano: 2017-07-17 21:35 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 0)

PeeRZet po dłuższej nieobecności na scenie wypuścił swój solowy kawałek - zobrazowany klipem luźny numer o tytule "W skrócie". Produkcją bitu zajął się Kes-a, za cuty odpowiada DJ Ike, a sam raper kolejny raz częstuje fanów porcją gier słownych i wielokrotnych rymów. PeeRZet napisał o utworze: "Z okazji moich dzisiejszych urodzin dostajecie niezapowiedziany prezent. Jest to też prezent dla mnie bo nie ma nic przyjemniejszego niż dawać coś komuś. Numer miał trafić na moje nowe LP, ale gdzieś po drodze zmieniła mi się koncepcja. Kawałek przeleżał prawie rok w szufladzie. Szkoda, żeby się zmarnował więc dziś możecie go sprawdzić."

Tagi:
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2015-12-08 12:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Gdy tylko Lilu ujawniła tracklistę swojej najnowszej płyty "Outro" wiadomo było, który numer skupi największą uwagę. Mowa o "Jadę dalej" czyli mocarnym collabo z udziałem dawno niesłyszanego Wankeja z formacji Dinal. Teraz album jest już dostępny (kupicie go tutaj), a w Sieci odsłuchać można już także ów numer. Sprawdźcie jak brzmi nieaktywny już Pan Wankz po dłuższej przerwie i to w tak doborowym towarzystwie!

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, Patronaty
dodano: 2015-07-22 18:40 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 3)

W oczekiwaniu na premierę kolejnego solowego albumu, Hukos wypuszcza nowy singiel. W numerze "Chłopcy idą na wojnę" udzielili się KęKę i PeeRZet. Na wokalu możemy usłyszeć Sylwię Dynek i Maskota. Bit to dzieło EljotSounds. Premiera albumu "Wielkie wojny małych ludzi" już 25 września. Przedsprzedaż krążka dostępna jest na www.preorder.pl.

Tagi:
dodano: 2015-06-22 17:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 8)

To już przedostatnia popkillerowa symulacja, zanim przejdziemy do prawdziwej 4 edycji... Kto znaleźć mógłby się w składzie na 2008 rok?

Wcześniejsze roczniki: - 2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2006, 2007.

kategorie:
dodano: 2015-04-30 22:09 przez: Maciej Sulima (komentarze: 0)

Po premierze "Doktora Majka" PeeRZet nie kazał nam zbyt długo czekać na kolejny materiał. Tym razem jednak dostajemy od niego luźny, nielegalny i spontaniczny (bez szumnych zapowiedzi, patronatów i klipów) w swojej formie mixtape. "Oficjalne Wymarcie Krów" to kompilacja 10 kawałków, które zostały nagrane na bitach zapożyczonych od producentów zza oceanu. Materiał obfituje w (auto)ironiczne spostrzeżenia, a tematykę utworów należy odbierać pół żartem, pół serio.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, Premiery
dodano: 2015-04-09 15:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 3)

Po premierze "Doktora Majka" PeeRZet nie kazał nam zbyt długo czekać na kolejny materiał. Tym razem jednak dostajemy od niego luźny, nielegalny i spontaniczny (bez szumnych zapowiedzi, patronatów i klipów) w swojej formie mixtape. "Oficjalne Wymarcie Krów" to kompilacja 10 kawałków, które zostały nagrane na bitach zapożyczonych od producentów zza oceanu. Materiał obfituje w (auto)ironiczne spostrzeżenia, a tematykę utworów należy odbierać pół żartem, pół serio.

Tagi:
video
dodano: 2015-03-03 16:10 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 8)

Na kanale ProstoTV pojawił się nowy teledysk DIOXA HIFI do remixu utworu "Oni tego chcą". W klipie gościnnie usłyszeć można zwrotki Miuosha, Mosada, Małacha, Vienia, PMM, Haja, Tedego oraz PeeRZeta. Produkcją utworu zajął się Sir Michu. Obraz jest dziełem ekipy Dobrekino Studio.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2015-01-11 21:01 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

PeeRZet postanowił wczoraj zrobić sobie mały czat z fanami i odpowiedzieć na ich pytania na swoim profilu FB. Poruszone zostały m.in. wątki SB Maffiji i jej beefu z Deysem, planów nagraniowych czy możliwości współpracy z Tede.

Tagi:
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2014-12-06 12:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 1)

Akcja rapera Milion Terapii wiąże w jednym numerze pt. "Żyj z całych sił" kilku raperów z całego kraju. Utwór ten powstał z myślą o siostrze rapera, która choruje na białaczkę. Gościem specjalnym całego przedsięwzięcia jest sam Maciej Balcar, autor słów do piosenki "Do kołyski" legendarnej grupy Dżem. W utworze został powtórzony refren z utworu "Do kołyski", acz został on wykorzystany w nieco innej wersji. 

Strony