Tyno

Tyno

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-11-07 12:00 przez: Sebastian Rydzewski (komentarze: 0)

Boxi i Stępel puszczają singiel promujący płytę "Co chcesz mi powiedzieć?". Gościnnie w utworze "Świat jest dla nas" udzielił się PeeRZeT. Za produkcję odpowiada Stępel i Tyno.

Ruszyła również przedsprzedaż albumu "Co chcesz mi powiedzieć?". Można go zamówić bezpośrednio u artystów na: boxistepel@gmail.com.

kategorie:
dodano: 2013-07-27 11:33 przez: Vibe2NES (komentarze: 2)

CZW RAP NIGHT VI:  Łona/Webber x Paluch x Bisz x Zeus x Mielzky x Chudini & DJ Te x Soker/Tyno x Megson @ CZŁUCHÓW, 10.08.2013

W tym roku już po raz szósty odbędzie się w Człuchowie (woj. pomorskie) hip-hopowy festiwal - CZW RAP NIGHT VI - 10 sierpnia (sobota) 2013 r.! Po pięciu poprzednich edycjach z pewnością można stwierdzić, że CZW RAP NIGHT zakorzenił się w kulturę miejską i jest to obecnie największe wydarzenie hip-hopowe w okolicy, cieszące się znakomitą frekwencją i atmosferą, której musisz osobiście uświadczyć!

dodano: 2013-06-23 12:00 przez: Vibe2NES (komentarze: 0)

Soker/Tyno - Rób Swoje (prod. Tyno) - OFFICIAL VIDEO / TELEDYSK

Przedstawiamy teledysk do nowego numeru "Rób Swoje" Sokera i Tyno, który jest kawałkiem promujący album duetu pt. "Ponad Miarę". Ujęcia zostały nakręcone w pięknych polskich miastach tj. Toruń, Chojnice, Starogard Gdański, czy w Trójmieście! Za montaż/produkcję video, muzykę, mix oraz mastering odpowiada Tyno.

kategorie:
dodano: 2013-05-31 02:53 przez: Vibe2NES (komentarze: 0)

Gorąco zapraszamy wszystkich na wyjątkowe wydarzenie do Muzycznego Klubu Cube w Człuchowie, gdzie odbędzie się hip-hopowy koncert "Cube Rap Night #1", na którym wystąpi m.in. trójmiejski raper HuczuHucz, wraz z Arskim i Zielichowskim (Słupsk), Soker i Tyno (Starogard Gdański), Megson (Człuchów) oraz DJ Te (Chojnice).

dodano: 2013-04-16 17:00 przez: Vibe2NES (komentarze: 2)
Premiera albumu "Ponad Miarę" autorstwa duetu MC/producent, czyli Sokera i Tyno - reprezentantów 83-200. Zapraszamy do odsłuchu, pobierania oraz zamąwiania CD!

Premiera albumu "Ponad Miarę" autorstwa duetu MC/producent, czyli Sokera i Tyno - reprezentantów 83-200. O brzmienie krążka zadbał Tyno, który znany jest ze swoich klasycznych produkcji, opartych na samplach. Zaś za mikrofonem mamy przyjemność sprawdzić młodego i zdolnego rapera - Sokera oraz zaproszonych przez nich gości, takich jak: PeeRZet, czy Boxi (834), a także Chudini, Mazik, Mel. Jak przystało na hip-hopową produkcję nie mogło zabraknąć jednego z podstawowych elementów, czyli DJ-ingu, za który odpowiadają: DJ Ike, DJ Te oraz DJ Gugatch. Wypuszczeniem oraz dystrybucją wersji fizycznej zajmuje się wydawnictwo Vibe2NES.

dodano: 2013-04-12 13:30 przez: Vibe2NES (komentarze: 1)

Przedstawiamy promomix oraz preorder albumu "Ponad Miarę" autorstwa duetu MC/producent, czyli Sokera i Tyno - reprezentantów 83-200. O brzmienie krążka zadbał Tyno, który znany jest ze swoich klasycznych produkcji, opartych na samplach. Zaś za mikrofonem mamy przyjemność sprawdzić młodego i zdolnego rapera - Sokera oraz zaproszonych przez nich gości, takich jak: PeeRZet, czy Boxi (834), a także Chudini, Mazik i Mel. Jak przystało na hip-hopową produkcję nie mogło zabraknąć jednego z podstawowych elementów, czyli DJ-ingu, za który odpowiadają: DJ Ike, DJ Te oraz DJ Gugatch.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Patronaty
dodano: 2011-09-09 18:30 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 5)
To, że w Polsce jest zdecydowanie więcej dobrych producentów niż dobrych raperów nie jest właściwie żadną nowością. Słuchając jak kolejny rzadziak marnuje podkłady jakiegoś zdolnego chłopaka, aż krew mnie zalewa. Jednym z tych chłopaków na pewno jest Tyno, którego część z was może już kojarzyć chociażby ze współpracy z Racą, PeeRZetem, Chudinim, Emratem czy Boxim. Już w niedzielę dostaniecie jego nową produkcję.