Chudini

Chudini

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, Premiery
dodano: 2015-07-26 13:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

ChudiniSoker oraz Vibe2NES przedstawiają darmowy odsłuch albumu pt. "Linia". Jest to album dwóch dojrzałych raperów pochodzących ze Starogardu Gdańskiego, czyli Chudiniego oraz Sokera. Za całość produkcji muzycznej odpowiada Chudini. Wśród gości znajdziemy Erkinga, Kay'a z B.O.K., Junesa z Rap Addix oraz DJ-a Te.

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2015-06-05 14:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 1)

Vibe2NES przedstawia teledysk promujący projekt dwóch reprezentantów 83-200 - Starogardu Gdańskiego, czyli duetu ChudiniSoker. "Liga Szyderców" pochodzi z albumu "Linia", który zgodnie z planem powinien pojawić się jeszcze w czerwcu br. za pośrednictwem V2N! Za produkcję numeru, jak i całego albumu odpowiada Chudini.

Tagi:
kategorie:
dodano: 2013-07-27 11:33 przez: Vibe2NES (komentarze: 2)

CZW RAP NIGHT VI:  Łona/Webber x Paluch x Bisz x Zeus x Mielzky x Chudini & DJ Te x Soker/Tyno x Megson @ CZŁUCHÓW, 10.08.2013

W tym roku już po raz szósty odbędzie się w Człuchowie (woj. pomorskie) hip-hopowy festiwal - CZW RAP NIGHT VI - 10 sierpnia (sobota) 2013 r.! Po pięciu poprzednich edycjach z pewnością można stwierdzić, że CZW RAP NIGHT zakorzenił się w kulturę miejską i jest to obecnie największe wydarzenie hip-hopowe w okolicy, cieszące się znakomitą frekwencją i atmosferą, której musisz osobiście uświadczyć!

dodano: 2013-06-19 15:00 przez: Jędrzej Cebulski (komentarze: 0)

Jeśli czytaliście naszą przedpremierową recenzję, dobrze wiecie, że album "Lifestyle" Chudiniego i DJ'a Te to jedna z lepszych rzeczy, które spotkały polski rap w tym roku. High Time właśnie udostępnił darmowy odsłuch płyty, na której gościnnie udzielili się m.in. Mielzky i HuczuHucz. Pod tym linkiem możecie również zamówić "Lifestyle" w wersji fizycznej.

dodano: 2013-06-04 20:00 przez: Jędrzej Cebulski (komentarze: 2)

Dumnie prezentujemy promomix nadchodzącego albumu Chudini/Dj Te - Lifestyle. Album został w pełni wyprodukowany przez Chudiniego, okraszony skreczami Dj'a Te, a gościnnie pojawiają się tacy raperzy jak Mielzky, Erking czy HuczuHucz. Premiera datowana jest na 14.06.2013, a już dzisiaj można zamawiać pre-order albumu.

dodano: 2013-05-29 12:00 przez: Jędrzej Cebulski (komentarze: 4)

Chudini / Dj Te - Pytasz Feat. Mielzky (prod. Chudini )

Sprawdźcie pierwszy klip promujący album Chudiniego i DJ'a Te "Lifestyle" (tutaj nasza przedpremierowa recenzja). Teledysk, zrealizowany przez Sliwers Pic. / DG Films, powstał do numeru "Pytasz" z gościnnym udziałem Mielzky'ego. Na stronie wydawcy - High Time Label - możecie również zamówić preorder płyty, do czego gorąco zachęcamy.

recenzja
kategorie: Hip-Hop/Rap, Recenzje
dodano: 2013-05-12 17:00 przez: Jędrzej Cebulski (komentarze: 8)

Ksywa Chudini nie była dla mnie anonimowa - projekty takie jak "Słuchawki, Mikrofon, Długopis, Kartka" czy "83200" jakiś czas temu przewinęły się przez moje głośniki. Tyle o ile gościa zapamiętałem - ot, spoko; na dwa przesłuchania i starczy. A tymczasem w 2013 roku uderzył z takim materiałem, że recenzję tę zacznę jak następuje: od kilku miesięcy nic w polskim wydaniu nie trafiło do mnie jak "LifeStyle".

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2013-03-31 19:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 1)

Chudini / Dj Te - Świat jest Twój (prod. Chudini)

"Przedstawiamy pierwszy singiel promujący album duetu Chudini / Dj Te pt. "LifeStyle". Premiera "LifeStyle" zaplanowana jest na maj 2013r."

Tagi:
video
dodano: 2013-03-04 12:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 3)

Miejski Dystrykt - Tak To Widzę (prod. Chudini) - VIDEO

Miejski Dystrykt to sześcioosobowy skład z Trójmiasta. W jego skład wchodzi trzech raperów, dwóch producentów i DJ. Nowy singiel promujący epkę, którą znajdziecie TUTAJ, to coś co dla fanów klasycznego rapu i formułowania myśli bez owijania w bawełne będzie miły zaskoczeniem. Świetna robota!

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Patronaty
dodano: 2011-09-09 18:30 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 5)
To, że w Polsce jest zdecydowanie więcej dobrych producentów niż dobrych raperów nie jest właściwie żadną nowością. Słuchając jak kolejny rzadziak marnuje podkłady jakiegoś zdolnego chłopaka, aż krew mnie zalewa. Jednym z tych chłopaków na pewno jest Tyno, którego część z was może już kojarzyć chociażby ze współpracy z Racą, PeeRZetem, Chudinim, Emratem czy Boxim. Już w niedzielę dostaniecie jego nową produkcję.