Miejski Dystrykt

Miejski Dystrykt

video
dodano: 2014-06-01 12:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

RDW feat Miejski Dystrykt "Nie bez was" (prod. Gajos, cuty Dj Lolo)

Mix trójmiejskiej legendy i tamtejszej podziemnej świeżej krwi. Najnowszym singlem promującym solowy album RDW jest wyprodukowana przez Gajosa kooperacja z Miejskim Dystryktem.

kategorie:
dodano: 2014-03-27 17:50 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

"Muzyka Ludzi Świadomych" to w pewnym sensie album minimalistyczny. Konkretne teksty, często surowe, bez zbędnego kolorowania rzeczywistości i niepotrzebnych słów. Prawdziwe, osobiste, które w dobie nowych brzmień są czymś innym, często wręcz niepożądanym. 

"HEKSAGON, ponieważ jest nas sześciu. Koła symbolizują tłum lecący ślepo za trendami. Gwiazdka w formie przypisu to My, robiący niezmiennie swoje. Ludzie nieświadomi, konformistyczni odsuwają się od prawd, które są niewygodne. Stąd przestrzeń wokół centralnego, dumnie stojącego elementu.

 

video
dodano: 2014-03-27 16:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 0)

25 marca swoją premierę miał krążek Miejskiego Dystryktu. "Muzyka Ludzi Świadomych" to w pewnym sensie album minimalistyczny. Konkretne teksty, często surowe, bez zbędnego kolorowania rzeczywistości i niepotrzebnych słów. Prawdziwe, osobiste, które w dobie nowych brzmień są czymś innym, często wręcz niepożądanym. W rozwinięciu newsa znajdziecie kilka ciekawych spostrzeżeń odnośnie albumu, ponadto tracklistę i klip do numeru "Miejski Dystrykt.

dodano: 2014-03-13 15:32 przez: Maciej Sulima (komentarze: 0)

Prezentujemy pierwszy singiel p.t. "Co U Mnie", wyprodukowany przez Elce, promujący nadchodzący album Miejskiego Dystryktu "Muzyka Ludzi Świadomych". Wtedy też pojawi się darmowy odsłuch oraz możliwość pobrania materiału. Miejski Dystrykt to trójmiejsko-warszawska kolaboracja sześciu osób. W wyniku wieloletniej znajomości oraz współpracy przy licznych projektach, raperzy Feto, Defsu i Pióro, Dj Lolo oraz producenci Elce i Gajos postanowili połączyć swoje siły. Odsłuch znajdziecie w rozwinięciu.

video
dodano: 2013-03-04 12:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 3)

Miejski Dystrykt - Tak To Widzę (prod. Chudini) - VIDEO

Miejski Dystrykt to sześcioosobowy skład z Trójmiasta. W jego skład wchodzi trzech raperów, dwóch producentów i DJ. Nowy singiel promujący epkę, którą znajdziecie TUTAJ, to coś co dla fanów klasycznego rapu i formułowania myśli bez owijania w bawełne będzie miły zaskoczeniem. Świetna robota!

video
dodano: 2013-02-19 12:00 przez: Piotr Zdziarstek (komentarze: 2)

Pióro - Słuchaj (prod. Natz)

Lubicie niespodzianki, prawda? Sprawdźcie zatem teledysk do utworu Pióra, reprezentanta Miejskiego Dystryktu. "Słuchaj" to pierwszy numer zapowiadający jego solówkę, która ukaże się 28 czerwca 2013 roku. Bardzo dobry numer (choć głos Pióra brzmi dziwnie znajomo), świetny bit spod ręki Natza... czekam na więcej.