Feto

Feto

dodano: 2015-05-07 19:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 1)

Dzisiaj zebraliśmy dla was single zapowiadające albumy Qmosa, BZNa, Meda MC czy Feto i Młodego G.R.O. oraz nowe luźne numery od m.in. Żyta Tostera, Guovy czy Flaszek i Szlugów.

dodano: 2014-12-16 13:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 6)

W najnowszym odcinku zebraliśmy dla was sporo rzeczy z podziemia - nowe numery od Fifera i Grubego Józka (Mondry i Gupi), Somala, Żabsona, Żuka, Feto, Kumosa czy Poisona. Efektem ciekawej żeńskiej kooperacji (m.in. Ad.M.a., Guova, Big_A) jest numer "Easymonday", a singiel zapowiadający swoją EPkę dała Zuzkol. Mamy też mały powrót w postaci nowego kawałka z udziałem długo nieudzielającego się nigdzie eXo.

dodano: 2013-12-19 20:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 1)

"Projekt 1970" opowiada o ludziach biorących udział w strajkach grudniowych na pomorzu. Powaga tych wydarzen ukształtowała charakter, barwę oraz wydźwięk zaprezentowanych utworów. Jest to projekt który współtworzą Sebastian Odme, Patryk Feto Ochedowski, 13Crew oraz Zuroad. Został  zrealizowany w Gdańskim Selekta Studio. Zapraszamy do przesluchania plyty od początku do końca gdyż chyba tylko w ten sposób będzie można w całości otrzymać zamierzony efekt. 1970, Pamiętamy. Odsłuch tego oryginalnego projektu znajdziecie w rozwinięciu, wraz z linkem do pobrania.

Tagi:
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2013-12-17 13:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 1)

"Czterdzieści Cztery" to tytuł utworu promującego płytę "1970EP" autorstwa Patryka Feto Ochędowskiego i Sebastiana Odme Rodzenia. Utwór opowiada o wydarzeniach z 17 grudnia 1970 roku i ma na celu upamiętnienie czterdziestu czterech ofiar protestów na Pomorzu. „Okrzyki co raz głosniej dawały się słyszeć wiedzieli, że zaraz wykrzyczą im w twarz każda najmniejsza zbolałą krzywdę która zwalała bardziej niż pałą przez kark..." Tymi słowami autor rozpoczyna opowieść, która ma przybliżyć słuchaczom nastroje ludzi w tamtych dniach. Twórca muzyki daje wyraz emocjom poprzez ciężkie , nasycone bólem i niepewnością brzmienie. "Czterdzieści Cztery" przenosi słuchacza do centrum wydarzeń grudnia 70'. Ponad czterdzieści lat od grudniowych protestów, autorzy z dumą przedstawiają projekt, który upamiętnia i przywołuje wspomnienia tamtych lat. Odsłuch w rozwinięciu.

Tagi:
dodano: 2013-04-27 19:00 przez: Jędrzej Cebulski (komentarze: 2)

High Time Label to na chwilę obecną jedna z bardziej prężnych niezależnych wytwórni w Polsce. Działa dużo i poniżej pewnego poziomu nie zwykł schodzić. Dowodem na to jest choćby zorganizowanie takich akcji jak "Cypher Time" i "Liga Mistrzów Podziemia" oraz wydanie albumów Rovera lub HuczuHucza oraz "Z Podwórka Do Studia" Feto. I cholernie szkoda, że akurat w przypadku tej ostatniej płyty promocja jakby nieco zaszwankowała i niecały rok po premierze album trafia do popkillerowego "Przegapifszy".

video
dodano: 2013-03-04 12:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 3)

Miejski Dystrykt - Tak To Widzę (prod. Chudini) - VIDEO

Miejski Dystrykt to sześcioosobowy skład z Trójmiasta. W jego skład wchodzi trzech raperów, dwóch producentów i DJ. Nowy singiel promujący epkę, którą znajdziecie TUTAJ, to coś co dla fanów klasycznego rapu i formułowania myśli bez owijania w bawełne będzie miły zaskoczeniem. Świetna robota!

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Teledyski
dodano: 2012-01-09 18:00 przez: Piotr Zdziarstek (komentarze: 12)


High Time Label prezentuje maxi-singiel Feta pt. "Słów dobór i dróg" (do pobrania tutaj).  Numer ten promuje album "Z podwórka do studia", którego premiera przewidziana jest na luty/marzec 2012. Sam klip do singlowego utworu został zrealizowany ponad rok temu.

Warto także rzucić uchem na remixy singla, za które odpowiedzialni są: Brahu, Daw, Fuso, O2ld, Odme, Pióro i Rak Raczej (DwaZera).