Mondry i Gupi

Mondry i Gupi

kategorie:
dodano: 2015-04-30 22:34 przez: Maciej Sulima (komentarze: 0)

„Hip-Hop Produkcja Mondra I Gupia” to dwupłytowy album Fifera i Grubego Józka – raperów tworzących unikalny duet Mondry i Gupi.

Nowy projekt warszawiaków jest pełen paradoksów: porusza kwestie poważne w niepoważnym, pełnym humoru i inteligencji stylu, zgrabnie łączy klasyczny vibe z nowoczesnymi brzmieniami, a gościnne zwrotki to przelot przez charakterystycznych młodych kotów (Otsochodzi, Kuba Knap i Kaietanovich) oraz bardzo doświadczonych graczy (m.in. Proceente, Pjus i Łysonżi).

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2015-03-26 12:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Mondry i Gupi - Suko Proszę (Official Video)

"Suko Proszę" to drugi singiel z nadchodzącej płyty "Hip Hop Produkcja Mondra i Gupia" warszawskiego duetu Mondry i Gupi. Kawałek został wyprodukowany przez Funk Monstera, zaś cuty położył DJ Barszczu. Album zostanie wydany nakładem Lekter Records w kwietniu 2015 r. Zamówienia w preorderze od 8 kwietnia.

dodano: 2014-12-16 13:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 6)

W najnowszym odcinku zebraliśmy dla was sporo rzeczy z podziemia - nowe numery od Fifera i Grubego Józka (Mondry i Gupi), Somala, Żabsona, Żuka, Feto, Kumosa czy Poisona. Efektem ciekawej żeńskiej kooperacji (m.in. Ad.M.a., Guova, Big_A) jest numer "Easymonday", a singiel zapowiadający swoją EPkę dała Zuzkol. Mamy też mały powrót w postaci nowego kawałka z udziałem długo nieudzielającego się nigdzie eXo.

dodano: 2014-04-25 13:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Już dziś swoją premierę ma mixtape warszawskiego duetu Mondry i Gupi, na którym gościnnie usłyszycie takie postaci jak Kuba Knap, LJ Karwel czy M.A.D.A. z Zetenwupe oraz bity od R.A.U., Trepsona czy Głośnego. Poniżej odsłuchacie całość (oraz obejrzycie klip do numeru "Bad Trip" z LJ Karwelem, wyprodukowanego przez Trepsona) a już wieczorem w stołecznej Harendzie impreza premierowa mixtape'u, na której gościnnie pojawią się Leh, LJ Karwel, Kuba Knap, Zetenwupe, Kony (Bałagany Na Bani) i Wd-oS.

video
dodano: 2014-03-21 21:41 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Mondry i Gupi - Tam wtedy byłem (prod. Trepson)

"Tam wtedy byłem" to odpowiedź Mondrego i Gupiego na klasyczny numer 247 pt. "Gdzie wtedy byłeś", a zarazem pierwszy pełnoprawny klip do mixtape'u pt. "Nadgorliwość gorsza od faszyzmu". Produkcją korzennie brzmiącego retrospekcyjnego numeru zajął się Trepson.

dodano: 2013-05-21 15:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 8)

Zgodnie z zapowiedzią mamy więc pierwszy odcinek cyklu zbierającego pojedyncze luźne numery z ostatniego tygodnia. Tym razem czeka Was klimatyczny przekrój, od niepublikowanego numeru Bisza z 2006 poprzez braggowy banger od Quebonafide i TomBa, aż po uliczny spontan od Dudka RPK.