V.I.C.

V.I.C.

dodano: 2013-05-21 15:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 8)

Zgodnie z zapowiedzią mamy więc pierwszy odcinek cyklu zbierającego pojedyncze luźne numery z ostatniego tygodnia. Tym razem czeka Was klimatyczny przekrój, od niepublikowanego numeru Bisza z 2006 poprzez braggowy banger od Quebonafide i TomBa, aż po uliczny spontan od Dudka RPK.

kategorie: Hip-Hop/Rap, Klasyka, Profile
dodano: 2010-12-26 17:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 18)
Dyskografia The Beatnuts to praca domowa, którą musi odrobić każdy, kto chce zrozumieć na czym polega brzmienie nowojorskiego rapu. Swój rozdział w historii tej muzyki zapisali złotymi zgłoskami, jednocześnie sprawiając wrażenie, jakby nigdy nie sprawiało im to większych trudności. Kiedyś próbowano doklejać im łatki w stylu "nowojorskie Cypress Hill" albo inne, bzdurne "latino-hop", które nigdy nie były tak pojemne by zawrzeć w sobie ogrom inspiracji, które niesie z sobą ich muzyka.

Oglądając wywiady z nimi, słuchając tego co mówią w tekstach, czasami ma się wrażenie, że to przykład olbrzymiego muzycznego geniuszu, który zesłano w ciała nastukanych imprezowiczów, którzy przez większość czasu rozmawiają o dupach. The Beatnuts to zespół w swojej karierze łączący rzeczy pozornie niemożliwe do połączenia i być może dlatego tak wyjątkowy.