Beatnuts

Beatnuts

wydarzenie
dodano: 2016-06-24 14:23 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 1)

Out4Fame Festival odbędzie się po raz trzeci od 29 do 31 lipca w niemieckim mieście Hünxe w pobliżu Bottrop, 60 kilometrów od Dusseldorfu. W tym roku organizatorzy nie oszczędzali budżetu na line-upie, dzięki czemu na Out4Fame zagrają m.in.: Rick Ross, Method Man i Redman, De La Soul oraz Slick Rick - występ będzie jego pierwszym koncertem w Europie od 26 lat. Jak sam mówi: "Czuję się uhonorowany zaproszeniem - tym, że będę mógł wystąpić na scenie festiwalu i będę mógł poczuć kulturę hip-hop w Niemczech".

kategorie: Hip-Hop/Rap, Klasyka, Profile
dodano: 2010-12-26 17:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 18)
Dyskografia The Beatnuts to praca domowa, którą musi odrobić każdy, kto chce zrozumieć na czym polega brzmienie nowojorskiego rapu. Swój rozdział w historii tej muzyki zapisali złotymi zgłoskami, jednocześnie sprawiając wrażenie, jakby nigdy nie sprawiało im to większych trudności. Kiedyś próbowano doklejać im łatki w stylu "nowojorskie Cypress Hill" albo inne, bzdurne "latino-hop", które nigdy nie były tak pojemne by zawrzeć w sobie ogrom inspiracji, które niesie z sobą ich muzyka.

Oglądając wywiady z nimi, słuchając tego co mówią w tekstach, czasami ma się wrażenie, że to przykład olbrzymiego muzycznego geniuszu, który zesłano w ciała nastukanych imprezowiczów, którzy przez większość czasu rozmawiają o dupach. The Beatnuts to zespół w swojej karierze łączący rzeczy pozornie niemożliwe do połączenia i być może dlatego tak wyjątkowy.