Poison

Poison

kategorie:
dodano: 2018-09-28 14:50 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Producencki materiał legendarnego Swizz Beatza, obsadzony pierwszoligowym zestawem gości. Współproducentem wykonawczym płyty będzie J.Cole.

dodano: 2014-12-16 13:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 6)

W najnowszym odcinku zebraliśmy dla was sporo rzeczy z podziemia - nowe numery od Fifera i Grubego Józka (Mondry i Gupi), Somala, Żabsona, Żuka, Feto, Kumosa czy Poisona. Efektem ciekawej żeńskiej kooperacji (m.in. Ad.M.a., Guova, Big_A) jest numer "Easymonday", a singiel zapowiadający swoją EPkę dała Zuzkol. Mamy też mały powrót w postaci nowego kawałka z udziałem długo nieudzielającego się nigdzie eXo.

video
dodano: 2012-12-07 13:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 5)

CHAMILLIONAIRE - SHOW LOVE FEAT. D.A.

Dlaczego: Jeden z bezdyskusyjnie najlepszych skillowo zawodników globu od paru lat pozostaje w cieniu, ale jak już coś puści to zawsze na wysokim poziomie. Teraz dostajemy nowy, miły dla oka klip do naprawdę udanego singla. Czyżby "Poison" miało niedługo nadejść?

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Teledyski
dodano: 2012-09-20 11:30 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 5)

Poison - Wśród tysięcy ludzi (ft. Rover)

OwnHomeREC przy współpracy z High Time Label prezentują klip z mixtape'u Poisona ''Oddech Życia'' do utworu ''Wśród tysięcy ludzi'' z gościnnym udziałem Rovera. Zdjęcia wykonano w Warszawie oraz Stalowej Woli.

Tagi: