Qmos

Qmos

kategorie:
dodano: 2017-12-02 12:12 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Qmos to młody, charyzmatyczny raper i podopieczny nowo powstałego labelu ŃemegoSick Pro Music. Właśnie ukazał się jego debiutancki, konceptualny krążek "Bohater Fantastyczny". Artysta zabiera nas w osobistą podróż, gęstą od liryki i tłustych brzmień. Za warstwę muzyczną "Bohatera Fantastycznego" odpowiedzialny jest Ńemy. Słyszymy tu również głos kultowego lektora - Tomasza Knapika, który pojawia się w roli narratora.

video
dodano: 2017-12-02 11:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Qmos to młody, charyzmatyczny raper i podopieczny nowo powstałego labelu ŃemegoSick Pro Music. Właśnie ukazał się jego debiutancki, konceptualny krążek "Bohater Fantastyczny" ! Artysta zabiera nas w osobistą podróż, gęstą od liryki i tłustych brzmień. Za warstwę muzyczną "Bohatera Fantastycznego" odpowiedzialny jest Ńemy. Słyszymy tu również głos kultowego lektora - Tomasza Knapika, który pojawia się w roli narratora. Wydawnictwo promują dwa single, najnowszy z nich "TNT" feat. Ńemy, jest już dostępny na facebooku Qmosa z teledyskiem autorstwa Sławomira Wąchały i Sebastiana Juszczyka, odpowiedzialnych m.in. za klip "Palestine Girl" Tricky'ego. Dystrybucją cyfrową albumu zajęło się Wydawnictwo Agora

Tagi:
video
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-11-25 12:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Qmos to młody, sierpecki raper i podopieczny nowo powstałego labelu Ńemego – Sick Pro Music. Z okazji zbliżającej się premiery jego debiutanckiej płyty, pojawił się pierwszy singiel promujący to wydawnictwo.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2017-11-19 18:03 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Kilka dni po premierze swojej drugiej, tajemniczej płyty "Skit", Ńemy prezentuje kolejny teledysk promujący to wydawnictwo. "Know - How", nieoczekiwanie ukazał się na kanale Asfalt Records i jest efektem szalonej, muzycznej kooperacji Ń z bydgoskim raperem i poetą - Biszem, oraz wschodzącą gwiazdą nowo powstałego net labelu Ńemego, Sick pro Music - Qmosem. Liryczne popisy i "kwaśny" styl kawałka doskonale oddaje teledysk bogaty w świetne zdjęcia i nieoczywiste animacje.

Tagi:
dodano: 2015-05-07 19:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 1)

Dzisiaj zebraliśmy dla was single zapowiadające albumy Qmosa, BZNa, Meda MC czy Feto i Młodego G.R.O. oraz nowe luźne numery od m.in. Żyta Tostera, Guovy czy Flaszek i Szlugów.