BZN

BZN

video
dodano: 2017-03-31 16:14 przez: Maciej Sulima (komentarze: 1)

Superlativez z przyjemnością prezentuje klip promujący nadchodzącą, kolejną solową płytę gorzowskiego rapera, BZNa pt. "Płyta Życia". "Słowa, nie czyny" to drugi po "Smith" singiel zapowiadających wydawnictwo, które ukaże się w 2017 roku nakładem labelu Superlativez. Za produkcję singla, odpowiedzialny jest młody producent - Jakubovicz, a gościnnie wystąpiła Patrycja Saryca. Realizacją oraz montażem klipu do "Słowa, nie czyny" zajął się Igor Podgórski. "Płyta Życia" swoją premierą będzie miała w drugiej połowie 2017 roku. O wszelkich ruchach z tym związanych będziemy informować na bieżąco. Klip znajdziecie w rozwinięciu.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2016-05-05 12:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 2)

Superlativez prezentuje pierwszy singiel promujący kolejny solowy album BZNa. "Smith" to mocno przemyślany utwór nagrany na beacie wyprodukowanym przez amerykańskiego producenta CommonCause'a. Całość została dodatkowo okraszona video w postaci mieszanki klipu z mash-up'em, którego autorem jest Grabson.

Tagi:
dodano: 2016-01-27 14:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Dzisiaj mamy dla was dawkę luźnych numerów od Afrojaxa, JNRa, TMK aka Piekielnego, Żyto czy BZNa, a także m.in. video live set w wykonaniu Goldena znanego z duetu producenckiego Złote Twarze.

recenzja
kategorie: Hip-Hop/Rap, Recenzje
dodano: 2015-12-06 16:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 0)

Wiecie co? Jeżeli do tej pory nie zwróciliście uwagi, bądź też całkowicie zignorowaliście podziemny label Superlativez, to możecie już zacząć żałować. Po pierwsze i najważniejsze, zapamiętajcie ksywkę BZNa - jednego z jej członków. Gość szturmem wdarł się na moją playlistę, by wraz z kolejnymi odsłuchami albumu wywindować swoją pozycję jeszcze wyżej, nawet w kontekście nieuchronnie zbliżającego się podsumowania roku 2015 w polskim rapie. Co zatem w sobie ma tak przyciągającego w swoich trackach ten gorzowianin? Świeżość, nowoczesne podejście do rapu i styl, który oszlifowany cieżką pracą może sprawić, że ten chłopak zawita pewnego dnia w głównym nurcie. Uwierzcie, że ma ku temu predyspozycje. Myślicie pewnie, że przesadzam? Nic z tych rzeczy - "Reditum" bowiem jest jedną z lepszych tegorocznych produkcji, na jakie udało mi się trafić w podziemiu i nie widzę przeciwwskazań, by nie namówić was na intensywne zapoznanie się z tym materiałem.

dodano: 2015-12-01 21:04 przez: Maciej Sulima (komentarze: 0)

W sieci pojawił się pełny odsłuch "Reditum" - pierwszego solowego projektu gorzowskiego rapera BZN'a. Składa się on z 11 utworów o zróżnicowanej tematyce, od bardzo osobistej "Sinusoidy", po buntownicze "Wbrew". Wszystko uzupełniają charakterystyczne newschoolowe bity autorstwa takich producentów jak Maxiu Beats, FOUX, ZabityZaBity, Macox czy DMTR. Oprócz gospodarza oraz wymienionych producentów, na płycie gościnnie pojawiają się Artyści Nieznani (Brozku x Wolus), DJ Nambear oraz Mariusz "Charis" Wasilewski. Autorem okładki oraz całej oprawy graficznej jest Grabson. W rozwinięciu znajdziecie tracklistę oraz odsłuch materiału.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, Patronaty
dodano: 2015-11-21 21:38 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Album "Reditum" to pierwszy solowy projekt gorzowskiego rapera BZN'a. Na płycie dominują newschoolowe bity. W poszczególnych utworach BZN opisuje relacje międzyludzkie, swoje podejście do życia i rapu oraz rozlicza się z przeszłością. Za warstwę muzyczną odpowiedzialni są Maxiu Beats, FOUX, MACOX, ZabityZaBity oraz DMTR. Oprócz gospodarza oraz wymienionych producentów, na płycie gościnnie pojawiają się Artyści Nieznani (Brozku x Wolus), DJ Nambear oraz Mariusz "Charis" Wasilewski. Premiera płyty nastąpi 26 listopada.

Tagi:
dodano: 2015-05-07 19:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 1)

Dzisiaj zebraliśmy dla was single zapowiadające albumy Qmosa, BZNa, Meda MC czy Feto i Młodego G.R.O. oraz nowe luźne numery od m.in. Żyta Tostera, Guovy czy Flaszek i Szlugów.