Arski

Arski

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2015-04-02 13:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Ponad miesiąc po premierze płyty Arskiego pt. "Cynik", autor postanowił udostępnić całość do pobrania w formie MP3. Dodatkowo do odsłuchu trafiają dwa remixy Pyca, które do tej pory można było tylko usłyszeć na wersji fizycznej albumu. Za pośrednictwem Vibe2NES "Cynik" ukazał się na CD - w ściśle limitowanym nakładzie. Poligrafię przygotował Mikołajczyk. 

Tagi:
dodano: 2015-03-02 19:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 2)

Vibe2NES przedstawia najnowszą solową płytę słupskiego rapera Arskiego pt. "Cynik". Jak mówi sam autor, jest to impuls po "Egoiście" - albumie wypuszczonym z producentem Zielichowskim w 2013 roku. Płyta składa się z 10 numerów i dwóch remixów. Gościnnie: Junes, TMK aka Piekielny oraz DJ Te. Wśród producentów: Mario Kontrargument, Zielichowski, Pyc, Nitro, Jaca i Kes-a. "Cynik" dostępny jest również w wersji fizycznej (limitowane 150 szt.). Poligrafią zajął się Mikołajczyk.

Tagi:
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2015-02-19 12:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 2)

Wydawnictwo Vibe2NES oraz słupski raper Arski przedstawiają tytułowy singiel pochodzący z płyty "Cynik". Numer został wyprodukowany przez Zielichowskiego, z którym Arski wypuścił album pt. "Egoista" w 2013 roku. Razem z odsłuchem "Cynika" w formie video mash-upu, rusza preorder wersji fizycznej - w ściśle limitowanym nakładzie jedynych 150 sztuk. Całością poligrafii oraz wszelkimi materiałami promocyjnymi zajmuje się wszechzdolny Mikołajczyk. Premiera albumu zaplanowana jest na 28.02.2015 r. za pośrednictwem Vibe2NES.

Tagi:
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, Video
dodano: 2015-01-17 14:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Przedstawiamy video mashup promujący nadchodzący solowy album słupskiego rapera Arskiego. Zmontowane przez Mikołajczyka video powstało do numeru "Nie zrozumiesz", który stanowi drugi singiel z płyty "Cynik". Za produkcję muzyczną odpowiada Mario Kontrargument. Arski i Zielichowski, za pośrednictwem Vibe2NES, w czerwcu zeszłego roku wypuścili wspólny album. Nowej solowej płyty Arskiego pt. "Cynik", czyli impulsu po "Egoiście", należy spodziewać się w lutym 2015.

Tagi:
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap
dodano: 2014-12-19 12:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 2)

Przedstawiamy pierwszy singiel z nadchodzącej płyty "Cynik" autorstwa słupskiego rapera Arskiego. "Widmo", bo taki tytuł nosi nowy kawałek, wyprodukował Zielichowski. Grafiką zajął się Mikołajczyk. Arski i Zielichowski, za pośrednictwem Vibe2NES, w czerwcu zeszłego wypuścili wspólny album "Egoista". Nowej solowej płyty Arskiego należy spodziewać się w I kwartale 2015 roku.

video
dodano: 2014-02-24 15:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 2)

Vibe2NES - Vibe Tu Jest (prod. Kuoter, cuty DJ Te)

Vibe2NES oraz UrbanCity.pl prezentują teledysk do numeru "Vibe 2 Jest". Kawałek jest przywitaniem nowych członków w ekipie V2N - Ducha i Czeskiego oraz producentów PTK i Uniqa. Stanowi on również zapowiadź mixtape'u Vibe2NES. Oprócz nowych reprezentantów usłyszymy zwrotki FAV-a, Sokera, Wichra, Arskiego, Konika oraz Junesa. Za produkcję odpowiada Kuoter, a za cuty i skrecze DJ Te. Realizacją video-klipu zajęło się MVPclips.

dodano: 2013-06-17 14:00 przez: Vibe2NES (komentarze: 5)

Premiera albumu Arskiego i Zielichowskiego pt. "Egoista". Krążek został stworzony przez pochodzący ze Słupska duet MC/producent, w którym rolę rapera pełni Arski, a Zielichowski zajął się w pełni produkcją muzyczną. Gościnnie pojawiają się ciekawe postacie, jak wokalistka Marta Wólczyńska, DJ Pstyk, raper Maz, czy Taduesz Picz na skrzypcach.

dodano: 2013-06-05 18:40 przez: Vibe2NES (komentarze: 1)

Arski & Zielichowski - Egoista (feat. Maz, cuty: DJ Pstyk, skrzypce: Tadeusz Picz) Official Video

Przedstawiamy teledysk promujący album słupskiego duetu Arski i Zielichowski pt. "Egoista". Obraz został nakręcony do tytułowego kawałka, gościnnie udzielił się Maz, DJ Pstyk (cuty) oraz Tadeusz Picz (skrzypce). Realizacją teledysku zajął się Pitah Production. Na dniach zaprezentujemy okładkę oraz tracklistę albumu „Egoista”, którego premiera za pośrednictwem Vibe2NES: 16.06.2013 r.

kategorie:
dodano: 2013-05-31 02:53 przez: Vibe2NES (komentarze: 0)

Gorąco zapraszamy wszystkich na wyjątkowe wydarzenie do Muzycznego Klubu Cube w Człuchowie, gdzie odbędzie się hip-hopowy koncert "Cube Rap Night #1", na którym wystąpi m.in. trójmiejski raper HuczuHucz, wraz z Arskim i Zielichowskim (Słupsk), Soker i Tyno (Starogard Gdański), Megson (Człuchów) oraz DJ Te (Chojnice).

dodano: 2013-03-01 18:00 przez: Piotr Zdziarstek (komentarze: 3)

Płyta Arskiego i KoeLa, pt. "Czas Zamarł", ukazała się 26.02.2013. Krążek ten powstawał przez 2 lata, co było spowodowane licznymi komplikacjami i złośliwością rzeczy martwych, jednak nareszcie możecie skosztować owocu pracy obu panów.

Odsłuch, download oraz zakup wersji fizycznej #dla każdego coś miłego. Wystarczy tylko kliknąć.

Tagi: